Магията на изтока - тема 65

  • 22 568
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 193
Някой ден ще гледам "You Are My Glory" много го хвалят. Искам да видя някой различен от Венго да има химия с Реба Thinking
Чак пък да имат химия Rolling Eyes Реба и Ян Ян. Не е толкова зле колкото беше с Джони в Love Designer.Обаче пак е с роля на глезла и се лигави. Дано смени аплоато.Той стандартно е сериозен и с вид на Flowers Palm Tree Flowers Evergreen Tree Flowers Deciduous Tree Ама е хубав.Не е виновен,че му дават такива роли.  Frowning1Имам двойни стандарти,да.

# 721
  • Мнения: 6 767
N.Flying с ОСТ към видеоигра Lord of Heroes.

# 722
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
あなたが投げるものならボクが全部取ります - Аната га нагеру мононара боку га дзембу торимас. ("Каквото и да хвърлиш, всичко ще хвана").
На финала днес Сенсей ме остави с широка усмивка на лице. Хвана точно това, което трябваше.
Когато смело, бодро и уверено вървим към финала - нещата стават все по-добри. Голяма човещинка. Много ще ми липсват след 29 октомври, много.



Първи тийзър на Saiai (Възлюбена) с Лемон-сан, Юрико и Арата Иура.
Кохей са го издокарали с нова прическа, а Юрико си е паднала точно на мястото (ролята).

# 723
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Пълно разбиране с хващането постигнаха тез двамата.

Kazoku Boshu Shimasu 6
Скрит текст:
Музикантката ме Mr. Green с "Левака". Съжалих го направо този Наото, на какво бе подложен като опитна мишка hahaha . Поне с тази теза финално "се измъкна" тя пред  семейството....но не бе само това. Хич. Възрастния собственик е много готин. Много готини моменти с всички.
Нямам забележки.

# 724
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
От толкова пропуски (в Томе) най-после Сенсей показа мъжка сила/ ловкост и хвана нещо.

Blue - филм

Кеничи Мацуяма, Масахиро Хигашиде и Фумино Кимура, но режисьорът отново не си е пил хапчетата навреме.
Жалко за каста.
Всичките му филми на този режисьор и сценарист, Кейске Йошида, са такива - гледам и не мога да му схвана идеята, не разбирам и какво точно иска да покаже. Няма да го запомня с нищо, освен участието на тримата.
Фумино-чан я ожалих. Беше с толкова нелепа прическа/ перука, че не знам как и сама се е гледала в огледалото. Толкова симпатична млада жена, а приличаше на лелка.

# 725
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
Боледувам си кротичко с Батосай и компания. Всяко зло за добро, намерих време да изгледам Rurouni Kenshin: The Final и Rurouni Kenshin: The Beginning. Не са толкова епични като предните части, но ми харесва усещането да се потопя пак в атмосферата им.Битките са като танц и ги връщах по няколко пъти. Колко ли време са ги подготвяли. Музиката ми хареса, може да си въобразявам, но ми се струваше, че чувам български вокал и инструмент на моменти.
Винаги с удоволствие гледам Такеру, Макеню също ми хареса в тази роля и естествено Йосуке Егучи с неизменната си цигара. Добре, че не са го цензурирали.... то при толкова кръв няколко фаса едва ли ще са проблем Laughing И Исей Такахаши с добро включване, не го бях гледала в такава роля, все в някакви съвременни сюжети.

Гледах и "Пътешествие в Северна Корея с Майкъл Палин" по NAT GEO. Беше като дежавю от детството и все очаквах офицер И Джонг Хьок да се появи от някъде.

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 23:02 от bb6

# 726
  • MJF
  • Мнения: 8 591
bb6, чета "боледувам" и автоматично следва "хайде стягай се и оздравявай". Hug

Рос, видях въпросната прическа ала лелка в тоз боксьорски постер Smiley
Въпрос. В ресурса ми гледам ей това че е "скокнало" - Kakenai!?, описанието прочетох, не ми се рови сега в архива Blush , май не помня да сме го споменавали . Звучи ми гледаемо Thinking , дали да не го сложа в Списъка.

# 727
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Говорих за него, още като обявиха сериала (дори ти го изкоментира). След това помня, че драснах няколко реда, като видях началото. За мен беше негледаемо, телевизионен театър, ама като си решила да се гмуркаш ... гмуркай се с Мицуру.
В Япония имаше нисък рейтинг.

# 728
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Ахха, значи сме го споменавали. Смътно се сещам че за нещо театрално говореше , мда. Значи не, театралности не са за мен на японския фронт. Ясно. Мерси. Чакам си Моне.  Hug

# 729
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Оо, чакаш знаменитата сцена на Сенсей с "Каквото и да хвърлиш, всичко ще хвана."? Качен е, преводът също, така че ще чакаш да ти го пуснат онлайн. Може и по-късно днес някой да те зарадва, но като че ли най-сигурно е утре сутрин.
Докато чакаш Сенсей и Моне, ето, наслаждавай се на Ирума. Поздравявам те.

# 730
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
Шош, мерси!
Рос, много силни последните два епизода на D. P.

# 731
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Есенцията беше в тях. И винаги невинните заплащат с живота си. Тъжна реалност.

Nippon chinbotsu с нова реклама и вече официална дата на старта.
Онегайшимас, Огури-сама!

# 732
  • Мнения: 5 230
bb6, чета "боледувам" и автоматично следва "хайде стягай се и оздравявай". Hug


Присъединявам се към пожеланието! Всички да сме здрави и да си прекарваме добре тук през предстоящата есен!

Рос, благодаря за трейлъра на Saiai!

# 733
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
Присъединявам се към пожеланието! Всички да сме здрави и да си прекарваме добре тук през предстоящата есен!
Мерси, bell! Дано!

Рос, как е приет  D. P. в Корея, знаеш ли? Има ли отзиви, рейтинги?
Този сериал ме провокира  да гледам Jung Hae-in и в Prison Playbook.

# 734
  • DE
  • Мнения: 9 068
Започна сезона на музикалните формати. На линия съм Bowtie
Едно ново откритие, обичам когато някой пее песента по-добре от оригиналния изпълнител Grin


Малко странни F4 Satisfied Оню е прекрасен.


"Ancient Love Poetry" забуксува, така добре вървеше и към 35 еп ужасно ми доскуча. Ваканционната пауза май не му се отрази добре. Но Сю Кай е разкошен, чудесен дует са с Zhou Dong Yu, изключително подходяща за богинята на хаоса. Но в "This Is Not What I Expected" тая роля повече и се получаваше.

Общи условия

Активация на акаунт