Дългото чакане след трансфер - 92

  • 51 593
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 858
Благодаря, и аз така предположих, но за всеки случай питам. Ще пусна тест на 10-ти ден, пък да видим.

Прогестерона няма как да се отрази на резултата

Само на мен ли ми казват тест на 14-ти ден?! И при свежия трансфер (на 3-дневни) и сега при ЗЕТ на 5-дневни трябва да направя теста на 14-ти ден. Този път приемам много прогестерон, възможно ли е от инжекциите да даде някакво отклонение?

# 691
  • Мнения: 681
Nova777, до колкото знам зависи дали се трансферират 3 дневни или 5 дневни.

# 692
  • Мнения: 36
Аз се разписвам на 5 ден след ЗЕТ на една 5 дневна снежинка. За момента нямам абсолютно никакви симптоми, коете не знам добре ли е, зле ли е...Чудя се 8ми ден прекалено рано и е за първи кръвен за да видя има ли имплантация? Иначе док ме е инструктирал да пускам тест на 10ти ден.
Не е рано ,но пиклив тест ще покаже.Аз ползвах престо и на 5-ти ден след трансфера се получи много бледа сива чертичка и всеки ден си правих нов да следя инплантацията ,наблюдавах до 10 ден вече беше бледо червена .Успех 😊

# 693
  • Мнения: 753
Аз се разписвам на 5 ден след ЗЕТ на една 5 дневна снежинка. За момента нямам абсолютно никакви симптоми, коете не знам добре ли е, зле ли е...Чудя се 8ми ден прекалено рано и е за първи кръвен за да видя има ли имплантация? Иначе док ме е инструктирал да пускам тест на 10ти ден.
Не е рано ,но пиклив тест ще покаже.Аз ползвах престо и на 5-ти ден след трансфера се получи много бледа сива чертичка и всеки ден си правих нов да следя инплантацията ,наблюдавах до 10 ден вече беше бледо червена .Успех 😊
Толкова рано? Да не са близначета?

# 694
  • Мнения: 263
Привет, от няколко дни слагам циклогест и бие пролутекс по подготовка за ЗЕТ.
От снощи обаче се появи страшно главоболие, замаяност и чак ми се повръща на моменти. Гледам да не го мисля, защото наистина ще повърна.
Не знам от предозиране ли се получава или от нещо друго.. При вас имаше ли странични ефекти тази комбинация? Anguished

# 695
  • Мнения: 858
При мен комбинацията е подобна: Циклогест + Прогестерон депо. На моменти ми се гади, предимно рано сутрин и късно вечер, през повечето време съм с температура около 37 градуса, коремът ми е много издут и се потя дори с климатик.

Привет, от няколко дни слагам циклогест и бие пролутекс по подготовка за ЗЕТ.
От снощи обаче се появи страшно главоболие, замаяност и чак ми се повръща на моменти. Гледам да не го мисля, защото наистина ще повърна.
Не знам от предозиране ли се получава или от нещо друго.. При вас имаше ли странични ефекти тази комбинация? Anguished

# 696
  • Мнения: 16
Здравейте момичета, днес повторих теста и резултатът е 2464. Днес е 35 ден от последният цикъл или 6 дни закъснение. Другият понеделник съм на преглед.

# 697
  • Мнения: 199
Момичета, едно нещо не мога да разбера:

И на двата трансфера ми слагаха уж ембрио лепило, но никакви подготовки, никакви специфики, просто след трансфера казваха "Да, сложихме лепило".

Чета разни коментари, и разбирам, че се правят предварителни процедури с кръв и тн, и започвам да си мисля, че може би изобщо не са ми слагали никакво лепило..

# 698
  • Мнения: 2 421
Момичета, едно нещо не мога да разбера:

И на двата трансфера ми слагаха уж ембрио лепило, но никакви подготовки, никакви специфики, просто след трансфера казваха "Да, сложихме лепило".

Чета разни коментари, и разбирам, че се правят предварителни процедури с кръв и тн, и започвам да си мисля, че може би изобщо не са ми слагали никакво лепило..

Това се чудя и аз. Преди две години уж ми слагаха лепило, но се получи като при вас. От известно време чета, че има подготовка и съм в размисъл... какво са ми слагали на мен?

# 699
  • Мнения: 199
Може би, има различни видове лепила, с различни техники на поставяне...

Моля, ако някоя от вас е запозната, нека изкаже мнение.

# 700
  • Мнения: 626
Да, има различни лепила. Това с подхотовката е PBMC, което по-скоро подобрява средата. То се поставя 3 дни преди трансфер. На мен съм ми поставяли и него и друг вид лепило, което се поставя в деня на трансфера 4-5 часа по-рано.

# 701
  • София
  • Мнения: 622
Момичета, едно нещо не мога да разбера:

И на двата трансфера ми слагаха уж ембрио лепило, но никакви подготовки, никакви специфики, просто след трансфера казваха "Да, сложихме лепило".

Чета разни коментари, и разбирам, че се правят предварителни процедури с кръв и тн, и започвам да си мисля, че може би изобщо не са ми слагали никакво лепило..

РВМС е извличане на периферни моноцити от кръвта Ви,активиране на тези клетки с хормона на бременността и поставяне в матката с цел по-добра имплантация.Ембриолепилото  също подобрява имплантирането,като създава по-благоприятна среда за ембрионите.Разликата е в цената.Аз при последния трансфер имах и от двата вида.

# 702
  • Мнения: 549
Момичета, едно нещо не мога да разбера:

И на двата трансфера ми слагаха уж ембрио лепило, но никакви подготовки, никакви специфики, просто след трансфера казваха "Да, сложихме лепило".

Чета разни коментари, и разбирам, че се правят предварителни процедури с кръв и тн, и започвам да си мисля, че може би изобщо не са ми слагали никакво лепило..

РВМС е извличане на периферни моноцити от кръвта Ви,активиране на тези клетки с хормона на бременността и поставяне в матката с цел по-добра имплантация.Ембриолепилото  също подобрява имплантирането,като създава по-благоприятна среда за ембрионите.Разликата е в цената.Аз при последния трансфер имах и от двата вида.

Това ембриолепило, което казват, че ни слагат на мен лекарката ми го обясни така. В повечето клиники се слага безплатно. Слага се в деня на трансфера. Поставя се върху ембриона. Целта не му е да залепне към матката, а да прави по-бавни движенията му, да не му се отразяват много нашите движения и свиванията на матката.
Дано съм помогнала.

# 703
  • София
  • Мнения: 622
Момичета, едно нещо не мога да разбера:

И на двата трансфера ми слагаха уж ембрио лепило, но никакви подготовки, никакви специфики, просто след трансфера казваха "Да, сложихме лепило".

Чета разни коментари, и разбирам, че се правят предварителни процедури с кръв и тн, и започвам да си мисля, че може би изобщо не са ми слагали никакво лепило..

РВМС е извличане на периферни моноцити от кръвта Ви,активиране на тези клетки с хормона на бременността и поставяне в матката с цел по-добра имплантация.Ембриолепилото  също подобрява имплантирането,като създава по-благоприятна среда за ембрионите.Разликата е в цената.Аз при последния трансфер имах и от двата вида.

Това ембриолепило, което казват, че ни слагат на мен лекарката ми го обясни така. В повечето клиники се слага безплатно. Слага се в деня на трансфера. Поставя се върху ембриона. Целта не му е да залепне към матката, а да прави по-бавни движенията му, да не му се отразяват много нашите движения и свиванията на матката.
Дано съм помогнала.

Ембриолепилото се поставя 2 часа преди трансфер,няма как да се постави върху ембрионите.
Моят доктор ми показа лепилото след поставяне-вижда се на екрана в белезникав цвят.И никой не твърди,че с ембриолепилото ембрионите залепват.Не тълкувайте всичко буквално!

# 704
  • Мнения: 380
Моя първи опит завърши с пълен провал. Сега трябва да чакам 1-2 месеца, че излизат в отпуски. Поне ще мога да пия мохито през лятото Simple Smile. Стискам палци поне Kosara се похвали. Според док. сме направили всички изследвания и всичко е Ок. Тъкмо търсех за ембриолепилото (защото за нищо друго не се сещам, което да опитаме) и видях, че сте започнали темата. Доколкото разбрах има 2 вида? Така ли е и дали наистина има полза от него. Чудя се дали не сме пропуснали нещо или си е въпрос на късмет

Общи условия

Активация на акаунт