ОКТОМВРИ още е далече, но стигнахме средата вече! - Тема 9

  • 31 661
  • 769
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 151
С една приятелка нумероложка си говорихме и тя смята,че 1.10 е идеалната дата(същата ми казаха и Станулов, и Вецев),ама 10.10 ще е още по-идеална

Йей, как ме зарадва хихи. Дано бебо си спази датата. А за Бебемания и аз съм в чудене. Може би неделя ще е ,ако ходя.

# 76
  • Мнения: 1 266
С първото дете взех ръчна помпа, но нищо не прави. Така или иначе не успях да го кътрмя много, с второто купих електрическа помпа Кампол. Много съм доволна, има си всичко в комплекта. Свърши ми чудесна работа и сега живот и здраве пак нея ще си ползвам. Беше около 90 лв.

# 77
  • Мнения: 1 114
На мен ми се ще да посетя Бебемания, но ще трябва да отскоча в обедната почивка набързо. Ако нещо ми хареса и искам да се помотам ще трябва събота или неделя. Иначе съм ходила предни години, не е кой знае какво. Има отстъпки, но то и по принцип си има намаления по бебешките магазини. Просто всичко е на едно място.

# 78
  • Мнения: 410
Здравейте,
За зодиите, аз съм скорпион, бебчо също по термин ще е скорпионче и с ММ телец сигурно ще му съсипваме нервите. 😀😀
За Бебемания се чудя, трябва да си намеря компания, защото ММ ме погледна много накриво като му обясних какво е това 😀 въобще не му се ходи.
Помпа за кърма няма да купувам преди раждането, една приятелка ще ми даде нейната ръчна за болницата и вече след това ще преценявам какво и дали да взимам.

Момичета, имаше един сайт, където има всички референти стойности за бременни, но не мога да го намеря в момента.Някоя случайно да си го е запазила?

# 79
  • Мнения: 399
Момичета,  вие как сте с коремите , моя за няма и месец е станал двойно. От сутринта ми е тежко, а вечер като се нахраня,  буквално не мога да дишам, отделно жегата много ме мори,  спрях да се движа, просто много ми е топло и изобщо не ми се излиза навън...

# 80
  • Мнения: 704
Момичета,  вие как сте с коремите , моя за няма и месец е станал двойно. От сутринта ми е тежко, а вечер като се нахраня,  буквално не мога да дишам, отделно жегата много ме мори,  спрях да се движа, просто много ми е топло и изобщо не ми се излиза навън...


Да не ти е уроки🧿
Леле като гледам моя, все едно нямам корем 🤣като легна и почти се губи, не ми е толкова изпъкнал, но това донякъде е и до ген, защото и при майка ми и сестра ми не си е личал до 5-6месец..за сега от 62 кг съм 67кг, надявам се да се спра на 70

# 81
  • Мнения: 1 844
За зодии и аз гледам,че пишете😄 познавам доста везни, в семейството също имаме и честно казано не е от любимите ми зодии😄 Но ако трябва да избирам между момче и момиче везна, избирам мъжете, без да обиждам никой, просто майка ми е везна и си има много трески за дялане😄 Деви също познавам като лоши примери, жалко, че сме далеч от скорпион, с тях се разбирам може би най-много. Иначе аз съм риби, мъжа ми телец, баткото лъв. На фона на тях двамата може би всичко ще е по-добре😅😅😅

# 82
  • Мнения: 1 266
Monika, аз също съм рибка. Аз пък изобщо не мога да се разбера с нашия телец 😂 Моля те, дай съвет как се оправяш с този мъж телец. Моят е близнаци и съм му свикнала вече, но синът ми е телец и изобщо не се разбираме. Така като се замисля, май с нито един телец не съм се разбирала 🙄 Мисълта ми е, че зодия та си е зодия, но човек си е индивидуалност, ето една риба с телец, друга с близнак. Та да са ни живи и здрави децата, каквато зодия-такава.

# 83
  • Мнения: 1 844
О, не питай, постоянно се разправяме за нещо😄 От една страна добре, че работи извън Бг и не сме постоянно заедно, иначе сигурно нямаше да просъществува връзката ни😄

# 84
  • Мнения: 1 266
Ха ха, Monika, много ме развесели 😂
Момичета, аз да ви питам, някоя има проблем вече с подути крака?Имате ли хитринки за извеждане на излишната вода от организма? Преди да забременея си правех вода с лимон и магданоз, но сега четох, че магданоз една отвара е противопоказна, така че пия само вода с лимон. Старая се да пия поне по 2 л. вода на ден и да не ям много сол, но пак започнах на се надувам, както с миналата бременност 🙄

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 13:28 от bubamara9

# 85
  • Мнения: 452
Ох и мойте крака започнаха да се подуват , даже като клекна и все едно ще ми пръснат при натиска с бедрото....
Много вода трябва да пиеме..
Ох на мен днес ми е дерт в детската градина ще къпят децата в басейн , навън е 20 градуса ама облачно и се притеснявам .......  тези датчани като им казах вчера че не ми се ще да се къпе , и те оооо ще бъде единствен , ще бъде жалко за него.....

# 86
  • Мнения: 2 036
Може пък наистина да се кали детето с тези им привички. Grinning
Откакто започнах пак работа и моите кряка сякаш започват леко да се подуват и е доста неприятно.
И аз си имам малко притеснения напоследък. Някоя от вас лекувала ли е синузит с лазер?
На каката й откриха синузит, но не е съвсем единодушна диагнозата. Алерголожката твърди, че било рано за синузит, а състоянието й се дължи на вазомоторен ринит...и аз вече се ошашках тотално. Съдейки по симптомите и личните ми наблюдения върху тази част от семейството, която страда от синузит, съм склонна да се съглася с УНГ, че вероятно наистина има синузит. Тази седмица ходи на нагревки, но физиотерапевтката предложи втората седмица да продължи с лазер, а аз четох неща за това лечение, които за 4-год. дете не ми се струват много ок и от няколко дни само това ми е в главата. Head Band

# 87
  • Мнения: 286
Днес си пуснах изследванията и ми излязоха левкоцити 8-10 в урината. АГ ми назначи Уринал акут. И СУЕ ми е завишено, то и предния път беше, но сега е повече. АГ казва, че при бременност е нормално. А аз се чудя, дали не е заради Ковид, който съм карала февруари.

# 88
  • Мнения: 399
Днес си пуснах изследванията и ми излязоха левкоцити 8-10 в урината. АГ ми назначи Уринал акут. И СУЕ ми е завишено, то и предния път беше, но сега е повече. АГ казва, че при бременност е нормално. А аз се чудя, дали не е заради Ковид, който съм карала февруари.
АГ ти е казал, че е нормално СУЕ да е високо, също така и левкоцитите да са високи, нищо притеснително. Организма ни приема, бебето като "чуждо тяло" от там и идват повишените стойности.  Моето СУЕ беше 49 , левкоцитите 14, няма място за притеснение и в предни теми се е коментирало  за високи стойности на тези показатели,  абсолютно нормално е по време на бременност да са високи👍

# 89
  • Мнения: X
Здравейте! Имаше разни момичета, които тренираха, дали могат на лично да ми изпратят видеа за тренировки за бременни? 🤗

Общи условия

Активация на акаунт