Отговори
# 90
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Като си спомня, че преди си пишехме само няколко човека  по цял ден като кукувици, а сега изписахте цяла тема за норматив, но нали стана калабалъка и тези които с месеци не се включваха досега станаха най-активни! Crazy Сори, но пак не се сдържах Whistling
Честити месечинковци!Да са ви живи и здрави!
И ние си имахме месечинка преди няколко дена, но нямах нет и не почерпих, не че някой забеляза де  Mr. Green И на нас ни биха ваксина и бяхме кривички и плакахме, и ние сме пораснали, но явно няма значение за вас, понеже не ви питам какво пюренце да давам и по колко сокче! Mr. Green
Днес нещо не ми е ден и ако се включа още някой път с неща, които не ви изнасят може да ми забраните и на мен да пиша в темата Joy

# 91
  • Мнения: 150
Днес нещо не ми е ден и ако се включа още някой път с неща, които не ви изнасят може да ми забраните и на мен да пиша в темата Joy

 Joy Joy

# 92
  • Мнения: 708
добър ден и от мен.днес ми е много криво и искам да споделя със вас.цяла нощ не сме спали със бебчо защото пак му се запуши нослето миналия месец пак преди ваксината му се запуши нослето .всичко идва ми се струва от баткото защото пратя ли го на детска градина и веднага се разболява докато го гледах във къщи не разболяваше изобщо.таткото и той се разболя  вчера го помолих да погледа валери за 1h за да излеза да му купя храна и сега ме обвинява че защото съм го накарала да го гледа и той е разболял детето по моя вина цяла нощ плаках. newsm45 сега и свекито се обади и тя си даде "компетентното мнение" и пак аз бях виновна при услови че нито баткото е гледала нитоВалери.
извинявайте че писах много и може да ви доскуча, но имах нужда да споделя със някой. благодаря ви че ви има smile3525 БЛАГОДАРЯ на всички за рецептите за косопада защото вчера моята фризьорка се уплаши

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 12:02 от isi_kam

# 93
  • Мнения: 708
честито на всички месечковци да са ни живи здрави!
съвсем забрави и ние да почерпим
 newsm64  party023 newsm38 beer2 smile3510 cook

# 94
  • Мнения: 5 401
Като си спомня, че преди си пишехме само няколко човека  по цял ден като кукувици, а сега изписахте цяла тема за норматив, но нали стана калабалъка и тези които с месеци не се включваха досега станаха най-активни! Crazy

Предполагам, че аз съм една от тези, които визираш.  Outta Joint Без да се заяждам, че от заяждане вече тичам по 3 пъти на ден до банята, ще кажа, че Калоян е малко по-голям и нещата, които вълнуват повечето момичета, не че не са актуални и за нас, но не им се впрягам толкова. Например, когато Каби каза за първи път "агууу", аз го споделих, когато се обърна за първи път по коремче, пак го споделих и т.н. Защо да досаждам с постинги от рода на "а пък моето гарджееее еди-кво-си"?! Може да съм родила през юни, но не съм се записала при юнките, защото тук е моето сърце. И когато мога, и когато искам, тогава ще се включвам!

Айде, стига толкова и от мен, че баялдисах!  #2gunfire

# 95
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Като си спомня, че преди си пишехме само няколко човека  по цял ден като кукувици, а сега изписахте цяла тема за норматив, но нали стана калабалъка и тези които с месеци не се включваха досега станаха най-активни! Crazy

Предполагам, че аз съм една от тези, които визираш.  Outta Joint Без да се заяждам, че от заяждане вече тичам по 3 пъти на ден до банята, ще кажа, че Калоян е малко по-голям и нещата, които вълнуват повечето момичета, не че не са актуални и за нас, но не им се впрягам толкова. Например, когато Каби каза за първи път "агууу", аз го споделих, когато се обърна за първи път по коремче, пак го споделих и т.н. Защо да досаждам с постинги от рода на "а пък моето гарджееее еди-кво-си"?! Може да съм родила през юни, но не съм се записала при юнките, защото тук е моето сърце. И когато мога, и когато искам, тогава ще се включвам!

Айде, стига толкова и от мен, че баялдисах!  #2gunfire
Най-малко пък теб визирам и съжалявам че си ме разбрала така!
Няма нищо лошо в това да се хвалиш с постиженията на сина си- това имах в предвид че това е темичка за децата ни и за това кой какво го интересува! Ако прочетеш последните два  постинга на Попова може да схванеш нещата! Peace

# 96
  • Мнения: 1 341
Явно днес не ми е ден за писане  #Cussing out
Пак не ми публикува поста.
Та сега аз да си кажа за последно,че няма да спра да пиша,за да правя кеф на някого,а напротив ще си пиша колкото и когато и каквото си поискам за да правя кеф на тези които ме харесват(дано има такива  Mr. Green )
Сега Диди,не съм ви забравила месечинката да знайш.Бяхме на път в неделя,и нещо мио се загубиха дните,мислех си че понеделник е 15-ти,но уви било 16-ти.Та сега най-официално  ЧЕСТИТА ТИ МЕСЕЧИНКА,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МАЛКОТО МОМЧЕ И МНОГО,МНОГО ДА ВИ РАЗДВА ТЕБ И МЪЖЪТ ТИ
А и Диди,недей да пишеш по 10 поста на ден,че лично ще те помоля да се поспреш малко  Joy  Joy  Joy


Вчера и ние бяхме на консултация,Ема е със същите размери кати Юлето.Тежи 6.500 и е дълга 61см.Ема гука много,посяга към играчки и се е научила да си държи ръчичките една за друга.
Хайде стига съм писала.
Честито на всички месечковци,които правзнуват   bouquet

ПС.не е задължително да ми четете постовете  Mr. Green

# 97
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ей, Попова мерси много! Heart Eyes
Ще си пиша колкото искам- аз и преди си пишех много, а понякога си водех сама монолози, защото нямаше никой в темичката! Whistling
А ти не спирай да пишеш защото много ви се радвам на двете с Ема! Hug Алекс е 6400 и 64 см! Peace И какво се оказа, че нашта мома по-тежка от нас Joy

# 98
  • Мнения: 277
Момичета, влизам само да се сбогувам с вас и бебчовците. След малко ще мина и да изтрия снимките ни от албума. Явно отбор юлски бебета 2006 няма да го бъде. Положих повече усилия, отколкото май трябваше. Зарязах тия дни и работа, и учение... да опазвам отбора. И не заради нас самите, а заради децата ни, които можехме да отглеждаме заедно. Забелязвам, че съм една от малкото, която прояви благоразумието да запази мнението си за себе си (щото всички сме различни, но майчинството и присъщите му толерантност, зрялост, мъдрост, доброта и любов трябваше да ни обединят)и да опита да съхрани „нещото”, което имахме. В живота съм много емоционална и експанзивна личност. Радвам се, че нетът така опосредява нещата, та не можахте да ми видите рогата, в смисъл, че написаното не е като казаното, а се трие или просто не се публикува, или се редактира... докато човек си отговори на въпроса какво целя, какъв е смисълът. Аз си задавах тия въпроси и си отговорих целта, смисълът е НИЕ. Да го има, да го бъде. Нооооо други решиха, че трябва да се изтъкнат какви хора с позиция са, колко са велики, та забравиха да прочетат и премислят написаното преди да го публикуват. Да видят целта и смисъла в него. Да видят резултатите от него. И се стигна до тук. След прочетеното в темата и след ЛС, които получих, и на мен, тъпото и упоритото оптимистично говедо, ми стана ясно, че нито точка ще можем да сложим, нито да си върнем хубавите дни. Тъй че и мен вече не ме вълнува какъв е смисълът. Смисъл няма. НАС го няма. Честито!!! Браво!!!
Колкото до Ася, как мислите се чувства тя, виждайки разделението сред нас? Ако мислите, че за нея това е сладко отмъщение, значи хич не я цените, колкото твърдите. Когато й писах, тя ми отвърна да пазим това, което имаме. Е, опазихме го. А нея превърнахме в разменна монета. Голям комплимент й направихме. Тя със сигурност ни е благодарна!

The end

# 99
  • Мнения: 1 341
Иве,знаеш ли мъчно ми е,че стана така,мъчно ми е че Ти си тръгваш(винаги съм ти чела постовете).Не искам да звучи прощално.
Знаеш ли,да,знам визирала си мен в това лице на раздора.Да,съгласна съм поста ми е първосигнален и не съжалявам за написаното по-горе,не съм искала да се истъквам каква съм и какво мога,докато някой от Вас го правеха и то много натрапващо(но това е друга тема).
Не можах да запазя мнението за себе си,защото ме боли от казаното от Максин и Равиа,и точно за това реших да кажа какво мисля и аз,и както виждаш съм цитирала имена.
Никой не може да задържиш на сила,тъкмо сега щях да пиша,че приключвам по темата и съм съгласна да се пусне нова,и тази да остане зад гърба ни,щях да пусна и снимки на Ема,но може да го направя и по-късно.Не знам ти решаваш какво и кака да направиш,но знай,че нищо лично не съм имала към теб  Naughty

# 100
  • Мнения: 1 193
А и друго - какъв е максималния срок за съхранение на замразената кърма? Бях чела за 3 месеца... newsm78?

Аз четох, че срока за съхранение е 3 мес.- при -18 градуса и 6 мес. -25 градуса newsm78.Нашата лекарка също ми спомена за 6 месеца, но не уточни при колко градуса. Аз съм си надписала контейнерчетата от коя дата са и ги давам последователно, за да няма застояване.
st.g, pipi благодаря за инфото за кашите. Аз купих оризово- царевична на испанската ф-ма "ORDESA" млечна, без глутен.За сега и давам в следобедното мляко по 4 мерителни лъжички(ползвам от Аптамила).Няма да избързвам с заместване на цялото хранене с каша- имам в предвид по-гъста консистенция както е указано на опаковката.
честито на всички месечинки, растете живи и здравички[/color]

# 101
  • Мнения: 1 866
Мисля, че нещата излизат от контрол. Аз започнах даже да губя нишката, не разбирам вече какво става. Каква е целта на занятието? Какви са тези драматични изказвания? Какви са тези лагери ли, отбори ли и аз не знам! Какви са тези публични напускания? Еее, то бива бива хормони ама чак пък толкоз! Защо не се държите малко на положение? Вдетинявате се вече! Историята с Асето май стана повод всеки да си излее яда върху този, който го дразни по принцип. Кой бил давал съвети, кой не давал, кой писал, кой не писал, пък сега писал, кой писал ама не било интересно...И разни недомлъвки и намеци и какво ли не, точно за да се разпалят страстите още повече! Не забравяйте 10-тото правило на форума : да не се насажда омраза към един или група потребители. Някои модератори са си го сложили в подписа да ни го напомнят. Хайде вече спрете, че съвсем опорочихме темата. Някои хора са се потрудили да я направят красива, със снимките на децата ни, а ние сега ще я омърсим с ниски страсти. Ако искате да се разправяте, пуснете си една тема в клюкарника и се разправяйте там докато ви заключат! Или си пращайте лични! И аз се ядосах ама нямам никакво намерение да спирам да пиша. Това е темата на отчетните и аз смятам да продължавам да се отчитам и да говоря за децата си и проблемите и радостите около тях. И на който не му харесва, да не ме чете. Аз чета всички и не пропускам никой. Само времето не ми достига винаги да отговарям, за което ще ме извините. Нека да бъдем малко по-толерантни.  

# 102
  • Мнения: 1 298
Popova ти не, но мисля че Диди попрекали и Ивето се ядоса много защото някои от постовете и имаха заядлива нотка  Crossing Arms
Диди нямаме за цел да се доизпокараме така че easy.  Peace

# 103
  • Мнения: 1 584
Диди, хайде да спрем с обвиненията? Темата за количката не е била глупост - въпроса беше зададен мисля от Равиа (не съм сигурна, но не ми се рови сега да търся...), защото иска да си купи нова количка и поиска съвет каква. Ако за теб е била глупост, за майчето дето пита е било важно. За месечинките също мисля че няма смисъл да се сърдиш - аз като започнах да пиша Ясмин стана на 2м точно, но не всички ме поздравиха, но не съм го приела обидно. Като гледам календара, почти всеки ден имаме родени юлчета, което значи че всеки ден постингите трябва да започват с честити месечинки на...., а те не започват така, нали?

Аз също питах за капането на витамин Ц в носа и само Надежда ми отг ама не съм се сърдила - явно другите не са знаели, поразрових във форума и намерих каквото имаше по въпроса.

За Ася също писах по-горе че ми е обидно, но не искам да коментирам и задълбочавам - аз не съм била с вас в началото, не съм ползвала помощта и преди, но веднага като я попитах нещо се отзова.

Така че, хайде да спрем с детинските изказвания (това е призив към всички) ама тая така, ама оная иначе и да спрем да опорочаваме още повече вече така или иначе опорочената ни темичка  Sad

П.С. Аз също съм чела винаги всички постове, но поради факта че не съм в бг повечето неща не съм могла да коментирам - тук няма нито пюрета Ганчев, нито памперси Дайперс, ваксините са различни, количките не са същите като на пазара в бг...

# 104
  • Мнения: 867
не че някой забеляза де  Mr. Green И на нас ни биха ваксина и бяхме кривички и плакахме, и ние сме пораснали, но явно няма значение за вас, понеже не ви питам какво пюренце да давам и по колко сокче! Mr. Green
Днес нещо не ми е ден и ако се включа още някой път с неща, които не ви изнасят може да ми забраните и на мен да пиша в темата Joy

Миличка, за мен има значение, има!!!! Няма да ти забрани никой и намен ми изнася, много!!!! Heart Eyes Heart Eyes


Та сега аз да си кажа за последно,че няма да спра да пиша,за да правя кеф на някого,а напротив ще си пиша колкото и когато и каквото си поискам за да правя кеф на тези които ме харесват(дано има такива  Mr. Green )


да и аз така май ще направя Crazy Crazy Crazy

А пък Ивелинке тебе ще те пляскам, аааа. Никакво абдикиране така. Най добре е просто да пуснем една нова тема и да почнем с ЕДНО НОВО НАЧАЛО. Не позволявам да си тръгваш. И да ни казваш ОБИЧАМ или не аз си те обичкам дистанционно и много си ми миличка с твоите постове. Та помисли и ти от какво ще ни лишиш, нали така. Цунки само за теб, хайде както казваше баба ми бог да я прости : тури му пепел.

Общи условия

Активация на акаунт