Някога губили ли сте си либидото изцяло?

  • 3 963
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Лично аз когато съм била в такава ситуация е било свързано с това че не съм се харесвала изобщо как изглеждам и много ми е влияело. Също така съм забелязала една закономерност когато не правя секс много свиквам с това и изобщо нямам желание, а когато имам партньор и правя съответно мо се прави.

# 31
  • София
  • Мнения: 480
Здравейте. Жена на 28г съм. Винаги съм обичала секса, като по-млада правих какви ли не безумия от страст. Дори да съм нямала партньор се справях идеално сама... Очите ми шареха, въображението ми щракаше яко... имаше огън.

Последните една-две години обаче постепенно загубих всичко това и в момента имам чувството, че съм станала асексуална. Това много ми тежи. Нито съм на лекарства, нито имам деца, които да ме "спъват", нито съм женена от десетилетия... обаче не ми се прави секс изобщо! А по-лошото е, че и нищо не ме възбужда, за да имам интерес да се самозадоволявам поне. Ама нищо! Неща които преди са ми побърквали фантазията, сега не ми въздействат грам. Ползвала съм играчки и се получават нещата, но механично. Тялото реагира, обаче мозъкът не участва. Не се чувствам секси, изобщо не гледам на тялото си като на обект на желание. Когато гледам сексуални сцени или някой ми говори за секс, изобщо не ми въздейства Cry

Предположението ми е че си навлякох всичко това от стрес. Последните две години ми се случиха доста гадости, които преживях тежко и от които още не съм се освободила. Тъпото е, че са си неща от живота и такива неща се случват постоянно и на всеки... но ако ми влияят така пагубно, какво ще правя занапред?

Някой да е губил изцяло либидото си и да е намерил как да си върне желанието? Разбирам да не ми липсваше, но си ми липсва.
Според мен, без да те познавам(само предполагам), проблема ти е че много спиш и се храниш нездравословно. Като погледнеш и днешните тийнеджъри са такива. Дай им спане, газирано и боклуци

# 32
  • София
  • Мнения: 17 775
Случвало ми се е, както на всеки човек, но не по начина, който описваш. Има нещо, което ме bug-ва, но не знам какво. Цялостното описание. Някакви крайности, обяснения, фитили и фетиши, много щракане, претръпване, апатия, хората.. в ролите си?
На мен ми звучи като изначално сбъркана сексуалност. Сори.

# 33
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Случвало ми се е когато бях на 20 след грандиозна караница с гаджето да загубя интерес и изобщо но го исках нито усещах удоволствие от секса. Ухладнях към него тотално. Трябваше да се само настроя на тази вълна целенасочено за да се вкарам в нормата.

Общи условия

Активация на акаунт