какво да го правя този мъж? *Б*

  • 8 201
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 488
Цитат на: Галя1
Rolling Eyes Точно преди нова година ми поднесе "подаръка",че близките две години не искал да имаме дете #Puppy dog .
Не знам какво да чакаме повече,на по 28г. сме, с прилични доходи,женени сме,разбираме се чудесно.
Обяснението му беше,че искал да е по-стабилен финансово преди да се реши на тази стъпка,ама как ги мразя тези приказки....
Просто усещам как времето минава,а имам и разни хормонални проблеми и кой знае дали ще се получи веднага.
И най-вбесяващото е че ме поставя пред твърдото си решение и аз не мога да направя нищо да го убедя а само да чакам Confused
Как мога за изляза от тази ужасна ситуация?


Пише ти резулатата от една хитринка на майка ми #Onfire Баща ми не е искал трето дете и тя му казала ,че пие противозачатъчни и ей ме мен. newsm10 Сега съм любимката на цялата рода и най вече на баща ми. А пък и аз(най-малката)   от петимата внуци направих бабите и дядовците пра - такива.newsm44

# 31
  • Мнения: 3 537
Цитат на: Галя1
Rolling Eyes Точно преди нова година ми поднесе "подаръка",че близките две години не искал да имаме дете #Puppy dog .
Не знам какво да чакаме повече,на по 28г. сме, с прилични доходи,женени сме,разбираме се чудесно.
Обяснението му беше,че искал да е по-стабилен финансово преди да се реши на тази стъпка,ама как ги мразя тези приказки....
Просто усещам как времето минава,а имам и разни хормонални проблеми и кой знае дали ще се получи веднага.
И най-вбесяващото е че ме поставя пред твърдото си решение и аз не мога да направя нищо да го убедя а само да чакам Confused
Как мога за изляза от тази ужасна ситуация?

Според мен това е много глупаво разсъждение от страна на мъжа ти.Не е гаранцие,че доходите ви ще станат по стабилни от колкото с сега,така,че....
Седнете и поговорете,ако не става кажи му ,че визимаш противазачатъчни,както вече са ти казали по горе,но пък ако е так изведнъж ще се усети опредилено.
Може да опиташ със сълзи,разплачи се/сигурна съм,че няма да ти бъде трудно да го направиш,защото в такава ситуация жената наистина се чувства много тъжна и и е до рев/,ако при вас действа този подход разбира се и мъжа ти се размеква от такива емоции.

# 32
  • Мнения: 2 028
ясно какво е казал мъжът ти, не иска деца, а ти каза ли му, че искаш!!! споделям мнението на някои от момичетата, че трябва да поговорите, да му кажеш как се чувстваш, да го питаш финансите ли са единствената причина и т.н. Успех, мила!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Ама момичета Галя 1 не се е появявала от месец и половина вече  Rolling Eyes  !

# 34
при нас нищо ново  #Puppy dog ,реших че е по-добре да запазя брака си,отколкото да продължавам да настоявам.
Не мога да се боря с толкова упорит човек,дано след време сам да "узрее".

Общи условия

Активация на акаунт