През НОЕМВРИ мама и татко ще си гушкат бебче сладко!!!

  • 14 437
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 815
Роня, споделям, защото от съветите на акушерки си докарах няколко безсънни нощи- но майчинския инстинкт е по- силен от който и да е съвет- така, че съм сигуран, че ще разбереш кое е най- добро за твоето бебе Simple Smile

Велинова, това ви е късмета- все хубави събития са ви се случвали на това число Simple Smile

# 211
  • у дома...
  • Мнения: 3 099
Цвети, така е, но като се има на предвид че с мъж ми караме всичко по бързата процедура и щерка ни реши че трябва да излезе по-рано  Grinning

# 212
  • Мнения: 1 128
     Подкрепям мнениетто на Цвети да се вслушвате в май4иния си инстинкт.Тя всяка акушерка си има свойте методи.На мен сърце няма да ми даде да си държа син4ето гладно цяла нощ,то стомах4ето му е толкова малко 4е няма запаси за цялата нощ.
     Сега за нас.Млкия Андрес от 4 дни ве4е не е на биберон Mr. Green,купих си силиконови зърна и ве4е цоцка,което много ме радва,защото помпата колкото и да е добра все си е голяма занимавка,пък и връзката докато бозае е много емоционална.За тези на който де4ковците им излезнат мързеливи и не искат да бозаят от гърда като моя Андрес им препоръ4вам това разрешение на проблема.Много ми е спокойно детенцето(да 4укнем на дърво),голям сън4о е.Не пла4е,а само пъшка като козле и се върти с отворени уста като огладнее.Буди се горе,долу на три 4аса.Много му харесва като го натопим във вани4ката,остава като хипнотизиран.Пла4е единствено като сменяме пампито.Излизаме на разходки от 4етвъртия ден и вси4ки съседи и познати много му се радват.Мъж ми нали е у4ител и всеки ден носи удома по няколко подаръка за бебо от у4ениците.Сладури.Имам козметика за една година напред Mr. Green.
     Съветвам ви да се информирате предварително ако имате епизотомия как да облек4ите болките,защото при мен раждането беше песен,но възстановяването след това ми разказа играта.

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 23:30 от friki

# 213
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
 newsm59, dil, много здраве и щастие, най-хубавият подарък пристига!

Жени, извинявам се за  объркването на бройката.
Относно половинките, ние с мъжа ми се познаваме от 2 години и половина, ама малко преди миналата Коледа се сгаджихме, скоро разбрахме, че ще ставаме родители, на 06.05.2006 се сгодихме, на 25.06.2006 се оженихме и сега чакаме бебче  babyuu.
На въпросите на таткото:
1. На мен ми се скараха, че ходя на работа и аз оттогава не смея да ходя.
2. Аз смятам да си раждам естествено, в хода на раждането ще преценя дали ще ми трябва упойка или не.
Мамчета, само Мерилин ли ще ходи с колата следващия четвъртък - че исках и аз да отида на тонове, ама ставаме много. Е, в крайна сметка има и градски транспорт, ама с компания си е по-весело.
Хайде лека нощ от мен!

# 214
  • Мнения: 1 128
     И още един съвет.Ако можете искайте си епидурална.Спомням си раждането като хубава среща с моя син а не като болезнено преживяване.Никакви страи4ни ефекти и никакво забавяне на родилния процес.Нашите като ме видяха след това не можаха да повяват колко съм свежа.За мен няма смисъл да се търпят тези болки.Разбира се всеки си има свойте разбирания.
     

# 215
  • Мнения: 3 034
dil, Честит рожден ден !  newsm59 Да си жива и здрава и скоро да гушкаш най-хубавия подарък ! breastfeeding

ronja, една голяма почерпка имаш от мен за хубавата идея с тирантите  beer След цял ден обикаляне наляво-надясно, съпроводено с подърпване на панталона през 5 мин, се прибрах за малко, влязох във форума и единственото, което успях да прочета от темата беше твоята идея за тирантите. Веднага я приложих и се родиииих.... newsm10  Така че лятоска н аморето да ме подсетиш, че имаш една студена бира от мен  Mr. Green

ZLATNA, аз ще раждам в Окръжна, термина ми е на 13, но по кое време ще съм там - само  newsm32  знае...но може да разменим телефони на лични, ако родиш по-рано, аз все пак ще ходя вече всяка седмица на тонове и мога да те навестя.  Peace

lightblue, ще стикам мнооого силно палци  fingerscrossed и съм сигурна, че при толкова положителни мисли, няма начин да не мине безпроблемно твоето раждане - така че споко, с теб сме.

Ми това е от мен /едвам ви изчетох, ей  Sunglasses/

# 216
  • Мнения: 73
Да някой дати са много важни! Аз и моя любим се запознахме на 02.01.2003 Flowers Four Leaf Clover! Първо пихме кафе Coffee, после си разходихме кучетата  animal037(питбул+булонка) и аз като реших да си ходя ме попита как се казвам! Петя - а аз съм Пепи! И така на  :loveekiss:3 ден Kissing Heart вече знаех, че това ми е половинката - и сега какво да правя? (Между другото 5 дена преди да се запознаем той си отмъкнал една 4 ри листна детелина Flowers Four Leaf Clover, пък аз 2 дена преди да се запознаем се помолих Онзи  newsm17който вижда всичко да ми прати щастие...)  Любов...невероятна  Two Hearts- бяхме неразделни...Едва 3 часа ни беше максималното време разделени...А останалото време бахме заедно -  smile3552по телефона. Дори и сега е така...Какви ли не препятствия преживях, running но си струва ако истински обича човек! Заживяхме постепенно заедно защото той живееше с други хора, а аз при нашите...По едно време му казаха, че много съм се разхубавила"Да не е бременна?" И така след 1 година неуморен txtlovesтруд - бебче! Откакто си правим бебе, не сме го обсъждали...Аз даже се отчаях(тайно), но какво да правя cry...А като се разбра че ще има бебе - такава радост беше...и на работата ми  newsm74и вкъщи и родата...(Той отказа цигарите  smokeuuзаради мен - след 15 години, но пък бира на коремче beer)Всички ме гледат като писано Flowers Sunflower яйце - не работя от 2я месец, само вкъщи готвя (шия, плета и др.), а свекито feeding ми разрешава само да разбърквам супата. Винаги съм знаела, че ще се случи любовтта и детето, но наистина е прекрасно! Пожелавам на всички много щастие оттук нататък...  Nature Sun With Face Two Hearts  ylinfant  ylinfant  ylinfant...

# 217
  • Мнения: 3 034
Ейй, ама съм забравана - специално за мамите, които търсят чувала на ТСМ - има го в този оказион, става въпрос за светлосиния вариант /точно това, което е показано на снимката/ :
http://a36873.obiavi.portal.bg/Novi_Zimni_Chuvalcheta_Za_Kolichk … Ot_9-36kg....html

Днес минах от там, защото ходих и до ЩТЪРКЕЛ - та попитах - цената му е 16 лв. Само 1 брой е обаче и не е нов./огледах го, изглеждаше запазен, но все пак да си кажа/

# 218
  • Мнения: 2 274
  Иве, това светло синьото без ръкави е спалното чувалче, а другото с качулката не го бях виждала до сега! В ТСМ-а до нас това спалното беше 8 лв. лятото, щото бяха малко мръснички, но скоро не съм ги виждала! Тези за количките са точно като порт бебета, но много меки и пухени!
   Фрики, радвам се че бебо е започнал сам да цока! То колкото по-голям и силен става, толкова по - лесно ще му е да цока  Peace!

# 219
  • Мнения: 289
ЛЕЛЕ, голямо четене, голямо чудо...Сигурно вече съм забравила половината важнотии, които исках да споделя, ама като нямах нет 3 дни... Mr. Green
Познавам мъжа ми от 16 години - 8 бяхме гаджета (с малки промеждутъци по време на следването...да си доказваме колко можем един без друг #Cussing out...ама се оказа, че не става), а от 7 сме семейство (19.09.99) - и слава Богу, чувстваме се добре, сякаш всеки ден се откриваме, разбираме, обичаме! Peace
Абсолютно подкрепям Цвети и benighted за кърменето и смяната на пеленките - надявам се да имам достатъчно кърма  Praynig и да не си тормозя детенцето с хранене по часовник, както беше с Ради.
Другата седмица предстои да определим дата за моето секцио - бебчо е вече 3.150 , тазът ми е 18.5.  Днес така се увлякох от слънчевото време, че прекалих с разходките - първо на лекцията на "9 месеца", после да си взема  изследванията (HGB 106), след това реших да ида на запис на тоновете (не можахме да се видим с Мерелин, само се разминахме Confused), после още малко ходене....и докато стигна до маршрутката вече си имах всички от изброените признаци за нормално раждане Sick .Цял следобяд пазих леглото, едва се обръщах, едва ставах, едни болки в кръста и ниско долу в корема...ама след няколко магнерота и но-шпа май закрепих положението, ДАНО  ooooh!....и съм си обещала повече да не си правя експерименти с такива маратонски натоварвания!
По татковите въпроси - в къщи съм си от 45-дневния болничен....макар че определено повече се шматкам нагоре-надолу....Ясно е, че няма как да раждам естествено, като се налага секцио. А секс не сме правили от май месец...но се преживява. hahaha

iviche, ама днес ми напълни душата - толкова пролетно настроение струеше от теб, много свежа беше, пу-пу, все така да е д!
lightblue, стискаме палци, кураж!
Лека нощ и спокойни сънища!

# 220
  • Мнения: 3 034
  Иве, това светло синьото без ръкави е спалното чувалче, а другото с качулката не го бях виждала до сега! В ТСМ-а до нас това спалното беше 8 лв. лятото, щото бяха малко мръснички, но скоро не съм ги виждала! Тези за количките са точно като порт бебета, но много меки и пухени!

Не знам, аз тези тъмносини така и не съм ги виждала, обаче това светлото е толкова дебело, че не ми е ясно каква температура трябва да имаш в къщи, за да го сложиш бебето в него.Ми то ще кипне, горкото. На мен ми се стори като за на вън, само дето пък е без ръкави, абе...нещо не разбрах  newsm78 Все едно де, ако някой търси - там го има. Peace

iviche, ама днес ми напълни душата - толкова пролетно настроение струеше от теб, много свежа беше, пу-пу, все така да е д!

Мерси Embarassed...дано съм ви заразила... Kissing Heart Ей, ще гушкаме бебета скоро....аз толкова се радвам, че ще му видя муцунката и ще му намачкам петичките, че не ме свърта на едно място....  Kissing Heart
П.С. Весе, давай го по-кротко, че и на теб сега ще стискам палци. fingerscrossed

Пак П.С. Рени, мерси за готините снимки.  bouquet /добре, че беше взела фотоапарат, че може на някои това да са им последните снимки 2 в 1  Laughing/

# 221
  • Мнения: 167


Dil, честит рожден ден!Щастие и радост,от сърце!  ura

Lightblue ,с теб ще раждаме на една дата HugВсички съфорумки зарязват кой каквото върши и цял ден ще стискат палци fingerscrossed
Всичко ще мине ок- сигурна съм!Моят страх е по-скоро какво ще правя след като родя - не отивам на липосукция все пак #CrazyЩе се върна в къщи с едно малко, крехко бебче и после...Срам не срам,признавам си,че нямам си и на идея какво е това майчински инстинкт - дано дойде като родя,че... newsm78

За протокола - с мъжо се взехме преди почти 10 години  - петък,тринайсти е специална дата Heart EyesЖивеем заедно от около 3 , а бебо направихме на Свети Валентин Blush/от тогава секс - нъцки Tired/

Рени,относно момента "имам- нямам".Май всички сме на "-нямам",покрай подготовката за бебо,бая ни поизтъняха джобовете.Но колелото се върти  - просто трябва да си останем позитивни! Hug

# 222
Lightblue  и Точка стискам палци и аз всичко да мине по мед и масло. fingerscrossed Мале колко е вълнуващо да знаеш, че съвсем скоро ще си гушнеш бебока. Успех мамчета! Peace

gadamer, благодаря за инфоти относно първите симптоми за раждане,а също и на мамите с опит относно кърменето.

# 223
  • Мнения: 73
Момичета ще ревна newsm45. Боли ме голямото пръстче на десния крак - преди 6 месеца беше се забил нокътя и се възпали, и сега дойде време да раждам и пак се забива...Ще трябва да ходя до личната докторка   costumed050и тя да ме прати на хирург no и с какво ще ида. Пепи е на работа. Ако се забавя 1-2 дена и незнам какво ще стане, а така ни ми се ходи. Предишния път като ходих и доктора като видя колко ме е страх(Пепи влезе с мен и ми държа   friendshipръката)ме попита дали съм раждала и ме успокои че не боли толкова. А сега хем ме боли крачето хем ще раждам. Пиша ви за да се успокоя и да се навия още днес да отида newsm56 ...Кой знае кога зараждам? newsm32

# 224
  • Мнения: 301
Pepipetia, недей да плачкаш а отивай доки да ти оправи пръстчето .. това ще е нещо като подготовка за по-големите болки и приключения  Laughing
Gadamer,  благодарим, че така старателно си си водила записки, друго си е човк да знае какво му предтстои . .дори се опитах да си представя картинката като всичко минава почти без болка ... малко трудно ще стане, но нейсе Simple Smile)
Също за протокола ние с моя Ники сме заедно от лятото на 2002. Той милия ме дьобнал от по-отдавна, но и аз хич не го и поглеждах .. а сега просто не мога и да си представя друг да бъде до мен. Аз съм една сериозна, а с него ми е смех, смех по цял ден, абе  .. Щастливка съм и това си е!  newsm03
Отивам сега на консултация да видим бебката ни колко е наддала, май иска вече да излизаме че се бунтува в корема ми. Усещам я още височко и даже понякога ме сръгва в ребрата, та затова си мисля, че имаме още време, поне термина ми е чак за 20-ти ноември.
Lightblue, ще ти стискаме палци, мила. Диша дълбоко и бъди спокойна, всичко ще бъде наред и... представяш ли си другата седмица вече ще гушкаш твоето малко бебче.
На всички пожелавам лек и хубав ден smile3525

Общи условия

Активация на акаунт