Клиники в Истанбул - тема 13

  • 45 392
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 76
Здравейте, отново. Благодаря на всички за отговорите за болничният. Имам още един въпрос. Тъй като престоят ни ще е дълъг, отсядали ли сте в някой хотел или апартамент/квартира около Аджьбадем Маслак, за който имате добри впечатления и не е с много високи цени? Паркинг не ни е необходим. Благодаря предварително.

# 721
  • Мнения: 1 307
"Левент" хотел е супер за мен! На 15 мин.от болницата, близо до огромен мол и голяма улица с безброй магазинчета. Закуската в хотела е страхотна! Стаите се почистват всеки ден, а цената е около 85 лв.
Здравейте, отново. Благодаря на всички за отговорите за болничният. Имам още един въпрос. Тъй като престоят ни ще е дълъг, отсядали ли сте в някой хотел или апартамент/квартира около Аджьбадем Маслак, за който имате добри впечатления и не е с много високи цени? Паркинг не ни е необходим. Благодаря предварително.

# 722
  • Мнения: 818
Мен заради ендеометриоза ме подложиха на подобно нещо с инжекции Лукрин депо, имаше и едно друго, май Золадекс се казваше. Не е най-приятното нещо на света, защото почваш да получаваш всички симптоми на менопаузата.. но за 3м мисля че няма да е толкова кофти (аз бях 9м). Иначе още тогав лекаря, който ме оперира, каза че колкото по-малко се реже в тази област, толкова по-добре. Така че послушай докито според мен Wink

Момичета, аз имам аденомиоза на задната стена на матката и проф. Тараш от Аджибаден Маслак ми каза, че единствения начин е или операция или да ме вкарат в изкуствена менопауза за три месеца, за да я подтиснат. Аз бях готова на операция но всеки, а и доктора и мъжът ми казаха, че с лекарства е много по-щадящо. Някой да са му спирали цикъла така? Знам, че нямам друг начин но ме е страх от предстоящите промени. Знам, че на момичетата с ендометриоза пак им спират цикъла, че и за 6м. даже. Ако някой е преминал през това, ще съм благодарна да сподели!

# 723
  • Мнения: 1 307
Butterfly_Lilly-в Турция ли прави това лечение или БГ?

# 724
  • София
  • Мнения: 692
Момичета, аз имам аденомиоза на задната стена на матката и проф. Тараш от Аджибаден Маслак ми каза, че единствения начин е или операция или да ме вкарат в изкуствена менопауза за три месеца, за да я подтиснат. Аз бях готова на операция но всеки, а и доктора и мъжът ми казаха, че с лекарства е много по-щадящо. Някой да са му спирали цикъла така? Знам, че нямам друг начин но ме е страх от предстоящите промени. Знам, че на момичетата с ендометриоза пак им спират цикъла, че и за 6м. даже. Ако някой е преминал през това, ще съм благодарна да сподели!
И аз като Butterfly_Lilly съм оперирана от ендометриоза с последвало 6-месечно лечение със Золадекс. На мен най-омразни и непоносими ми бяха горещите вълни.... голям зор ми беше, но се преживява. Често са ми казвали обаче, че за съжаление в България покрай ендомертиозата режат и бая от яйчника, но вече може да не е така. Все пак аз се оперирах преди близо 10 г. (2012 г.). С лекарства наистина е по-щадящо, отколкото операция. но за 3 месеца не знам какъв ще е резултата. Послушай доктора и сърцето си!  Успех! Wink

# 725
  • Мнения: 818
И аз като Reni се оперирах в БГ през 2013г. с лапароскопия, на която така и не успяха да махнат всичко. На мен освен топлите вълни много зле ми действаше и безсънието което ме беше налегнало, но се понася Wink

# 726
  • Мнения: 1 307
Благодаря ви, момичета! Явно ще е поредното изпитание към крайната цел! Поне за мен това е единствения вариант. Заради тази аденомиоза не могат да се хванат ембриончетата. В БГ имам 4 трансфера и само ми вдигаха рамене в Пловдив и в Надежда и нищо. Ще се доверя на професора. До сега всичко върви сто пъти по-добре от БГ, да видим...

# 727
  • София
  • Мнения: 692
Благодаря ви, момичета! Явно ще е поредното изпитание към крайната цел! Поне за мен това е единствения вариант. Заради тази аденомиоза не могат да се хванат ембриончетата. В БГ имам 4 трансфера и само ми вдигаха рамене в Пловдив и в Надежда и нищо. Ще се доверя на професора. До сега всичко върви сто пъти по-добре от БГ, да видим...
Дано всичко е различно този път и имате успех! Flowers Four Leaf Clover

# 728
  • Мнения: 150
На мен също 10 ми казаха, аз преди това намалих лутинос от 2х2 на 1х2 за ден-два и после си спрях директно всичко.
 Успех 🍀


В коя седмица ви казаха да спрете Лутинус и Прогестан? На мен 10-та. Това ще рече точно като станат 10 г.с. предполагам? При първата ми бременност до 12 г.с. и се чудя защо сега по-рано. Не че ми се боде и слагат вагинални хапове. Sweat Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 692
Здравейте,
Приемали ли сте Трисеквенс таблетки и имали ли сте някакви странични ефекти, оплаквания?

# 730
  • София
  • Мнения: 3 412
Аз съм ги пила на 3 пъти в различни месеци само за по 1 месец за регулиране на хормоните и за ЗФ. Действат много добре нямах никакви странични ефекти. Регулират всичко лигавица, овулация, цикъл, хормони от тях излизат и нови Ф. Пиеш ги от 2-ри ден на цикъла или там от който ден са ти казали, но щом ти дойде цикъла ги спираш независимо, чи не си ги изпила до край. На мен ми оставаха някъде от 3 до 5 таблетки.

# 731
  • Мнения: 273
Аз съм на Трисеквенс от февруари. Чудно е! Никакво странични ефекти и регулира всичко, както е писала Пепита.

# 732
  • София
  • Мнения: 692
pepita5, Optimist73  благодаря! Relaxed

# 733
  • Мнения: 113
Момичета, аз имам аденомиоза на задната стена на матката и проф. Тараш от Аджибаден Маслак ми каза, че единствения начин е или операция или да ме вкарат в изкуствена менопауза за три месеца, за да я подтиснат. Аз бях готова на операция но всеки, а и доктора и мъжът ми казаха, че с лекарства е много по-щадящо. Някой да са му спирали цикъла така? Знам, че нямам друг начин но ме е страх от предстоящите промени. Знам, че на момичетата с ендометриоза пак им спират цикъла, че и за 6м. даже. Ако някой е преминал през това, ще съм благодарна да сподели!
Аз съм с ендометриоза и ми спираха цикъла за 3 месеца.Беше ужасно,защото топлите и студените вълни не ме оставяха и за минутка.Реално при мен нямаше никакъв смисъл, болестта се завърна след това.

# 734
  • Мнения: 1 307
Благодаря ти, Iliana_84_Nik! Настройвам се за вълните-няма начин-уви!

Общи условия

Активация на акаунт