Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Магазини Pepco 6

• 39 955
  • 482
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
Точно там, където в момента текат строителните работи ще е Пепко.
Има вече поставени табели. За откриването не знам, но всеки ден минавам от там

# 16
  • Пловдив
Ооо, то е само един покрив още Simple Smile на есен сигур.

# 17
Ей, браво!
Супер!
Мистик, ей къде е есента, след 2 месеца Simple Smile По пантофи ще ходим в Пепко Simple Smile

# 18
Събрахме се Grinning
Ако е в тази част, която беше в магазина, ще е скоро.
Тя още преди седмици изглеждаше готова.

# 19
Ехей, половин тема с тракийки тук, чакащи близкото Пепкоо, записвамм се и аз тук, друго си е на 1 ръка разстояние Heart Eyes

# 20
Вчера влязох, но ми направи впечатление, че имаше намалени само някакви ризи и тук-таме блузи... Всичко друго си беше на нормалните цени и нямаше никакви индикации за намаление. Намалените неща бяха отделени и на тях отгоре си имаше табела до -50%. Мен ме интересува бельо, чорапи и т.н.

# 21
Аз видях един малък отдел с намаления до 50% (предимно бебешко момчешко)
Очаквах повече....
 Дано все пак пуснат още намалени артикули

# 22
Някой купи ли си от хавлиите? Прал ли ги е? Подозрително евтини са ми, 8 лв за хавлия за баня от 600 гр/ м^2 памук. Thinking
Имам едни български на Панагюрище, хубави на вид, но така си седят, изпускат боя при пране. Съмнявам се и в тези. Исках да взема за подаръци.

# 23
Купих си хавлии и ги прах още като отвори Пепко.Нищо им няма.

# 24
Новият магазин отваря на 9ти Grinning

# 25
  • в сърцата на децата <3
Новият магазин отваря на 9ти Grinning
Юли???

# 26
  • Пловдив
Абсурд! Освен, ако ще е  вътре някъде до Т маркет. Вън ще е някво хале или квото и да е.
Взех това аз Simple Smile за 8лв.

# 27
При нас се очаква есента да отварят Пепко в една сграда с Т-маркет и ДМ, така, че е възможно заедно да си имат някакви договори.

# 28
  • София
Мистиче, попадение си е. Честито! Дано е качествен!

Тези дни се помотах в един Пепко в София но нищо не ми хвана окото. Само за летните пижами по 8 лв се замислих, но сега си имам някакви и не ми е належащо, така че се отказах. Не ми се беше случвало да влезна в Пепко и да си тръгна с празни ръце, но за всичко има пръв път. Simple Smile

# 29
  • Пловдив
Ами мек е, 100% памук пише...ще видим. Имаше и някви розови по 10лв. Чудя се дали за сина да го ползвам или на майка да го пращам Simple Smile

Друго нищо интересно нямаше намалено, т.е мн.малко неща са ...Дразня се, че в разл.магазини има различна стока.

Общи условия

Активация на акаунт