На море в Лозенец - 2021 г.

  • 17 093
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 481
А кой плаж ще ми препоръчате? С дете на 1г 4 месеца сме.
Миналата година останах с впечатление, че на централния много духа.

Мечата дупка в дясната му част.
Духането е според времето..не е от плажа Wink

# 31
  • Варна
  • Мнения: 391
Някой има ли впечатление от плаж Тарфа - почиства ли се, прекалено малък ли е (например в сравнение с 'Мечата дупка') ?, има ли някакво заведение, WC..... Благодаря!

# 32
  • Мнения: 9 481
Някой има ли впечатление от плаж Тарфа - почиства ли се, прекалено малък ли е (например в сравнение с 'Мечата дупка') ?, има ли някакво заведение, WC..... Благодаря!



Лично аз не го харесвам; пясъчната ивица е твърде тясна - морето ежегодно "изяжда" пясъка.Има заведение, почиства се..:

# 33
  • Варна
  • Мнения: 104
Здравейте ! Бил ли е някой в хотел Свети Георги?Изглежда добре в booking, но дали наистина е така .,, Кой плаж бихте препоръчали  да е плитко, че сме с дете на 4г. което не излиза от водата .

# 34
  • Мнения: 1 966
За плажа, централния плаж в най-северната му част  близко до пиано бара, но даже още по към скалите. Плитко е и с хубав пясък. Но има и нудисти там.

# 35
  • Мнения: 9 481
За плажа, централния плаж в най-северната му част  близко до пиано бара, но даже още по към скалите. Плитко е и с хубав пясък. Но има и нудисти там.

+Мечата дупка и Корал (там с кола, по възможност по-висока, че пътя е съвсем леш)

# 36
  • Русе
  • Мнения: 679
Какви са цените на чадър/шезлонг на централния плаж?

# 37
  • Мнения: 6
Как е положението в момента в Лозенец ? Пълно ли е с народ ? Плажът чист ли е ?

# 38
  • Мнения: 9 481
Как е положението в момента в Лозенец ? Пълно ли е с народ ? Плажът чист ли е ?
http://free-webcambg.com/Lozenets-03-webcam-live-online-plaj-cen … emeto-weather.htm

# 39
  • Мнения: 1 726
Миналата година ми се случи нещо много гадно, точно до скалите на малкия плаж в Лозенец имаше голяма змия. Забелязах я докато плувах и се изплаших, случвало ли ви се? Съжалявам, но имам огромен страх от змии.

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте, бихте ли ми казали какво е положението в Лозенец. Не сме били там до сега и още се чудим.
Интересува ме следното:
- Има ли свободна зона и претъпкана ли е?
- Допускат ли домашни любимци на плажа?
- Бунгалата Оазис ок ли са?
- Бихте ли препоръчали места за хапване, както и по-слабо населени плажове в блозост.

Много ви благодаря предварително Simple Smile
Приятна почивка на всички Simple Smile

# 41
  • Мнения: 775
Здравейте, ние сме тук от пролетта, в момента не е чак лудница, уикенда става по-натоварено. На плаж не ходим в Лозенец, с малко дете сме и на централния плаж рязко става дълбоко, От време на време ходим до оазис, но там шезлонгите са далеч от водата. За плаж пътуваме до нестинарка и перла, плитко е и водата е много чиста, но в Лозенец също е хубава водата. Свободна зона има и на централния и на оазис, не е претъпкана. НаблиЗо ни е мидения плаж, там няма чадъри, но няма и пясък. Плажът на хасиенда, на мен не ми харесва, защото ивицата и почти “изядена” от морето.
 За хапване предимно готвя, но от време на време си взимаме храна за вкъщи от сезони, бистрото и правят уникални пици в едно заведение на площада, има вкусни бургери на центъра.
Има доста забавления за децата, нещо като луна парк, но с по-малки размери. Има две много хубави детски площадки, нови и поддържани.
В къмпинг оазис не съм била, но имам позната, която живее там на каравана и е много доволна.
Разхождаме се често в Царево, Приморско и Созопол.
Змии, където живеем имаше много, но от както започнаха да се пълнят къщите, не съм срещала, но със сигурност има по скалите на припек, но наистина от поне месец не съм срещала змия.
За мен Лозенец в любимо място и от години изкарваме лятото си тук, никога не съм била разочарована от нещо.
Ако имате друго въпроси, съм на среща
Допълвам за оазис, че не се върви малко до центъра на селото и няма тротоар, ако сте с малко дете помислете дали ще ви е удобно, ние живеем близо до оазис и с 2 годишно успешно взимаме разстоянието на отиване и връщане без количка

# 42
  • Мнения: 7 708
къде се намират детските площадки?
знам една на центъра, на едно площадче

# 43
  • Мнения: 730
Скрит текст:
Здравейте, ние сме тук от пролетта, в момента не е чак лудница, уикенда става по-натоварено. На плаж не ходим в Лозенец, с малко дете сме и на централния плаж рязко става дълбоко, От време на време ходим до оазис, но там шезлонгите са далеч от водата. За плаж пътуваме до нестинарка и перла, плитко е и водата е много чиста, но в Лозенец също е хубава водата. Свободна зона има и на централния и на оазис, не е претъпкана. НаблиЗо ни е мидения плаж, там няма чадъри, но няма и пясък. Плажът на хасиенда, на мен не ми харесва, защото ивицата и почти “изядена” от морето.
 За хапване предимно готвя, но от време на време си взимаме храна за вкъщи от сезони, бистрото и правят уникални пици в едно заведение на площада, има вкусни бургери на центъра.
Има доста забавления за децата, нещо като луна парк, но с по-малки размери. Има две много хубави детски площадки, нови и поддържани.
В къмпинг оазис не съм била, но имам позната, която живее там на каравана и е много доволна.
Разхождаме се често в Царево, Приморско и Созопол.
Змии, където живеем имаше много, но от както започнаха да се пълнят къщите, не съм срещала, но със сигурност има по скалите на припек, но наистина от поне месец не съм срещала змия.
За мен Лозенец в любимо място и от години изкарваме лятото си тук, никога не съм била разочарована от нещо.
Ако имате друго въпроси, съм на среща
Допълвам за оазис, че не се върви малко до центъра на селото и няма тротоар, ако сте с малко дете помислете дали ще ви е удобно, ние живеем близо до оазис и с 2 годишно успешно взимаме разстоянието на отиване и връщане без количка
Бихте ли уточнили къде точно е заведението с хубави пици и това с бургерите?

# 44
  • Мнения: 9 481
Миналата година ми се случи нещо много гадно, точно до скалите на малкия плаж в Лозенец имаше голяма змия. Забелязах я докато плувах и се изплаших, случвало ли ви се? Съжалявам, но имам огромен страх от змии.

Синът ни ги ловеше и гордо ги показваше на момиченцата на плажа, които разбира се, бягаха с писъци  Laughing Той - разочарован, че не са впечатлени от ловните му имения, увесваше нос. Smile ; но не бяха особено големи - водни змии, които са си плашливи принципно.

Иначе по пътищата има по-големички смокове, но те са си полезни животинки..да, иначе неприятни  (и за мен)  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт