Историята на моята раздяла...

  • 7 838
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 845
Научи се да уважаваш жените...мацката туй мацката унуйййй ...бил си идеалния съквартирант. Работиш делите сметки, има секс, грижиш се за животинките....бил си просто поредния...ако държиш на някой  и всичко си е перфектно според теб....няма ходи да си чати и се влюбва в друг.

# 31
  • Мнения: 14 665
Демек, почнахте да правите секс и това се води почване на връзка ли, как?
Тази е жена. Хубава българска дума. 'Мацка' е обръщение на жена/гей към жена.
И що да ти откаже? Особено ако е останала сама в скъпа квартира. Оливия е обяснила.

# 32
  • Мнения: 9
Научи се да уважаваш жените...мацката туй мацката унуйййй ...бил си идеалния съквартирант. Работиш делите сметки, има секс, грижиш се за животинките....бил си просто поредния...ако държиш на някой  и всичко си е перфектно според теб....няма ходи да си чати и се влюбва в друг.

Вярвайте ми не знам дали познавате човек който да уважа повече жените от мен Wink
Иначе никъде не съм казал че съм ПЕРФЕКТЕН, връзката по голямата част от времето си беше перфектна, както споделих накрая се вглъбих в ученето (за по-добро бъдеще уж) и в проектите за да го постигна до такава степен че от работа и учене не ми оставаше време. И както вече казах според мен зрели хора би трябвало да могат да седнат да поговорят над проблемите им !

Примерно вие ако имате някакъв проблем с мъжът ви сигурно ще пуснете някви значи по течението сам да си направи изводи, вместо да седнете да поговорите !?

# 33
  • София
  • Мнения: 34 929
Давала е индикации, сам каза.
Ам, не си ѝ съпруг, текущ си бил.
Казала е каквото има, чао.

# 34
  • Мнения: 1 845
Айде стига с това учене и вгъбен в твойте си работи, не си единствения който учи и живее с някой. Това е връзка, единя ако е ангажиран другия да се постарае д аму даде време да си изкара курсове, да си свърши работа...има мъже/жени работят и имат командировки по 5-6 месеца ги няма, но пак са си във връзка....твойто е било използване от тази дама...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На мен ми звучиш като много свестен мъж.Не я обиди по никакъв начин.А не е постъпила особено честно нито с предишния си приятел,нито с теб, вероятно и сегашният е временно...Има такива хора,не само жени,има и такива мъже.
Ще се намери жена да те оцени и приеме,ще видиш.Провери другия път доколко са взаимни чувствата,в никакъв случай ревност и следене,това отблъсква.
Повярвай,почти всеки по-чувствителен човек се е влюбвал силно и е страдал после,сънувал е бившия/бившата...
Ей,да не хванеш бутилката...
Ти си съкровище на фона на доста голяма маса простаци,ще се намери ценителка,ще видиш.Знаеш,че насила хубост не става,не насилвай засега нещата,ще се появи подходящата млада дама.

# 36
  • Мнения: 2 039
Добре,разбрахме че те е зарязала по неособено красив начин.Сигурно ти е тъжно и тово е естествено.Ще мине малко време и ще се отърсиш от тези чувства.Не се вторачвай в зодии,това няма да помогне. Щом се определяш като успешен в други направления,съсредоточи се в тях.Жените обичат успешни и уверени мъже.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Определено жените харесват успешни мъже.
И ако мъжът е с прекрасен характер-жената се чувства като спечелила от лотарията.
Тази дама е постъпила глупаво,но и тя е млада,и тя няма опит в живота...Може един ден тя да съжалява и да те моли да се върне.Нищо не се знае.Само запомни,че който те е предал веднъж,пак ще те предаде...

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 065
Не спря да повтаряш, че не е седнала да поговори с теб, но тя реално го е направила. Казала ти е съвсем откровено какво чувства. Какво повече искаш от жената? Радвай се, че не е продължила скришно да си чати и да излиза с другия веган. Доста честно е постъпила с теб и доста навреме ти е казала истината. Хората са свободни да напускат гаджетата си когато си поискат и не са длъжни да си дават обяснения, втори шансове и т.н.
И аз да кажа - когато мислиш с някой за семейство, както ти твърдиш, не го наричаш мацка или пич. Звучиш като добър човек, но все още незрял. Семействата са за големите. Гледай си уроците сега и следващия път, когато си във връзка, гледай да балансираш между личните си отношения с гаджето и професионалните/учебните ангажименти, ако искаш да имате бъдеще. Балансирането е много важно нещо в живота като цяло, не само в любовта. И гледай със следващото гадже да имате повече общи интереси и цели в живота. Сега, не след време.
Също, когато ти се прииска да заживееш със следващата, покани я ти у вас или предложи да си наемете нова квартира. В никакъв случай не предлагай ти да се нанесеш у нея. Нелепо е. Тя ако иска това, сама ще ти предложи. Бившата може да се е съгласъла от неудобство да откаже.

# 39
  • Мнения: 76
Много негативно си настроен. Опитай се да гледаш по-оптимистично на живота. Раздялата не е краят на света. Една си отива, друга ще се появи. Може да е за добро. Излизай с приятели, забавлявай се, живей си живота! Всичко ще е наред!

# 40
  • Мнения: 4 591
Явно си умно момче щом си вадиш изводи, но дано и ги осмисляш. Това вашето просто е било мирно съвместно съществуване , колкото да не сте сами - единият лекува рани от раздяла , а другия се успокоява , че все пак не е на дъното. Хубавото е , че живота не е константа, така че опитай се да се социализираш имайки повече комуникации с отсрещния пол. Хората са различни и изискват различен подход . Нито животните, нито зодиите , нито веганството ще ти помогнат да намериш подходящата. Научи се да се заявяваш с това което си, с твоите интереси и така ще срещнеш подходящия( не идеалния защото това е само в периода с пеперудите в стомаха). А за да задържиш някого трябва нещо да ви тика напред- интереси, хоби, деца , животно или нещо друго , което да развива връзката , а не да е спокойна и статична едновременно.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
ccvet,няма идеални хора,но човек някак е склонен да търпи един повече от разни други...
Определено трябва хората да имат общи интереси и да гледат в една посока.Иначе не става ...
Вече честност,всеотдайност и уважение са качества,които са си вродени,дано всеки си намери подходящ партньор с такива качества.

# 42
  • Мнения: 766
Не знам, но аз бих се почувствала доста обидена, ако от 1 година съжителство, някой си споделя и си хортува с друг и накрая ми изтресе, че има чувства към другия. Няма какво да почвам да си мисля с какво съм го заслужила и къде съм сгрешила (тоя път не води до никъде, ако другия човек просто не иска нещата да се поправят).
Към автора - не си виновен, просто си лекувай раните и продължавай живота.
Това, че я сънуваш означава, че още не си разплел възлите на връзката и края й.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Нищо обидно няма.
Тази дама не е възприемала връзката като пълноценна,търсила е друга връзка...и така до безкрай.И с предишния си приятел е постъпила така,вероятно и със сегашния ще постъпи така...
Имах подобно преживяване.Ами от сърце му благодаря,че ми отвори очите какъв човек НЕ ми трябва.След него срещнах любовта,вече шеста година май сме заедно,не помня вече.От отдавна,много от отдавна...
Та предишният не успя нито с тази,с която се виждаше,докато уж бяхме заедно,нито с втора,трета...И след всяко разочарование ме търси и се оплаква...

# 44
  • Мнения: 3 621
Научи се да уважаваш жените...мацката туй мацката унуйййй ...бил си идеалния съквартирант. Работиш делите сметки, има секс, грижиш се за животинките....бил си просто поредния...ако държиш на някой  и всичко си е перфектно според теб....няма ходи да си чати и се влюбва в друг.
Много точно! Когато връзката между двама върви добре, място за трети няма.

Общи условия

Активация на акаунт