Дългото чакане след трансфер - 92

  • 50 861
  • 749
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 81

Как да приемам резултата? 10 ден след трансфер на 3 дневни ембриони?
След 48 часа пуснете пак. Стискам палци да се покачи... до тогава Божа работа.... кураж!
Благодаря за куража!
А дали е възможно да става дума за разни извънматочни истории, което не ми е ясно как става при ин витро, но нещо взех да влизам във филма Flushed

# 736
  • Мнения: 4 983
Кристалина, има опит за имплантация. Желая ти да се случи чудо!

# 737
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 652
Тихичко честито на успелите момичета и всичко до е наред до края.
Кристалина, стиснати палчета и на теб. Нисичко е ЧХГ, но това не е математика, важното е да расте. Извънматочна едва ли, по-скоро или късна имплантация, или ЧХГ е стигнало пик в някои от дните и е тръгнало да пада, тоест неуспешна имплантация. Стискам палци за положителен развой.

# 738
  • Мнения: 148
Nova 77 много се радвам за теб, така се вълнувам като видя положителни тестове. Ти след ЗЕТ ли си? И колко дневни?

# 739
  • Мнения: 858
Накратко ще разкажа, защото получих доста съобщения на лични, а тук ще го видят повече хора. Това ми е втори трансфер. Преди няколко месеца правихме свеж трансфер, но дори нямаше имплантация. Док. каза, че ще правим имунологична биопсия. След нея направихме РВМС и ЗЕТ на останалите ни две 5-дневни снежинки. Искам да ви кажа, че дори в момента усещам болки като при цикъл. Нямах никакви симптоми за разлика от предишния трансфер. Сега гърдите не ме болят, кръста също. Със свито сърце отидох до лабораторията, защото очаквах да ми дойде по пътя.

Nova 77 много се радвам за теб, така се вълнувам като видя положителни тестове. Ти след ЗЕТ ли си? И колко дневни?

# 740
  • Мнения: 205
Здравейте, с АМХ 0.227 съм, имах стимулация, извадиха 5 яйцеклетки, само 2 се оплодиха, едното ембрионче има какво да се желае, тоест е с по - лошо качество. Ембриолога каза че шанса ми е 20%. Някоя от вас с подобен опит за имплантация на ембрион с не достатъчно добро качество?

# 741
  • Мнения: 81
Здравейте, с АМХ 0.227 съм, имах стимулация, извадиха 5 яйцеклетки, само 2 се оплодиха, едното ембрионче има какво да се желае, тоест е с по - лошо качество. Ембриолога каза че шанса ми е 20%. Някоя от вас с подобен опит за имплантация на ембрион с не достатъчно добро качество?
На колко години си? При такъв АМХ ми се струва добре 2 оплодени. И да върнат само един, пак има шанс. Моето първо успешно ин витро беше с 1 върнат ембрион, сега детето ми да е живо и здраво е на 4г. Успех!

Последна редакция: чт, 22 юли 2021, 09:45 от kristalina^^

# 742
  • Мнения: 26
Здравейте,  момичета😊 пожелавам н всички успех! Имам въпросче - 8ми ден след трансфер съм на 5дневни снежинки, две на брой. В началото вдигнах лека температура (телесна),  до към 37.2-3 и оттогава поддържам такава почти през целия ден. Леки придръпвания и болки като при ПМС и от около 2 дни само ПМС болки сутрин и бях решила, че явно и този път не е станало. Вчера реших да си пусна кръвен, въпреки че е рано и ЧХГ ми е 18.34.... според вас дали е добре и може ли да показва такава стойност заради прегнила (слагам и Зарзио, прогестерон, дуфастон пия).... как мислите? Благодаря предварително 😊

# 743
  • Мнения: 952
Здравейте,  момичета😊 пожелавам н всички успех! Имам въпросче - 8ми ден след трансфер съм на 5дневни снежинки, две на брой. В началото вдигнах лека температура (телесна),  до към 37.2-3 и оттогава поддържам такава почти през целия ден. Леки придръпвания и болки като при ПМС и от около 2 дни само ПМС болки сутрин и бях решила, че явно и този път не е станало. Вчера реших да си пусна кръвен, въпреки че е рано и ЧХГ ми е 18.34.... според вас дали е добре и може ли да показва такава стойност заради прегнила (слагам и Зарзио, прогестерон, дуфастон пия).... как мислите? Благодаря предварително 😊
Вчера е било 7 ден, значи е добре, утре пак пусни и успех!

# 744
  • Мнения: 858
Понеже наскоро и аз имах съмнения за това кое дава отклонения, потърсих и прочетох, че прегнил и овитрел могат да дадат фалшиво положителен резултат. Стискам палци да не е от прегнила.

Здравейте,  момичета😊 пожелавам н всички успех! Имам въпросче - 8ми ден след трансфер съм на 5дневни снежинки, две на брой. В началото вдигнах лека температура (телесна),  до към 37.2-3 и оттогава поддържам такава почти през целия ден. Леки придръпвания и болки като при ПМС и от около 2 дни само ПМС болки сутрин и бях решила, че явно и този път не е станало. Вчера реших да си пусна кръвен, въпреки че е рано и ЧХГ ми е 18.34.... според вас дали е добре и може ли да показва такава стойност заради прегнила (слагам и Зарзио, прогестерон, дуфастон пия).... как мислите? Благодаря предварително 😊

# 745
  • Мнения: 26
Здравейте,  момичета😊 пожелавам н всички успех! Имам въпросче - 8ми ден след трансфер съм на 5дневни снежинки, две на брой. В началото вдигнах лека температура (телесна),  до към 37.2-3 и оттогава поддържам такава почти през целия ден. Леки придръпвания и болки като при ПМС и от около 2 дни само ПМС болки сутрин и бях решила, че явно и този път не е станало. Вчера реших да си пусна кръвен, въпреки че е рано и ЧХГ ми е 18.34.... според вас дали е добре и може ли да показва такава стойност заради прегнила (слагам и Зарзио, прогестерон, дуфастон пия).... как мислите? Благодаря предварително 😊
Вчера е било 7 ден, значи е добре, утре пак пусни и успех!
Благодаря,  ще пусна пак, въпреки че лаборантката ми каза, че трябвало да мине поне седмица, за да покаже разлика🙄

# 746
  • Мнения: 4 983

Благодаря,  ще пусна пак, въпреки че лаборантката ми каза, че трябвало да мине поне седмица, за да покаже разлика🙄
Много поздрави на лаборантката, ама кръвен се пуска през 48ч в една и съща лаборатория.

# 747
  • Мнения: 26

Благодаря,  ще пусна пак, въпреки че лаборантката ми каза, че трябвало да мине поне седмица, за да покаже разлика🙄
Много поздрави на лаборантката, ама кръвен се пуска през 48ч в една и съща лаборатория.
И аз така знам .... освен да сменя лабораторията

# 748
  • Мнения: 4 983

И аз така знам .... освен да сменя лабораторията
Не я сменяй,просто не обръщай внимание на приказките й.

# 749
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Заповядайте в новата тема  https://www.bg-mamma.com/?topic=1354926.new#new

Общи условия

Активация на акаунт