Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 91)

  • 27 171
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 469
Влюбените ни гълъбчета Revolving Hearts

# 661
  • Мнения: 1 736
А какво беше написала Санем в писмото си?

# 662
  • Мнения: 583
Сега изгледах всичките видеа, общо са 6(поне толкова намерих). На едно от тях има сцена с Дениз, която говори нещо на мъжете с маските. Според мен тя е организирала вечеря и по някаква причина е накарала сервитьорите в ресторанта да носят маски с лицето на Серкан. Звучи налудничаво, знам, обаче героинята ми изглежда точно като такава. Някаква луда и малко куха.😂😂 Иначе нямам друго обяснение за тези маски. Освен, ако някой не сънува, обаче не ми се вижда логично. 😄

# 663
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
...
Утре мисля, че очакваме фраг, нали?
Значи напразно се надявах да е днес Stuck Out Tongue Winking Eye

# 664
  • Мнения: 12 008
Непоискан съвет, но все пак споделен: Не се впечетлявайте от чужди писания, всеки си е пристрастен към някого и от него по добър/а няма, а ако реала и сериала се свържат става мазало. Живота e твърде кратък и тече толкова бързо, че не си заслужава да се тормози човек за чуждото мнение.
Сега пийнете по едно розе за мое здраве, че вчера станах с една година по умна и красива, а днес празнувам с приятели и семейство.
Скрит текст:

 

# 665
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Славена Flowers Tulip Честит рожден ден на патерица! Много здраве и късмет!
Напълно съм съгласна с теб - просто не си струва човек да отдава прекалено внимание на хорското мнение и да се напряга излишно.
И е истина, че "за всеки има място под слънцето". (Фили Hands Plus1)

# 666
  • Мнения: 3 476
Сега изгледах всичките видеа, общо са 6(поне толкова намерих). На едно от тях има сцена с Дениз, която говори нещо на мъжете с маските. Според мен тя е организирала вечеря и по някаква причина е накарала сервитьорите в ресторанта да носят маски с лицето на Серкан. Звучи налудничаво, знам, обаче героинята ми изглежда точно като такава. Някаква луда и малко куха.😂😂 Иначе нямам друго обяснение за тези маски. Освен, ако някой не сънува, обаче не ми се вижда логично. 😄
Не знам за луда, ама много куха. Държи всички да разберат. Joy

# 667
  • Мнения: 10 469
Славена, Честит рожден ден и от мен!
Пожелавам ти много здраве и късмет! Wink

Wink

# 668
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Нова Heart

# 669
# 670
  • Мнения: 10 469
Wink

П.С. Футболист е колабирал на терена на Евро 2020 и Туитър "изпуши" ...
Gift Heart

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 20:17 от mi_si

# 671
  • Мнения: 1 035
Добре е Ериксен, гледах мача. Реанимираха го доста време, май дори се наложи и дефибрилатор(не издържах, особено когато показаха плачещата му съпруга, и спрях да гледам), но за щастие са го извели от терена в съзнание. Радвам се, че оцеля, дано се възстанови скоро!
В туитър се коментира, обаче, че на терена е нямало линейка

# 672
  • София
  • Мнения: 5 740
Девойки,
набързо, че нямам време - всички сте прави относно чуждото мнение и това, че е по-здравословно да не му обръщаме внимание. Simple Smile

Славена, честит празник! Бъди здрава, щастлива и много обичана. Birthday

Не знам за вас, но ми стана горещо след краткото клипче на Липтон с Керем. Имам нужда от леген с лед, за да се разхладя. Отивам да си изсипя един такъв върху главата. Grinning

И за финал - не знам дали е типичен красавец или не, но на мен Керем много ми харесва. Изключително мъжествен, атрактивен и харизматичен. Мисля, че никога не съм припадала така по известна личност и по мъж като цяло. Благородно завиждам на Хандемий. Cold Sweat

# 673
  • София
  • Мнения: 13 713
Славенче, Честит да ти е рожденият ден! Бъди здрава и много щастлива.



Бърборанке, мненията ни съвпадат. Керем е невероятен сладур. Толкова е харизматичен. Особено, когато се засмее, направо те завладява. Точно усмивката е това, което мен лично ме грабва при даден човек. Тя е тази, която го краси. Керем има невероятна усмивка. Е как може човек да остане безразличен. За добрата му и благородна душа да не говорим. Защото, не можеш да живееш с един човек, само заради това, че е много красив. Външната красота е преходна. Остава вътрешната. А Керем я притежава с килограми. Сигурна съм, че много момичета тайничко си мечтаят да са на мястото на Ханде.

# 674
  • Мнения: 314
Славена, честит празник!
Бъди много щастлива! Посрещай с усмивка и приятели всички растящи с ум и красота дни!
Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт