Синеморец 2021/2022 г.

  • 17 659
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 238
"Хоризонт" за мене е ужасен ресторант, не знам защо толкова го харесват някои.
"Албатрос" е ок, имат някои много добри неща.
"Каса Доминго" - струва ми се, че доста са свалили нивото в сравнение с предишни години.
Хареса ни новото заведение "Котката". Скъпичко е, но храната и самото място са интересни.

# 136
  • Мнения: 3
За мен лично Синеморец е селце, с едини от най-красивите плажове и природа, които могат да се видят по нашето черноморие.
Жалко, че съществуват некадърни и целящи печалба собственици на хотели и семейни къщи, които не се отнасят със своите клиенти по възможно най-добрия начин.
Услугите, които те "предоставят" са  потресаващи-ниска, направо плачевна хигиена, лошо отношение към клиентите си, безобразно високи цени на предлаганите от тях стаи.
Такъв е случея с хотел "Шопска среща" или днешния носещ лъскавото име ''Sweet Suite'' на ул. "Бутамя" №22.
Отидохме това лято на почивка при тези хора, с възможно най-добрите си намерения. Още с влизането си бяхме посрещнати от жена, която ни прекара през страничен ход, който се води и централен на самия "хотел". Миризмата вътре на мухъл е толкова силна и направо задушлива, че едвам може човек да издържи. По коридорите, стигайки до "нашата стая" се сблъскахме
с детски обувки, щайги с картофи и торби, поставени буквално навсякъде по етажите.
Стаята се оказа с едвам течаща вода, мръсни и захабени столове, ужасен пек на малката и мизерна тераса и неимоверен шум от улицата.
Не искам да навлизам в повече подробности, тъй като сме сезирали съответните органи, отностно това как продължи цялата наша почивка при тези "гостоприемни'' собственици-Камелия и Руслан!
Не си причинявайте подобно отношение и такава почивка!
Жалко е!

# 137
  • Мнения: 1 613
В букинг от 81 отзива имат рейтинг 8.2. За комфорт оценката е 8.4, а за чистота 8.5. Най-ниска е за цена 8.1. Тазгодишните отзиви също са добри. Ясно е, че при този рейтинг не става дума за нещо уау, но не е и зле. https://www.booking.com/hotel/bg/ulitsa-butamya-22-ferienwohnung … mp;activeTab=main
П.П. В Airbnb е още по-добре, но там отзивите са само 12:

Последна редакция: чт, 08 сеп 2022, 14:27 от Мъфин

# 138
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Милена имате ли снимков материал ?
Кофти е когато отидеш някъде с цел разпускане и преживееш неприятни моменти.
Ние от  къща за гости Каланджа сме много доволни. Тази година пропуснахме, че имахме други дестинации набелязани, но когато се връщаме, пак ще е там.

# 139
  • Мнения: 3
Милена имате ли снимков материал ?
Кофти е когато отидеш някъде с цел разпускане и преживееш неприятни моменти.
Ние от  къща за гости Каланджа сме много доволни. Тази година пропуснахме, че имахме други дестинации набелязани, но когато се връщаме, пак ще е там.
Мъфин за много голямо съжаление и ние заложихме на мненията от booking.
В крайна сметка всеки сам си преценява на какво и кого да вярва...

daviz за жалост не разполагам със снимков материал, тъй като ние напуснахме още на следващия ден.
Не съм човек, който някога си е позволявал да публикува каквото и да е в който и да е форум, било то и негативно, с цел да злепоставя или компоментирам някого!
Не целя да пускам "хейт", просто казвам истината, която за мен трябва да се знае от всички:)!

Последна редакция: чт, 08 сеп 2022, 16:55 от Milena Angelova

# 140
  • Мнения: 856
В Букинг за Синеморец има над 20 семейни хотелчета и къщи за гости, повечето от които с рейтинг над 8.5, немалка част са и над 9. Рейтинг 8.1 на фона на останалите не е добър и като цяло говори за доста компромисно място, според моя опит.

# 141
  • СИ
  • Мнения: 4 406
В Букинг за Синеморец има над 20 семейни хотелчета и къщи за гости, повечето от които с рейтинг над 8.5, немалка част са и над 9. Рейтинг 8.1 на фона на останалите не е добър и като цяло говори за доста компромисно място, според моя опит.

Точно. Рейтинг 8 в Букинг означава пълна дупка. Мене са ми малко странни оценките там и как точно се формират.
Хотелчетата из Синеморец не са нещо особено. Има няколко по-добри и това е. Кръчмите са масово зле и много зле. Някои имам чувството, че не са си сменяли покривките откакто са отворили преди 10 години, примерно.

# 142
  • Мнения: 372
Здравейте, има ли някой със скорошни отзиви за Бела Виста?

Здравейте, преди няколко години и аз съм ходил там, изкарахме си чудесно, но тази година мненията особено за храната са малко противоречиви. Иска ми се за догодина евентуално да направя ранна резервация, ако отзивите за последните години са добри. Благодаря.

# 143
  • Мнения: 56
Няма ли да има нова тема......чакаме мнения за Синеморец тази година?

# 144
  • Мнения: 6 299
Няма ли да има нова тема......чакаме мнения за Синеморец тази година?
Нова тема се пуска като настоящата стигне 50 страница. Очивидно за 2 години има толкова малко почитатели на Синеморец във форума след като сте едва до 10 страница.

# 145
  • Мнения: 6 560
Няма ли да има нова тема......чакаме мнения за Синеморец тази година?
Нова тема се пуска като настоящата стигне 50 страница. Очивидно за 2 години има толкова малко почитатели на Синеморец във форума след като сте едва до 10 страница.
Много ме радва, че има малко почитатели, дано така да си остане. Smiley

# 146
  • Мнения: 191
Някакви препоръки за къщи, особено с дете под 2 години?

Ние последно бяхме само двамата с ММ през 2021 в “Престиж” и бяхме доволни от цената спрямо условията, но не сме и търсили тогава нещо по-специално.

# 147
  • Мнения: 237
Здравейте!
Някой има ли скорошни впечатления от апарт хотел "Аполония палас" - Синеморец? Интересува ме храна, чистота на стаите, как стои въпросът с паркинга и шезлонгите на плажа?

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 6 888
Когато ходихме преди 2 години:
Относно паркинга или паркираш в близката нива (черен път) или плащаш по 10лв на ден за закрит паркинг.
Храната е каквото си купиш от магазина или каквото си поръчаш от заведението в комплекса или в селото. Ние ядяхме в селото. Нехмога да дам отзиви за ресторанта. Помня само, че беше скъпо. В апартаментите има кухня. Чистотата на стаите е добра. Зависи от това дали е много натоварено и дали са наели читав персонал за сезона. Ние се паднахме в сезон с леко мързеливи молдовки. За шезлонгите на плажа Бутамята тази година беше по 5лв шезлонг/чадър, но не съм сигурна, защото ние ходим на Силистар.

# 149
  • Мнения: 795
Здравейте, аз имам питане за Синеморец, ако назад по-страниците е коментирано, кажете къде, за да се върна. Но ако не, искам да попитам за Вила Рея, били ли сте как ви се струва откъм разположение, хигиена, база?

Общи условия

Активация на акаунт