ОСМИ клас 2020/2021 - Епичната година е към своя край и осмокласника сега го чака рай!

  • 25 026
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • у дома
  • Мнения: 7 193
Аз съм вече във ваканционно настроение. Малкият има последен напън в четвъртък с изпитванията, а наборът... Ех, наборът. Що ли си мисля, че за него цялата година си беше ваканционна.
И за моето така,та не си сама..В петък има класно по  математика-чакам го да отлепи от компа да порешаваме малко,но не би-обаче няма да го викам,просто нямам сили да се разправям....
А аз се радвам,че днес не пишете-а то просто съм пропуснала новата тема.

# 61
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Моя Трена днес пак ни информира, че ще кара магистратура в Испания. Журналистика. Или в краен случай медии. Вярвате ли ми, че от 5 клас слушам едно и също. Само, че вече не иска да работи в "На кафе". Иска да е международен репортер или да прави предавания като "Ничия земя".
То какво друго ѝ оставало, като никой не я харесвал, че била дебела... И така и така щяла да остане стара мома... И в тази връзка за какво ѝ била математиката? Нали можела да събира и изважда. Даже таблицата за умножение знаела! Пък важното било да сме живи и здрави!

Дайте една Стела и на мен.

# 62
  • Мнения: 8 285
🤣
Ама Ани си има цел. И така като чета, се труди усърдно, за да я постигне. И ще ѝ се получи, без съмнение.
Целта на моето е да се наспи, да си направи тренировката и да си цъка играта. Кой клас казахте, че ще започне грандиозната промяна?

# 63
  • София
  • Мнения: 7 214
Просто майка, вие сте друг случай.
Извънредно рядко се срещат хора, които толкова премислено и целенасочено знаят какво искат. Помня колко много преди НВО си знаехте целта. Та тука изненади не очаквам. Девойката ще си върви по избрания път.
Сега, това със старите моми и кой колко бил дебел, го оставяме настрана; това са временни възрастови щуротии. 😃

# 64
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Има цел. Ама само испански и БЕЛ са ѝ в главата. И история. С това се приключват учебните предмети. Ще паля свещ, ама от най-големите и дебелите, математичката да ги избута до 12 клас, че да изкласи. Такъв умен поглед вади като отвори учебника по математика, че си нямате на представа.

Харесала езика от Дора Изследователката и Диего, а затвърдила желанието от Виолета. Жива да не бех!

# 65
  • Мнения: 6 641
Е, че тя Дора изследователката си беше класика в жанра😀 , както и " Майстор Мани"🙂

# 66
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 473
.....,.... , както и " Майстор Мани"🙂
Не ми припомняй, че колко зор еидях, докато поръчам куфара с инструментите-герои от Германия...Синковецът дори наричаше истинските инструменти вкъщи така, както се казват във филмчето...Ама пък как хубаво лапаше като пуйче като го хранех, гледайки го (беше ужасно злояд и повръщаше от инат..) 😃...Ако си осъществи мечтата да стане монтьор и да има сервиз за колела 😵, майстор Мани е виновен....

# 67
  • Мнения: 6 641
Хаха, Air, и аз ги бях поръчала заедно с куклата. Подозирам, че е от същия немски сайт😀
И Стефани с Роби, ама тях от amazon.  Още им работят батериите и пеят песничките🙂

# 68
  • София
  • Мнения: 3 583
Аз пък да ви кажа на мен Дора Изследователката ми е в графа 18+.  Редовно я пускахме на набора, за да се усамотим.

# 69
  • Мнения: 2 222
..... Още им работят батериите и пеят песничките🙂
Ами чудесно! Тъкмо ще намажат и унуците.  tooth

# 70
  • Мнения: 6 641
Хаха, Green😀

Шмърц, да, може това да е зестрата на Моника🙂

# 71
  • София
  • Мнения: 1 543
Точно вчера намерих 4 книги за “Виолета” вкъщи - дневник, лексикон, книга, списания и т.н. сега се чудя какво да ги правя. На колежките децата не знаели коя е, въпреки че още я дават по Дисни и моята си я гледа понякога 😊

Днес ми се обади да каже, че минала първата част от класното по немски. За първи път съм в неведение за тези важни дати, но това е защото скоро ѝ казах, че вече е втори срок в гимназия и ученето си е нейна работа и грижа. И сега ме държи настрана.

# 72
  • у дома
  • Мнения: 7 193
Да не ви отчайвам,ама моето учещо,добро,съвестно и изпълнително дете спря да учи в 11 клас-не си е развалял успеха,защото е умен и от децата,слушащи внимателно в час,но просто спря да учи.А пък тази година колко се разправяхме,че не учи по ае,а е избрал ДЗИ по ае -той пък взе та изкара 6,00-та явно понякога трябва да им вярваме повече...

Бети ако може да сложи на 1 стр разясненията на Слънчева и sanaka  от миналата тема за сертификатите по ае.

# 73
  • Мнения: 3 491
Много е весело тук:joy:
Аз не мога да се включа в тона на дискусията, защото съм доста уморена от работа, а и се съвсем се довърших с излизане с приятели  в близкото заведение и една голяма водка.
Но да си кажа, че много се забавлявам с вас:joy: Ще лягам като бабите.
Бети, мерси за темата. Чудна снимка:heart

# 74
  • София
  • Мнения: 7 214
То така се прави.
Направо голяма водка, без много предварителни увъртания и приказки за оправдание.
Наздраве!
(Ще рече човек, че пак ни чака НВО с тези тостове, дето валят от сутринта. 😆)

Общи условия

Активация на акаунт