Седмокласници 2020/2021 - Втора изпитна седмична тема - (21.06 - 27.06)

  • 87 672
  • 1 417
  •   1
Отговори
# 1 365
  • София
  • Мнения: 3 832
gia_fire, много са ти сладки котенцата 🥰
И нашият сега в жегите спи по същия начин 😁 Ох, котките са ми голяма слабост.
Добри, и аз не съм сигурна дали ще имам възможност да рефрешвам днес непрекъснато, защото по стечение на обстоятелствата в понеделник в офиса ни е най-натоварено. Но когато тогава. Преди малко си намерих 0,50 лв. Дали е знак 😁

Добро утро и късметлийска седмица на всички 🍀

# 1 366
  • Мнения: 13 825
На всички днес здрави нерви в очакване на резултатите. А след излизането им - радостни изненади!
Успешно начало на седмицата!

# 1 367
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Добро утро,
Младежа замина на училище с голяма неохота. Само той щял да бъде, най-много да били 5 човека. Успех на всички днес! 🍀🍀🍀

# 1 368
  • Мнения: 2 048
Добро утро момичета,
Добри новини ви пожелавам, за нас не съм оптимист,  защото като цяло много не му върви на моето момче., но се надявам поне да не са по -ниски точките от това , което очаквам и отново до останем неприятно изненадани. Затова чакам резултатите със свито сърце -много се притеснявам , че отново ще бъде безкрайно разочарован от себе си и постоянно повтаря какъв карък е.
Днес отиде на училище с голяма неохота и каза, че щял сигурно да е единствен , но го насилих да отиде , поне му позволих да е без чанта. Утре щели да си връщат учебниците.

# 1 369
  • София
  • Мнения: 17 592
Добро утро! Изчетох ви най-накрая и ми се иска да ви усмихна малко - поне котколюбките Grinning
Ей така се живее 100 години:





Страшно са сладки!

# 1 370
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Реденето на желания е от 5-7.07 нали?

# 1 371
  • Мнения: 30
Докато чакаме резултатите с нетърпение ,малко да се разсеем....какви подаръци купихте за вашите класни?Аз се спрях на този часовник (на снимката, какво ще кажете )[/img]

# 1 372
  • София
  • Мнения: 5 729
Реденето на желания е от 5-7.07 нали?
Да Simple Smile
Днес моя син няма да ходи на училище, защото сме на Алерголог. Снощи ми каза, че последните два дни от миналата седмица са били по 10, 12 деца от 24. С нетърпение чака и той резултатите.
Успех на всички! 🍀🍀🍀

# 1 373
  • София
  • Мнения: 2 660
Нашите днес са на екскурзия до Плевен и Ловеч. Само за днес, но младежът замина с приповдигнато настроение - рано в зарана.

# 1 374
  • Мнения: 2 524
Ще се пуска ли нова седмича тема? Не за друго, да знам къде да следя.

Успех на всички, искаме, неискаме - ще излязат, споко. Не вярвам някой чиновник в осем часа да натисне ентер-а.

# 1 375
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Добро утро момичета,
Добри новини ви пожелавам, за нас не съм оптимист,  защото като цяло много не му върви на моето момче., но се надявам поне да не са по -ниски точките от това , което очаквам и отново до останем неприятно изненадани. Затова чакам резултатите със свито сърце -много се притеснявам , че отново ще бъде безкрайно разочарован от себе си и постоянно повтаря какъв карък е.
Днес отиде на училище с голяма неохота и каза, че щял сигурно да е единствен , но го насилих да отиде , поне му позволих да е без чанта. Утре щели да си връщат учебниците.
Аз не очаквам някакви максимални резултати. Знам колко се панира и притеснява на изпити и това ще му е изиграло лоша шега. Искам само да са достатъпни, за да влезе в училището и специалността, която иска.

# 1 376
  • Мнения: 3 152
Докато чакаме резултатите с нетърпение ,малко да се разсеем....какви подаръци купихте за вашите класни?Аз се спрях на този часовник (на снимката, какво ще кажете )[/img]
Ние - икона Simple Smile

# 1 377
  • Мнения: 2 069
И аз чакам със свито сърце. Надявам се на резултати сходни с пробните матури. Последните дни набора се вижда, че много притеснен и очаква пълен провал, дано не му се сбъднат очакванията.
Вчера докато подреждаше учебниците, попадна на няколко пробни матури. Отидоха веднага в кофата и каза, че за матура повече не иска да чуе.

Успех на всички.

# 1 378
  • София
  • Мнения: 2 660
Очаквам да ги пуснат най-рано в девет или около (министерствата официално работят от девет)... Резултати около пробните у нас са само мечта, дано не е много под очакваното, защото и така е разочарован, а иначе ще ме затрудни безкрайно в писането на желания.

# 1 379
  • Мнения: 4 397
Желая успех на всички и резултати, които да удовлетворят децата ни по най-удачния за тях начин, за да намерят добра среда, приятели и учители! ❤🍀❤🍀❤🍀

Общи условия

Активация на акаунт