На море в Лозенец - 2021 г.

  • 17 069
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 960
И аз следя за детските площадки и заведенията. Иначе за змии знам, че е нормално да има, когато има скали, но до колкото съм чувала не са опасни, просто е неприятно да ги срещнеш.

# 46
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз за 4та година резервирах в www.oasisbeachclub.eu . Много ни харесва.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 676
Здравейте, бихте ли ми казали какво е положението в Лозенец. Не сме били там до сега и още се чудим.
Интересува ме следното:
- Има ли свободна зона и претъпкана ли е?
- Допускат ли домашни любимци на плажа?
- Бунгалата Оазис ок ли са?
- Бихте ли препоръчали места за хапване, както и по-слабо населени плажове в блозост.

Много ви благодаря предварително Simple Smile
Приятна почивка на всички Simple Smile
https://webcamsbg.com/webcam-kamera-web-cam-from-lozenec-cherno- … aj-centralen.html

# 48
  • Мнения: 775
Пицарията е самия площад, казва се централ, но май сега е с различно име, няма да я сбъркате. А другата детска площадка е в новия парк, който направиха, точно до луна парка, доста по-голяма от тази на центъра

# 49
  • Мнения: 7 706
Аз не знам и лунапаркът къде е ...
Близо ли е на пешеходно разстояние от центъра, защото съм с количка

# 50
  • Русе
  • Мнения: 676
Пицарията е самия площад, казва се централ, но май сега е с различно име, няма да я сбъркате. А другата детска площадка е в новия парк, който направиха, точно до луна парка, доста по-голяма от тази на центъра
А от къде може да се вземе храна за вкъщи?

# 51
  • Мнения: 9 481
Пицарията е самия площад, казва се централ, но май сега е с различно име, няма да я сбъркате. А другата детска площадка е в новия парк, който направиха, точно до луна парка, доста по-голяма от тази на центъра
А от къде може да се вземе храна за вкъщи?

Малко над супера Тегел, има..както и отсреща.

Аз не знам и лунапаркът къде е ...
Близо ли е на пешеходно разстояние от центъра, защото съм с количка

Когато сте на "центъра", погледнете посока морето - ще видите еди светещ голям надпис "супермаркет" -там е Wink
 (поне мин. год, светеха неизпопадалите букви Simple Smile )

# 52
  • Мнения: 775
MTV го е обяснила много добре, ако спите в селото, всичко ви е наблизо, освен оазис.
Иначе за вкъщи може и от всеки ресторант да си вземете, от бистрото правят и доставка

# 53
  • София
  • Мнения: 3 013
а някъде има ли закуски? настаняването ни е без закуска /оставих мм да организира почивката този година/

# 54
  • Мнения: 7 706
По улицата, от която се влиза в селото има закуски.
Детските площадки са 3 вече. Тази в ляво от лунапарка няма люлка, а тази в дясно е нова (миналата година я нямаше) е ужасно слънце - сутрин до към 10 и вечер след 7и30 бива

# 55
  • Мнения: 1 977
Всичко е близо в Лозенец.

Аз не знам и лунапаркът къде е ...
Близо ли е на пешеходно разстояние от центъра, защото съм с количка

# 56
  • Мнения: 349
Пълно ли е селцето с туристи вече?

# 57
  • Мнения: 960
elle.n в дясно т луна парка нямаше ли строителна площадка, нещо за нов парк ми се върти в главата или бъркам?

# 58
  • Мнения: 9 481
elle.n в дясно т луна парка нямаше ли строителна площадка, нещо за нов парк ми се върти в главата или бъркам?

Не, не бъркате Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 977
Точно в дясно от лунапарка е новият парк. Но няма сянка, дърветата са малки още

Общи условия

Активация на акаунт