КОИ КОГА ПРОХОДИ

  • 3 385
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 108
Хрис проходи на 9 месеца и 1 седмица

# 76
  • София
  • Мнения: 11 804
Синът ми проходи на 11м.10 дни.Дъщеря ми проходи около 1г.15дни.

# 77
  • Мнения: 2 196
Ани проходи на 1год. и 3месеца. Peace

# 78
  • Мнения: 1 069
 Виктор проходи на 1г, 1м и 1седмица, приех го като подарък за рождиния ми ден, защото много се притеснявахме за крачетата му. Роди се със стъпала извити навътре, поради което на два пъти беше гипсиран до колената на около 1м за по 10дни.
 Благодаря на Бога сега няма никакви проблеми, дори тича по-бързо от връстниците си, че дори и от по-големи от него.
 А Емо проходи на 11месеца.

# 79
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На 1г правеше по 2-3стъпки,после имаще един период на държане за качулката и 1.4м си ходеше без мен,но аз пак я следеех.Голяма паника съм!

# 80
  • Мнения: 1 181
първите си самостоятелни крачки направи на 11 месеца. Стабилно проходи на около 1г и 3м.

# 81
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На 10 месеца и 7 дни

# 82
  • Мнения: 2 807
Дани обикаляше навсякъде на 9 месеца и половина.

Ива проходи на 11 месеца, но до годинка и една седмица се притесняваше да ходи самичка, когато сме навън.

# 83
  • Мнения: 155
Дъщеря ми проходи на 11мес. , а синът ми на 10мес. .Нямаш причина да се притесняваш newsm10

# 84
  • Мнения: 364
проходи стабилно на година и три месеца, но преди това обикаляше цялата къща покрай мебелите и стените.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 689
Светльо проходи две седмици преди първия му рожден ден

# 86
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
......,ДАЛИ ЩЕ ИМА НЯКОЯ МАМА ДА МИ ПРЕПОРЪЧА НЕВРОЛОГ ОТ ПЛОВДИВ,ЗАЩОТО ПЕДИАТАРА МИ КАЗА ДА ГО ЗАВЕДА НА НЕВРОЛОГ КОИТО ДА МУ ПРЕДПИШЕ ГИМНАСТИКА......

  Щом педиатърът е споменал нещо за гимнастика и преглед при невролог, задължително го заведи! Лошото е, че в Пловдив няма голям избор на детски невролози. Препоръчвам ти д-р Пискова. На лични ще ти пусна нейни координати.
  Иначе съм съгласна с Емия, че по - добре един излишен преглед, отколкото закъсняла реакция, ако детенце има някакъв проблем.

# 87
  • Мнения: 5 790
Проходи на 1 година и 4 месеца почти. Не съм се притеснявала.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 844
Моя пакостник проходи на 10 м. , но е рано за притеснение около нас има много такива деца newsm51

# 89
  • Мнения: 1 645
Дани проходи на 1г, 1месец и 15 дни,тоест почти на 14месеца.
Изобщо не съм се притеснявала.
Проходи много стабилно.

Общи условия

Активация на акаунт