Студенти в Нидерландия - 10

  • 55 691
  • 788
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 163
Здравейте, някой работил ли е с агенцията за намиране на квартири Simple stay и ако да, може ли да даде отзиви?

Ние се обърнахме към тях миналата година. Платихме таксата и имаше онлайн интервю със студентка от Амстердам /на български/. Казаха ни, че ще се свържат с нас след 10дни. Паралелно си продължихме да търсим квартира и намерихме преди тях. Уведомихме ги и ни върнаха таксата в рамките на 10-тина дни. До колкото си спомням е организация, която е създадена  от бивши вече студенти и настоящи, изградили контакти в студентски къщи и общежития.

# 46
  • Мнения: 152
Здравейте, някой работил ли е с агенцията за намиране на квартири Simple stay и ако да, може ли да даде отзиви?

Ние се обърнахме към тях миналата година. Платихме таксата и имаше онлайн интервю със студентка от Амстердам /на български/. Казаха ни, че ще се свържат с нас след 10дни. Паралелно си продължихме да търсим квартира и намерихме преди тях. Уведомихме ги и ни върнаха таксата в рамките на 10-тина дни. До колкото си спомням е организация, която е създадена  от бивши вече студенти и настоящи, изградили контакти в студентски къщи и общежития.

A работили ли сте с други агенции? Може ли да дадете контакти?

# 47
  • Мнения: 163
Здравейте, някой работил ли е с агенцията за намиране на квартири Simple stay и ако да, може ли да даде отзиви?

Ние се обърнахме към тях миналата година. Платихме таксата и имаше онлайн интервю със студентка от Амстердам /на български/. Казаха ни, че ще се свържат с нас след 10дни. Паралелно си продължихме да търсим квартира и намерихме преди тях. Уведомихме ги и ни върнаха таксата в рамките на 10-тина дни. До колкото си спомням е организация, която е създадена  от бивши вече студенти и настоящи, изградили контакти в студентски къщи и общежития.

A работили ли сте с други агенции? Може ли да дадете контакти?

Не сме ползвали с такава ангажираност друга агенция. Търсихме по сайтовете които са публикувани на първа страница. Синът ми учи в Айндховен и намерихме квартира през friendly housing.

# 48
  • Мнения: 390
Ехаа, за 3-4 дни сте напълнили и новата тема! БЛАГОДАРЯ
Имам особен въпрос - някое дете явявало ли се е на изпит в CCVX или J. Boswell-Beta

# 49
  • Мнения: 1 443
Ехаа, за 3-4 дни сте напълнили и новата тема! БЛАГОДАРЯ
Имам особен въпрос - някое дете явявало ли се е на изпит в CCVX или J. Boswell-Beta
Ние! Boswell-Beta biology. Какво те интересува?

# 50
  • Мнения: 3
Търсенето на квартира по всички възможни начини продължава. Има ли завършващи в Амстердам студенти тук? Моля пишете ми, за да "наследим" квартира за студент във втори курс.

# 51
  • Мнения: 6
Има дискриминация и то многооо,
Търсим квартира в Тилбург  от май месец и през ден  два излизат квартири ,но всички са САМО за холандци  и изрично казват " без чуждестранни студенти ". регистрирани сме на всякъде и нищоооо.

# 52
  • Мнения: 113
Търсенето на квартира по всички възможни начини продължава. Има ли завършващи в Амстердам студенти тук? Моля пишете ми, за да "наследим" квартира за студент във втори курс.

Същото, но за Лайден Sad

# 53
  • Мнения: 5
Търсенето на квартира по всички възможни начини продължава. Има ли завършващи в Амстердам студенти тук? Моля пишете ми, за да "наследим" квартира за студент във втори курс.

Същото, но за Лайден Sad

И ние за Лайден,но без успех.

# 54
  • Мнения: 41
Някой с отзиви за SSH  в Грьонинген?

# 55
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Не бих нарекла точно дискриминация предпочитанията за холандски съквартирант. В повечето случаи настоящите  живущи правят срещи с потенциални кандидати. Нормално е холандци да предпочетат холандец - говорят на родния си език, имат общи интереси, разбирания.

За съжаление, с квартира не мога да помогна. При нас беше чист късмет, през фб, директно от наемодател. Не е блестяща и не е евтина, но ще трябва да остане в нея и следващата година.

# 56
  • Мнения: 41
Грьонинген - наехме току що в SSH -495Е  вкл.всичко.
Има все още свободни стай .

# 57
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте, как изпращахте дипломите до университета - препоръчано по пощата или с куриер? Има ли някакви специални изисквания?

# 58
  • Мнения: 1 776
Здравейте, как изпращахте дипломите до университета - препоръчано по пощата или с куриер? Има ли някакви специални изисквания?
Куриер. Арамекс.
Изисквания има - да пристигне.
Оттатм нататък всеки оценява различно спокойствието. Един ползва по-несигурна услуга за 10лв. Друг по-сигурна за 100.
Какъв отговор точно се очаква във форума? Лични мнения във форума са опасни според мен.
5има ще кажат няма проблем с пощите. Което не гарантира че няма да си шестия с проблем Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 443
Ние ще си я носим лично! Ако я приемат де! Зависи на 14.07 дали ще си вземе биологията.
Иначе, за всеки случай, утре я записваме в Пловдивския Универтитет! Simple Smile Специалност "Медицинска биология"

Общи условия

Активация на акаунт