Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 7

  • 32 104
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 305
Елена Хаджистоянова 0879777348

Учителката подготвя за художествената гимназия,приложните,фотографската. Курсовете са в читалището на гърба на Прокредит банк която е на бул.Тодор Александров..Всичките деца от нашия курс влезнаха където искаха да учат

За жалост не мога да се свържа с този номер. Глас на оператор съобщава само, че не номера не може да бъде набран. Някой дали има актуален телефон на тази дама?

# 691
  • София
  • Мнения: 1 223
Скрит текст:
Елена Хаджистоянова 0879777348

Учителката подготвя за художествената гимназия,приложните,фотографската. Курсовете са в читалището на гърба на Прокредит банк която е на бул.Тодор Александров..Всичките деца от нашия курс влезнаха където искаха да учат
За жалост не мога да се свържа с този номер. Глас на оператор съобщава само, че не номера не може да бъде набран. Някой дали има актуален телефон на тази дама?
[/quote]
Мисля, че една цифра е объркана, номерът от линка е  0878 777 348
https://artgalleryeurope.eu/urotsi-po-risuvane/

# 692
  • Мнения: 3
Здравейте!На сайта на ПГИИ “Николай Райнов” има информация за родителската среща и първият учебен ден.


Здравейте и честит първи учебен ден! Успешна да е цялата учебна година!

# 693
  • София
  • Мнения: 89
Имам питане относно НУИИ. Може ли някой да ми каже от колко часа запопва първи час и колко минути е часът за да сметна приблизително утре в колко да сме там. Пише да сме от 3ти час, но никой не каза час.

# 694
  • София
  • Мнения: 393
Имам питане относно НУИИ. Може ли някой да ми каже от колко часа запопва първи час и колко минути е часът за да сметна приблизително утре в колко да сме там. Пише да сме от 3ти час, но никой не каза час.
По спомени от миналата година, първия час започваше около 7:45. Третия мисля че беше към 9:30 +-5/10мин.

# 695
  • Мнения: 192
Имам питане относно НУИИ. Може ли някой да ми каже от колко часа запопва първи час и колко минути е часът за да сметна приблизително утре в колко да сме там. Пише да сме от 3ти час, но никой не каза час.

И аз искам да помоля за разписание по часове. 🙁 

Ох, много ме напрягат с липсата на информация. Нищо не се знае за материали, учебници, нищо. 🙄 Утре примерно имат 4 часа рисуване, какви материали да носят? Честно, бях сигурна вече, че и програмата няма да качат с тези темпове.

# 696
  • София
  • Мнения: 393
Имам питане относно НУИИ. Може ли някой да ми каже от колко часа запопва първи час и колко минути е часът за да сметна приблизително утре в колко да сме там. Пише да сме от 3ти час, но никой не каза час.

И аз искам да помоля за разписание по часове. 🙁 

Ох, много ме напрягат с липсата на информация. Нищо не се знае за материали, учебници, нищо. 🙄 Утре примерно имат 4 часа рисуване, какви материали да носят? Честно, бях сигурна вече, че и програмата няма да качат с тези темпове.
Влязох в Школото. Ето разписанието по часове от миналата година
1. 07:45 - 08:25
2. 08:35 - 09:15
3. 09:30 - 10:10
4. 10:20 - 11:00
5. 11:10 - 11:50
6. 12:05 - 12:45
7. 12:50 - 13:30
8. 13:35 - 14:15
9. 14:30 - 15:10
10. 15:20 - 16:00
За материали - като отидат, ще им кажат. Форматът, на който се рисува вече е по-голям, но за всеки случай може да си вземат старите папки с по един лист и моливи.

# 697
  • Мнения: 13 786
И ние ще сме с формат  46 на 55, казаха го  на РС ( нуи Вн). С акварелния картон (искат над 25 0 гр, поръчах 270 грамов) се оправих, обаче много трудно се оказа  с графичния картон заради изискванията за по-високо качество. Намирам на едно място големи листа, но нямат резачка. Там където имат пък не режат картон закупен от друго място, а нямат такъв дето търся. Взех няколко големи листа отделно, ще нарежда аз за началото. Винаги има опция да купя от специализиран магазин но излиза скъп.
Общо взето на РС ни дадоха достатъчно информация за материалите.

# 698
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
При дъщеря ми все те си режеха картоните. С макетен нож.

# 699
  • Мнения: 192
Ивка, много благодаря! 😃

# 700
  • Мнения: 13 786
Момичета
Някой знае ли как от стоматологична сонда се прави суха игла.

При дъщеря ми все те си режеха картоните. С макетен нож.

Ще не ща ще се наложи. Не намерих място където хем да ми продадат картона ( офсет, по-плътен) хем да го срежат. Купих офсе 300 гр на листи, ще го режем у дома.
Иначе акварелния картон (300 гр) синът ми каза че бил като жив. Съвсем по друг начин се рисувало върху него. До сега е работил с 250 (тинторето) .

# 701
  • Мнения: 5
Здравейте!

Малката ми дъщеря ще бъде 6-ти клас тази година и иска да се насочи към художествено училище, съответно е време да започне подготовката си.

Можете ли да ми помогнете с школа или учител по рисуване, от който сте доволни?
Онлайн се намират доста неща, но все пак ще се радвам да чуя мнения от първа ръка.

Милена Атанасова 0888765715

# 702
  • софия
  • Мнения: 4 985
Тази тема издържа  години даване на информация и не помня някога някой да си е позволявал такова явно рекламиране.
Ако ще нарушавате правилата, поне дайте повече инфорация за човека чийто труд рекламирате. Колко години се занимава с това, какъв процент успеваемост на учениците си има, къде работи, какво е правил, постигал и т.н
Просто даден телефон не е нищо ценно ако не знаеш къде/как стои този кадър сравнен с другите.
Иначе прсото така телфон.....

Мога да дам телефоните на поне трима преподаватели с дългогодишен опит във въпросните училища и десетки успешни ученици.
Не го правя от елемнтарна етика, дори и на лични когато са ми писали различни потребители.
Не че не трябва да се дават координати, но ако може да сме малко по-изчерпателни.

Надявам се тези, които търсят и избират учител за подготовката на детето си да прилагат все пак някаква доза критично мислене!

Към новоприетите родители - как са децата ви в новите мечтани училища?

# 703
  • Мнения: 17
Тази тема издържа  години даване на информация и не помня някога някой да си е позволявал такова явно рекламиране.
Ако ще нарушавате правилата, поне дайте повече инфорация за човека чийто труд рекламирате. Колко години се занимава с това, какъв процент успеваемост на учениците си има, къде работи, какво е правил, постигал и т.н
Просто даден телефон не е нищо ценно ако не знаеш къде/как стои този кадър сравнен с другите.
Иначе прсото така телфон.....

Мога да дам телефоните на поне трима преподаватели с дългогодишен опит във въпросните училища и десетки успешни ученици.
Не го правя от елемнтарна етика, дори и на лични когато са ми писали различни потребители.
Не че не трябва да се дават координати, но ако може да сме малко по-изчерпателни.

Надявам се тези, които търсят и избират учител за подготовката на детето си да прилагат все пак някаква доза критично мислене!

Към новоприетите родители - как са децата ви в новите мечтани училища?

Здравейте, Simple Smile
На моята дъщеря всичко и харесва в НУИИ.  Учителите са много готини. На родителската аз се убедих в същото. Надявам се такова да ни остане мнението и занапред!
Успехи на всички деца, на които предстоят изпити. И успех на всички деца, които вече са приети! Следвайте мечтите си! Дерзайте!

# 704
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Моите впечатления от НГПИ бяха страхотни на родителската среща...Учителят по рисуване ми е фаворит. Във всяка от думите му си личеше, че влага сърце в това, което прави.  Децата определено ще срещнат приятел в негово лице. Всеки един преподавател като цяло, ме накара да искам да върна времето с едни 30 години и да съм аз на мястото на детето... То самото разбра, че в това училище се учи и по неспециалните предмети, че учителите изискват и не може да си лежиш на стари лаври и трябва да доказваш всекидневно, че си заслужил мястото си там. Няма време за отпускане Simple Smile  Засега и класът се очертава добър и дори свитите деца с времето се надявам да се отпуснат. Може да си внушавам, но някак си я чувствам пораснала. Сама държи да се справя самостоятелно, изненадващо организирана е...С две думи голямата промяна, от която се тревожех, стреса и т.н. се отразява благотворно:)

Общи условия

Активация на акаунт