ОСМИ клас 2020/2021 - Епичната година е към своя край и осмокласника сега го чака рай!

  • 25 024
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 086
Като сте на вълна домашни любимци, ей ви от снощи набора с Лъки бандита 😁



И ако някой много иска котенце, в мазето на блока една котка родила 5 уникални сладура! Намерихме ги случайно сгушени в пръстта. Веднага им свалих на Лъки леглото и ги прибрах в кашон, но ги оставих на същото скришно местенце, където ги намерихме. Майката си идваше при тях и си ги хранеше, а аз ѝ оставях на нея храна. Вече поотраснаха и дружно напуснаха кашона, сега шатреят из цялото мазе, голяма гонитба и игра пада 😁. Слизам да ги храня всеки ден, вече хапват всичко, познават ме и само като ми чуят гласа се изнизват в индианска нишка отнякъде и тичат към мен. Ей ги, на!

# 691
  • Мнения: 6 641
Тасия, голям красавец е твоят младеж! Котетата са много мили муцунки❤ Лъки как се е гушнал, глезанчо🙂

# 692
  • Мнения: 3 491
Какви красоти деца и домашни любимци показвате. Моите много пъти съм показвала, но не се сдържах:joy:

Последна редакция: пт, 18 юни 2021, 08:31 от Amanda.D

# 693
  • София
  • Мнения: 12 302
Може ли на ЛС още снимки на последният красавец? Имаш ли идея за пол? На каква възраст са?
Колега си търси котенце и му пратих тези снимки, хареса си това последното. В София ли са?

# 694
  • Мнения: 6 641
Амандаааа, оххх, гушшш, гушшшш❤ Какви добри очички❤🥰 И руса коса виждам🙂

# 695
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Котенцата са чудни, но вече имам 4 броя. Заради цялата животинска зоологическа, сме като крепостни селяни. Не може да мръднем никъде .

# 696
  • София
  • Мнения: 3 583
В класа на набора има някакви предположения кой ще им води история и география догодина - спрягат се двама от другите учители по японски, което би било супер. Особено за единия, ако се окаже вярно, наборът е много happy.

# 697
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 396
Ред, относно големия пудел - води се "голям пудел":




Просто този тук не е стриган и има огромна козина, която много го уголемява.

# 698
  • София
  • Мнения: 7 214
Разкошно нещо просто! 😃

Ще прощавате, че още на 47-ма страница, ама някак отвътре ми дойде следващо заглавие.

Скрит текст:
Хайде, осмокласно ято -
иде топло, щуро лято! 😃

# 699
  • Мнения: X
Дамбата и на мен ми действа поетично. Joy

# 700
  • Мнения: 6 641
Дидева, вярвам, че ще се включиш и поетично в седмокласната, когато му дойде времето🙂

Леле, това е огромно, пухкаво, сладко пудилище😀

# 701
  • Мнения: 7 480
Като сте на тема - кученца и аз да покажа нашите!
                           Това е Нединото и от милото същество на първата снимка се пръкна една върла пазачка.Не дава никой да се доближи до Неда.Не дава да влизат и непознати хора в къщата.Водиха я на почивка в Гърция - Закинтос и тази малка злобарка на плажа е държала останалите на двайсетина метра от тяхното място.Има и няколко "любими" съседи ,на които редовно перфорира по някое панталонче.
Скрит текст:

                        А това "чудовище" е едно изключително мило,лигаво същество.Глас не му се чува и рискуваш ,когато си до него да си олигавен за секунди.По-гальовно куче не сме имали.
Скрит текст:

# 702
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 396
Ооа, за Джак Ръсел не искам да чувам - имаме един такъв дзвер у майка ми. Не куче, а тайфун. 10 минути с него ме натоварват ужасно. Междудругото, търсим му женска, че след това да го кастрират и да се кротне малко. Сега нагонът е силен и се пробва даже на мъжки кучета.

# 703
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
И, това кученце ми трябва за тавана, когато се появят съселите. Ако са малки и котките се оправят, но ако са възрастни, само джакче на тавана и след час ще е чисто. Ако пропищя и това лято, ще искам куче назаем 🤣

# 704
  • София
  • Мнения: 7 214
Ей, Доня, вие си имате съсели! Ужасно сладки същества и вярно огромна напаст, доколкото съм чела.
А има ли ефективни ултразвукови устройства срещу тях?

Общи условия

Активация на акаунт