КОИ КОГА ПРОХОДИ

  • 3 383
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Официално считам, че е проходила самостоятелно на Петровден тази година (1г и 1м), но доста преди това се пускаше самичка!

# 61
  • Мнения: 397
Проходи на 1г. и 3м. - преди това само с паяка или държейки се за някого, докато един ден просто се пусна сам и отиде от единия до другия край на стаята!

# 62
  • София
  • Мнения: 726
Додо проходи на 13 месеца, но минаха още 1-2, докато провърви сам и стабилно. Никога не съм се притеснявала - моето мнение е, че детето само ще проходи, когато е готово за това.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 618
Диди проходи на 1г. и 2 седмици

# 64
дъщеря ми проходи на 8 месеца,а синът ми на 11 месеца.
има ли значение пола във физическото развитие на децата според вас?

# 65
  • Мнения: 3 042
Щерката проходи на 1г 2м, а малкият на 1г 3м.

# 66
  • Мнения: 581
На 1г. и 18 дни

# 67
  • Мнения: 983
Ангел - на 11 месеца
Анна-Мария - 12месеца и 10 дни.

# 68
  • Мнения: 3 491
На 11 месеца и двамата.

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
След годинката......

# 70
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ,ИМАМ ЕДИН ВЪПРОС ЗА НЯКОИ СМЕШЕН МОЖЕ БИ НО ВСЕ ПАК АЗ ЩЕ ПОПИТАМ,КОГА ПРОХОДИХА ВАШИТЕ ДЕЦА,ЗАЩОТО ГОЛЕМИЯ МИ СИН ПРОХОДИ НА 11 МЕСЕЦА А МАЛКИЯ Е НА ГОДИНА И ДВА МЕСЕЦА И ОЩЕ НЕ Е ПРОХОДИЛ,ЗАТОВА СЪМ МНОГО ПРИТЕСНЕНА ,КОГАТО Е В ПАЯКА БЯГА КАТО ЗА СВЕТОВНО,ВОДЯ ГО И ЗА РЪЧИЧКИТЕ ИЗБЯГВАМ ДА СТОИ САМО В ПАЯК НО ПАК СЕ КЛАТУШКА КАТО ПАТЕ ,ЗАТОВА АКО НЯКОИ Е МИНАЛ ПРЕЗ ТАЗИ ДИЛЕМА НЕКА СПОДЕЛИ 1crib 1swing


ГОШКО Е НА 5 ГОД, НИКИ Е НА 1 ГОД И 2 МЕС[/color]
Не се тревожи.Всяко дете е различно.
Аз например съм проходила на 1 година и половина. Crossing ArmsДебело бебе съм била и ме е мързяло. Mr. GreenА брат ми е проходил на 9 месеца и половина.
Иначе по-темата..........
Синът ми проходи на годинка и един месец, а дъщеричката ми проходи на 10 месеца. Grinning

# 71
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Моите деца и те по различно време проходиха..преди и след годинката  Stop така ,че място за притеснение няма,особено щом всичко е наред с развитието на детенцето  Hug няма за какво да се притесняваш! Heart Eyes

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
на 11 месеца и половина, едно познато момченце проходи на 18 месеца, не мисля че имаш повод за притеснение

# 73
  • Мнения: 256
Габриел проходи на 1 г. и 1 месец, докато ние с баща му бяхме в чужбина за 1 седмица!

# 74
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
на около 11м. сам

Общи условия

Активация на акаунт