Мисля само за това! *Б*

  • 5 560
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
Не успях да си взема тест-малкия ми е болен и ми излезе от ума,че трябва да скокна до аптеката.И без това има още 2 дни до включването...сигурно ще изчакам.
За изследвания...хм,и аз като  Вяра мисля, че тръгна ли по лекари още отсега,ще се затормозя още повече....

# 16
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Milian
За изследвания...хм,и аз като  Вяра мисля, че тръгна ли по лекари още отсега,ще се затормозя още повече....

Вярно е, ще се затормозиш повече!
Аз избягвам да чета дори разни бремелински сайтове в мрежата. Ако започна, 300 болести ще си открия  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 6 472
Милиан и твърдо подържам мнението, че 3 месеца са абсолютно нищо. Дъщеря ми я правих над 1 година. Не че сме си давали много зор, ама това си е повече от 1 година. Пък и ти имаш и друго детенце. Не мисля, че имаш основание за притеснение Simple Smile

Клиа, честно казано и аз бих постъпила по същия начин като теб Simple Smile Най- малкото ще се успокоиш, когато ти кажат, че всичко е ок и ще ти позволи да гледаш доста по- оптимистично на нещата Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 993
Милиан, и аз само за това мисля, а ние дори не правим опити, чакаме още 2 год.Обаче на мен не ми пречи да мисля само за бебета,че даже и да се разплаквам понякога.Ще стане, не се притеснявай.Бебето ще улучи най-подходящия момент, за да дойде Simple Smile

# 19
  • Мнения: 660
Цитат на: Eowyn
Милиан, и аз само за това мисля, а ние дори не правим опити, чакаме още 2 год.Обаче на мен не ми пречи да мисля само за бебета,че даже и да се разплаквам понякога.Ще стане, не се притеснявай.Бебето ще улучи най-подходящия момент, за да дойде Simple Smile


Чувството не е точно притеснение,а някакво тъпо напрежение и разочарование.Всъщност няма и точна дума за това как се чувствам...важното е,че има място като това тук,където се разбираме и без думи...всяка знае какво е усещането при  EFN
и очакването следващия месец да е  EFP

# 20
  • Мнения: 660
Момичета,не знам дали някоя от вас прочете една моя история в "Бъдещи майки",но става дума за това,че си имам изненадващо още една племенничка newsm44 .Малко ми е кофти,но като цяло е безкрайно позитивна емоция и засега мисля да оставя мрачните мисли за по-късно.
Просто ми се искаше да ви го кажа.
Поздрави на всички.

П.С.Все се каня да ви кажа колко готино изглеждате отстрани,като си знаете коя какво очаква през седмицата. newsm10

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито!
Да е жива и здрава и всички много да я слушате  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 489
Прочетохме я. Честито ти племенничка. Това са хубави новини.
Кой знае - да не ни изненадаш след девет месеца направо с новината, че имаш бебе!  Grinning  Това в кръга на майтапа.
Моето го чаках сума ти години и честно казано, бях твърде психясала, така че те разбирам напълно.
Радвай се всеки миг на рожбата си!

# 23
  • Мнения: 660
Цитат на: sunny_zt
Прочетохме я. Честито ти племенничка. Това са хубави новини.
Кой знае - да не ни изненадаш след девет месеца направо с новината, че имаш бебе!  Grinning  Това в кръга на майтапа.
Моето го чаках сума ти години и честно казано, бях твърде психясала, така че те разбирам напълно.
Радвай се всеки миг на рожбата си!


А-а,не...видя ли двете чертички първо тук ще кажа....и после целия свят ще разбере. #Milti
Пази се,Съни.

# 24
  • Мнения: 40
Мила Милиан, нека и аз да ти споделя моето житие-битие. С моя приятел решихме, че ще си имаме бебе още преди шест години. Правехме опити почти всеки ден, но уви. Посетих лекарката си, а тя ми пусна куп изследвания. Установиха, че нямям овулация и  не е беше сигурно, че въобще ще мога да забременея по нормален път. Но ето, че всичко се случи, че даже и два пъти. Първият път, преде две години, имах аборт. Сега съм бременна в 4 м. preggo
 Трябва силно да вярваш и да не се отказваш. УСПЕХ!!!   55

# 25
  • Мнения: 2 494
Цитат на: Milian

Чувството не е точно притеснение,а някакво тъпо напрежение и разочарование.Всъщност няма и точна дума за това как се чувствам...важното е,че има място като това тук,където се разбираме и без думи...всяка знае какво е усещането при  EFN
и очакването следващия месец да е  EFP


Много точно го каза, и при мен не е притеснение, а едно ужасно разочарование, когато се види EFN
Не съм споделяла за това, но преди време правихме опити с предишния ми приятел, и спомените ми са оттогава. Бях си направила какви ли не изследвания, всичко беше в нормите.Мерих си БТ, доста гадна процедура:( След 6 месеца започнах да пия Клостилбегит, за засилване на овулацията, въпреки че беше добре - лекарката каза че не е задължително, но е добре да се стимулира още, после ми биха Алое на инжекции .......Той си прави спермограма -също Ок. Но после се оказа че е имало грешка в спермограмата , освен това почти винаги когато го правехме той беше пил някакъв алкохол. Малко, но явно достатъчно....... beer  ooooh! Оказа се че това е имало също значение. А също и че той пушеше много. И така около година и нещо само  EFN  newsm45 и пак и пак....много от момичетата знаят какво е.
Разделихме се по друга причина  newsm78 .
Сега съм най-щастливия човек със сегашния ми приятел и вече знам че ИСКАМ БЕБЕ ОТ НЕГО!!!
Започнали сме бебеправенето от този месец и уж няма за какво да се притеснявам и правим всичко като по учебник, а и той много се старае  Embarassed АМА САМО ЗА ТОВА МИСЛЯ!!!
Опитвам се да не го правя фикс идея, чувала съм, че не е хубаво, пък и предния път го бях направила, честно казано!!! И на мен не ми се прави нищо, но се опитвам да гледам филми, да готвя, даже се хванах да си плета шал, за да се разсейвам!!!
Дано скоро всички имаме повод да се похвалим!

Май стана дългичко, сори, имах нужда да го споделя!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 660
Цитат на: klia
...Не ми питайте каква е най-често срещаната мисъл в главата ми особено между ову и лелката  Thinking


Ти па Клиа !  Shocked
Що да не те питаме !?
Ми аз хич , ама хич не се сещам  Laughing !

# 27
  • Мнения: 4 358
Клиа, пускай!
Често се питат подобни неща във форума, нека са на едно място.

П.П. Не съм Моренка  Embarassed

# 28
  • Мнения: 498
Цитат на: klia
Хи хи гъбаркам се - това бяха първите теми които изчетох като се набутах във форума и винаги ме кефи с каква лекота се задава този точно въпрос Simple Smile Както и да е - пусни търсене и ще се забавляваш.
Ама нали знаеш че всеки го тресе тая треска та както в началото на цикъла си викаш че този месец няма да ти пука и няма да се терзаеш по темата като наближи лелката и почваш да умуваш.  Thinking
какво ти умуване  Laughing  Направо си повръщам една седмица след ову-то и ми се вие свят и нервнича стабилно и ги дъвча всите около мене #Bad Talk

# 29
  • Мнения: 1 612
Не се отчайвай Milian

Мисли позитивно.
Ние с мъжа ми правим бебе от 2 години и още не е станало. Е признавам си, че и аз в началото бях много изнервена и че още и още непрекъснато мисля за това, но вече гледам по-спокойно на нещата.
Е аз ти пожелавам да стане в най-скоро време!
Стискам ти палци!

Общи условия

Активация на акаунт