Седмокласници 2020/2021 - Втора изпитна седмична тема - (21.06 - 27.06)

  • 87 587
  • 1 417
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 174
Успех на децата тази седмица!
Дано темата се запълни с прекрасни новини!
И аз се чудя има ли вероятност да обявят резултати събота или неделя?

# 31
  • Мнения: 263
Успех на художниците, силно стискам палци.
Кали, Flowers Cherry Blossom

При нас само по физическо има годишна оценка, но, така наум, като прехвърлям подадената около 100 пъти информация от Дидева, не по-рано от седмица и не по-късно от два дни преди края на срока, годината трябва да са оформени.
Пак наум като смятам, от сряда до петък трябва да ги оформят, дано.

Допълвам се, Бебчо, герой е твойто момче! Добре че всичко е минало благополучно.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 228
Успех на художниците днес и от мен Simple Smile
Резултатите от ДЗИ на 12-ти клас излязоха 4 дни по-рано от обявения краен срок - вместо на 7 юни, понеделник, ги обявиха на 3 юни, четвъртък.
 Може и с НВО да се справят по-бързо Wink

# 33
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Благодаря за темичката, Кали!
Успех на художниците!
Ние все още сме в София и днес ще играем за третото място. Говорим си с родителите от баскетбола за това колко лесен беше изпита по МАТ и техните деца, повече от които не са математици са се справили доста добре.
Явно всяка точка ще е от значение... И преразказа също ще окаже не малка роля Sad

# 34
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Успех на художниците!

# 35
  • София
  • Мнения: 537
Хубава, слънчева и успешна седмица на художници днес и всички други, които имат още изпити и оформяния. И дано в края й всички имаме повод за радост! Но каквото и да стане, това са си нашите безценни деца, така че да си ги подкрепяме и да им помогнем да намерим най-доброто място за тях.

beb40_fb, бързо възстановяване

# 36
  • София
  • Мнения: 1 857
Благодаря за пожеланията, момичета Kissing Heart
Малкият се възстановява бързо, но е упорит - около 12 часа след операцията стана, за да се раздвижи, стриктно си спазва и режима на (не)хранене и не мрънка. Вчера мереше с крачки коридора - виждах, че го болеше, но не се отказа. Още 3 дена със сигурност сме в болницата. Притеснявам се какво ще правят вкъщи, но ще трябва да се справят - днес баткото ми звъня, за да подам упътвания за пускане на пералня, баща им бил поел миенето на чинии, нищо, че има съдомиялна Joy
Не е оформен по нищо младежът, не знам как ще стане това по някои предмети - по География има само 1 оценка, но това си е по вина на учителката, не е като да не го е изпитвала.
Мислех тази седмица да поизясним желанията, но няма да стане. Изобщо не е наясно къде и какво да учи. Обича математиката, БЕЛ и английския и до там.

# 37
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 010
Бебчо Hug

Успех на децата днес, и в къщи щерката се Идосва на себе си. Повече торта нямало да яде, решила е задачата, но заради нея не й е стигнало времето за последната, от която е решила само първото под условие. Понеже иска немски с руски, не мисля, че ще я огрее за ДГ. И аз съм набелязала Ерих Кестнер или Веда. Няма много мнения за тях. Цените са им сходни. Най-вероятно едно от двете ще е.
Първият й житейски урок, важен! Аз съм доволна, дори и тя да е разочарована от себе си!
Оформят ги, чете, и на това се ядосва, а бе истински пубертет Grinning

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Bonanza, браво на младежите! Стискаме палци да се качат на почетната стълбичка днес! И край мен децата споделят, че са се справили отлично и очакват резултати много над пробните, на които са се явявали. Единственото изключение е дъщеря ми. Тя е твърдо убедена, че жестоко е оплескала преразказа, и че математиката не е била толкова много по-лесна от ПИ, макар да била ОК (whatever that means!). Вече започна да се съмнява и в грешките на текста за редакция, в тезата (която традиционно й е силна). Изобщо гемиите са потънали. И само гледа филми и подрежда... Ако продължава така, смятам да я пращам да подрежда на вилата, че поне да има полза от таз мания. Simple Smile
Ysap, как се е справил младежът тази вечер? Паяци? Ако има нужда да помагаме - свиркай, имам богат опит със спасяване на дете от всякакви гадинки. Joy
Бебчо, перитонит звучи направо страховито! Добре, че сте реагирали навреме. Майка-герой си ти! Flowers Hibiscus

# 39
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
успех на художниците.
бързо възстановяване на детето на бебчо. Sad играли сме го този мач, знам колко е стресиращо за всички вкъщи. Sad

 може ли да включим "Черешката на тортата" в заглавието на  следващата седмична тема? Simple Smile имам усещането, че ще си е точно на място. Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 3 028
Успех на художниците днес!
И пожелавам резултатите от БЕЛ и математика да са ясни още в тази тема.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 857
st.dobri, точно попадение - то и ние сме "На черешата", а черешата е върху тортата Joy
Bonanza, стискаме палци за отбора Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 1 124
Успех на децата тази сдмица Flowers Four Leaf Clover

beb4o_fb Hug

# 43
  • България, София
  • Мнения: 1 753
Кали, благодаря за новата тема!
Нека е пълна с позитивно настроение!

Успех днес на всички художници! Наборката също се явява 🙂

Бебчо, наистина сте извадили късмет! Бързо подобряване на малкия герой! Щом е толкова стриктен и силен, скоро всичко ще остане неприятен спомен 🤗

# 44
  • София
  • Мнения: 1 857
Аз пак не се сдържах и написах нещо, но ще го кача след излизане на резултатите  - St.dobri ме вдъхнови Hug

Общи условия

Активация на акаунт