Зимно време

  • 1 769
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 076
През лятото нося само най-светлите нюанси на розово,синьо,жълто,често златисто,сребристо,много бяло.Но като дойде късната есен с удоволствие се"потапям"в шоколадово кафяво,кестен,вишна,старо злато,метално сиво,ръждиво оранжево,вечното черно...като цяло,наистина в по-тъмни цветове.Особено при връхните дрехи-така е и по-практично,особено като почнат дъждовете и снеговете.

# 16
  • Мнения: 3 342
Моите зимни дрехи в голямата си част са в черно, сиво, кафяво и тук-там бяло, червено, бежово и светлосиньо за разкош.
Но пък по принцип си ми е светло на душата и нямам нужда дрехите да ми оправят настроението.
Пък и никога не го правили, пущините му такива. Трябва да ги превъзпитам Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 5 103
Май и при мене преобладават тъмните цветове.
Но аз съм фенка на черното като цяло.

# 18
  • Мнения: 8 917
По принцип не харесвам тъмни цветове Peace

# 19
  • Мнения: 1 313
Аз имам доста светли и цветни пуловери, но за панталони наблягам на тъмните цветове - иначе само се пазя да не си напръскам дрехите докато ходя по улиците.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 950
За мен няма значение кой сезон е, по скоро се съобразявам с това кой цвят  е актуален.
Имам бяло яке зимно и бял панталон....а това  лято по-често обличах един  черен панталон , който ми беше любим...дори когато бях във Варна /близо до морето/  Hug

# 21
  • Мнения: 732
Не харесвам тъмните цветове. Обичам розово, оранжево, зелено. Така или иначе зимата убива всякакво настроение (поне за мен), остана да се обличам и в мрачни цветове Crossing Arms

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Чак много тъмни не, но кафявото /във всичките му тонове, до златисто-кафяво чак/, зелено, червено. Общо взето тези нюанси преобладават при зимните ми дрехи. Черно нямам, освен едно много дебело яке, което слагам в големите студове.

# 23
  • Мнения: 502
хубаво е зимно време да се носят по светли цветове.от една страна влияят на настроението. от друга през зимата  се стъмнява по рано и носенето на светли дрехи помага да те забележат в тъмното - предотвратяват се по този начин катастрофи/е,не винаги/,но като предпазна мярка...

# 24
  • Мнения: 5 362
Като се замисля и при мен е така.За зимата купувам по-тъмни дрехи.А през лятото съм като палитра.Мразя студа,зимата и въобще мрачното време.Може би на това се дължи и избора ми на дрехи.

# 25
  • Мнения: 3 050
оф и при мен е така-все тъмнички-има и много розови което поне ме успокоява-щот без този цвят аз не мога Laughing LaughingНо вече гледам когато си купувам дрехи да са по-цветни. Wink

# 26
  • Мнения: 6 167
не съобразявам много цветовете с модата
по-скоро цветове, които ми отиват.
аз по принцип нямам мн. светли дрехи
нито през зимата, нито през лятото
но за зимата винаги имам шал, ръкавици, чанти и тн, които
са по-така, и които 'раздвижват' вида ми
за тази зима също се готвя... Wink
искам няколко шала
1-2 нови чанти, имам вече едно ново яке...

# 27
  • Мнения: 112
Имам 2-3 черни дрешки; другото ми е в  пастелни тонове - бежово, светлооранжево, пепел от рози .. Светлосини блузи и пуловери също имам няколко - обожавам синия цвят, пък и много ми отива. А тая зима ще разнообразявам синята гама и с гълъбовосиво. Другият ми любим цвят за зима е бордо  Flutter Миналата седмица се сдобих с една много секси дълга пола в тоя цвят и сега се чудя с какво да я комбинирам ... Като цяло обаче

мразя зима  Close и гледам поне да се обличам свежарско, за да не се сдухам съвсем..

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Имам и от двата вида-и тъмни, и бели,червени и пъстри разни. Laughing
Peace

# 29
  • Мнения: 2 897
Както летните, така и зимните ми дрехи са във всякакви цветове.

И моите Peace

Общи условия

Активация на акаунт