На море в Лозенец - 2021 г.

  • 17 114
  • 152
  •   1
Отговори
# 75
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
фраш,фраш и фраш, тая година е ад. И в царево е същото. Тая година и цените по ресторантите са натокали, и цените по хотелите и квартирите. И въпреки това навсякъде народа яде и пие като за последно. Няма дистанция, маски се слагат само в лидл и болеро в царево. В Лозенец никъде не се слага маска, даже в аптека.

# 76
  • Мнения: 790
Ужас е това, което пишете. Ние го избрахме като уж спокойна дестинация.

# 77
  • Мнения: 19 501
То в близките години май няма спокойна дестинация на морето в топ сезона..

# 78
  • софия
  • Мнения: 25 479
Като ви чета се радвам, че за поредна година не се престраших да отидем. Отмених резервацията, въпреки милото отношение на жената по телефона.

# 79
  • Мнения: 17 987
Ами съвсем нормално си е, оживено, не знам какво очаквате да е в топ сезон. Не е лудницата на Созопол определено, точно в 23 музиката от заведенията спира. За мен всичко е супер, без тия 30 лв, поуляли са  се, но пък шезлонгите са удобни и са на големичко разстояние, не наблъскани. И са пълни...

# 80
  • Мнения: 790
Ами аз съм била в Лозенец преди три години по същото време и ми се струваше много спокойно. Очевидно тази година няма да е като другите, но дано да се вместим в цялата суматоха. А чадърите за 30 лв -не мисля да ги ползваме.И не, че ги нямаме парите, но ми е малко прекалено.

# 81
  • Мнения: 92
Здравейте!
На централния плаж разбрах, че чадър с 2 шезлонга е 30 лв. Но не разбрах това и за плаж Оазис ли важи? Благодаря предварително за информацията

# 82
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Здравейте!
На централния плаж разбрах, че чадър с 2 шезлонга е 30 лв. Но не разбрах това и за плаж Оазис ли важи? Благодаря предварително за информацията

На Оазис всичко е по 6 лв. Wink

# 83
  • Русе
  • Мнения: 684
Утре живот и здраве пристигаме в Лозенец та да попитам как стоят нещата с паркирането там?

# 84
  • Мнения: 9 486
Утре живот и здраве пристигаме в Лозенец та да попитам как стоят нещата с паркирането там?

Където намериш място - няма паяк/скоби Laughing

# 85
  • Мнения: 349
Утре живот и здраве пристигаме в Лозенец та да попитам как стоят нещата с паркирането там?
Ужасно е.

# 86
  • Мнения: 92
Между другото и вчера и днес морето на централния и на Оазис е доста вълнисто, ама доста. И пътуваме до южния в Китен (първо преглед на камерата 😁 ) Но пък сме отседнали в прекрасна вила извън Лозенец - Сии гардън вилла (постройките над Лалов егрек). Спокойно, тихо, със спираща дъха панорамна гледка. Сравнително чисто е, добре оборудвано студио и подсигурено парко място в рамките на комплекса. Идеално за хора, които имат нужда от почивка без дразнители.

# 87
  • Мнения: 19 501
Може ли някой който е в Лозенец да ми каже много ли е застроено около хотел Бора? Преди години почивахме там и ми беше харесало, но нещо започваха да бетонират площите пред него в посока морето, та питам дали са го затиснали и него сгради.

# 88
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Знам че темата е за Лозенец, но не можах да се въздържа да не ви покажа северния плаж в китен. Тая година е ад, никаква дистанция няма.

# 89
  • Мнения: 19 501
Те първите чадъри са във водата буквално.

Общи условия

Активация на акаунт