Дългото чакане след трансфер - 92

  • 51 594
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 073

3 дневни са. 2 броя
Утре ще ходя в друга лаборатория, не мога да повярвам колко силно ми повлия някак си този резултат... 🤐
Според мен няма смисъл. Нов тест си пусни в същата лаборатория, но след 48ч. Стискам палци да се случи чудо .

# 721
  • Мнения: 27
Моя първи опит завърши с пълен провал. Сега трябва да чакам 1-2 месеца, че излизат в отпуски. Поне ще мога да пия мохито през лятото Simple Smile. Стискам палци поне Kosara се похвали. Според док. сме направили всички изследвания и всичко е Ок. Тъкмо търсех за ембриолепилото (защото за нищо друго не се сещам, което да опитаме) и видях, че сте започнали темата. Доколкото разбрах има 2 вида? Така ли е и дали наистина има полза от него. Чудя се дали не сме пропуснали нещо или си е въпрос на късмет
Di@ много съжалявам за неуспешния опит, не губи надежда, прегръщам те силно. Аз нищо не писах, защото ми беше свито сърцето, получих зацапване и болки като при цикъл и мислех, че сме приключили, но док настоя да продължавам с лекарствата. Вчера пуснах тест със свито сърце и резултата беше 1452.Нямате представа каква беше моята изненада... От няколко години се борим до сега без успех. Следващата седмица съм на преглед. Предстои дълъг път, защото съм с доста проблеми, но да се надяваме, че всичко ще свърши добре. Стискам ви палци момичета да се напълни групата с положителни тестове и пухкави бебета❤️Никога не губете надежда.

# 722
  • Мнения: 80
Здравейте,пиша със свито сърце.Днес ще бъде моят свеж трансфер на 3-дневен/ни ембрион/и.Все още не зная колко от яйцеклетките са оплодени и колко ембриона има .Пункцията беше на 18.07,от 9ф има 5я.Това ми е трети опит икси и (надявам се ) 5ти трансфер.

# 723
  • Мнения: 27
Здравейте,пиша със свито сърце.Днес ще бъде моят свеж трансфер на 3-дневен/ни ембрион/и.Все още не зная колко от яйцеклетките са оплодени и колко ембриона има .Пункцията беше на 18.07,от 9ф има 5я.Това ми е трети опит икси и (надявам се ) 5ти трансфер.
Stella, стискам палци, това да е твоя опит! Кураж и положителни мисли, трудно е, но понякога чудото се случва, когато най-малко очакваме. Стискам палци!

# 724
  • Мнения: 12
Само на мен ли ми казват тест на 14-ти ден?! И при свежия трансфер (на 3-дневни) и сега при ЗЕТ на 5-дневни трябва да направя теста на 14-ти ден. Този път приемам много прогестерон, възможно ли е от инжекциите да даде някакво отклонение?

И на мен и при двата опита на 3 дневни и на 5 дневни ми казваха на 14ти ден.

# 725
  • Мнения: 858
Момичета, не издържах и пуснах кръвен преди малко, 8-ми ден на две 5-дневни снежинки. Резултат ще имам след 17:00ч. Моля, стискайте палци. Този път не казах на никой, дори на мъжа ми Simple Smile Знаете само вие

# 726
  • Мнения: 306
Пожелавам ти голяма изненада Heart Eyes
Момичета, не издържах и пуснах кръвен преди малко, 8-ми ден на две 5-дневни снежинки. Резултат ще имам след 17:00ч. Моля, стискайте палци. Този път не казах на никой, дори на мъжа ми Simple Smile Знаете само вие

# 727
  • Мнения: 648
Момичета, не издържах и пуснах кръвен преди малко, 8-ми ден на две 5-дневни снежинки. Резултат ще имам след 17:00ч. Моля, стискайте палци. Този път не казах на никой, дори на мъжа ми Simple Smile Знаете само вие
Много стискам палци!! И после да се похвалиш ❤️

# 728
  • Мнения: 858
Благодаря ви, момичета! Резултатът, поне според мен, е повече от задоволителен Simple Smile
Пожелавам ви в най-скоро време всяка от вас да изпита това чувство. Неописуемо е. Въпреки всичко аз не бързам да се радвам, още утре ще повторя, вдругиден пак Simple Smile

# 729
  • Мнения: 681
Честито, Нова! Изследването се пуска през ден за да се види дали се удвоява правилно. Няма нужда утре, а в другиден Simple Smile

Аз се включвам с прогестерон 18 на 8 ден от трансфера. До сега от както го следя гледам че се качва с по единица на ден, дано е достатъчно.

# 730
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Честито Sparkling Heart
Раули,той твоя е в другите единици-добре върви.Не е ли време за тест?

# 731
  • Мнения: 80
Току-що се връщам от клиниката,вече по-спокойна.Всички 5я са се оплодили и има   ембриони.Транфер днес на един 3-дневен,според док. с най-добро качество от всичи.Останалите ще ги изчакат до 5ти ден и замразят.Дано има повече за замразяване.
Честито на + резултати,упех🤞

# 732
  • Мнения: 81

Как да приемам резултата? 10 ден след трансфер на 3 дневни ембриони?

# 733
  • Мнения: 2 421

Как да приемам резултата? 10 ден след трансфер на 3 дневни ембриони?
След 48 часа пуснете пак. Стискам палци да се покачи... до тогава Божа работа.... кураж!

# 734
  • Мнения: 81

Как да приемам резултата? 10 ден след трансфер на 3 дневни ембриони?
След 48 часа пуснете пак. Стискам палци да се покачи... до тогава Божа работа.... кураж!
Благодаря за куража!
А дали е възможно да става дума за разни извънматочни истории, което не ми е ясно как става при ин витро, но нещо взех да влизам във филма Flushed

Общи условия

Активация на акаунт