Седмокласници 2020/2021 - Втора изпитна седмична тема - (21.06 - 27.06)

  • 87 629
  • 1 417
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 1 454
Много ме е страх, хора
Не очаквам високи точки, но ме е страх, че ще са по-ниски от очакваните
Гита и аз съм така. Направо се сдухах от снощи. Върнахме се от море и само рефрешвам. Синковеца като го слушах какъв е обран, не очаквам много точки по математика. И ме е аз, защото му е по- силния предмет, а се е издънил. Почнал отзад напред да решава и забил на 19 задача и после се панирал, че няма да му стигне времето и задачите са много трудни. И като знам, че аз го посъветвах така и ми е още по- гадно 😔
За желаното училище едва ли ще му стигне, но се надявам поне за резервното, че иначе не зная къде ще учи.
Ще изчакам статистиките да видя какво е положението.
Стискам палци за всички дечица, да са щастливи и да няма разочарования 🍀

# 1 411
  • София
  • Мнения: 1 869
KallyMay, реших че се абдикирала Joy

# 1 412
  • София
  • Мнения: 2 659
Кали, няма да ни плашиш така! След неволите на Бебчо, Заек, нашите и кой знае още кой (нека не пропускам, а да няма такива), вече се чудих какво да мисля!!!
А ти си решила да се конкурираш с МОН -  кой ще е пръв???

# 1 413
  • София
  • Мнения: 334
Тази нощ сънувах отново резултати....не съм вярвала, че ще е чак такова напрежение.
Не ми се мисли в главата на някои дечица какво е!
Късмет на всички днес!

# 1 414
  • Мнения: 162


Има ли от редовно пишещите със седмокласник и шестокласник? Т.е отново да им предстои НВО следващата година.

Не съм от редовно пишещите - повече чета, но съм със седмокласник и шестокласник Simple Smile

# 1 415
  • Мнения: 178
За Пловдив прочетох преди малко, че били проверявали събота и неделя, та ако е така, на бавен огън ще ни пекат днес, няма да се учудя, ако към 4-5 часа ги пуснат резултатите. Дано да е по-рано и да си спестим толкова нерви и рефреш

# 1 416
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
В Пловдив проверката по БЕЛ приключи в петък, ако за това става въпрос

# 1 417
  • София
  • Мнения: 4 899
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Има и анкета, когато излезнат резултатите.

Общи условия

Активация на акаунт