Генитален херпес

  • 2 177
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, на приятелката ми, и излизаха някакви мехурчета на дупето нито сърбят нито болят, някой изчезнаха други останаха, четох много за този херпес и се поболях, та ходи на доктор първо при личния лекар, тя й ги показа и каза че това не е херпес, защото не са били много на едно място, ходихме на дерматолог, той пък каза, че и няма нищо след което й даде канестен, преди това имаше стрептококи , като й бяха изписани антибиотици

# 1
  • Мнения: 39 302
И защо реши че е херпес?

# 2
  • Мнения: 5
И защо реши че е херпес?
Прекалено чета и само чета, ии като няма лекуване и още по лошо ми става , пък аз нямам никакви симптоми, аз ги имам на снимка но не знам дали може да се публикува тук, то не обхваща интимните части

# 3
  • Мнения: 39 302
Спокойно. Нямаш херпес.

# 4
  • Мнения: 5
Спокойно. Нямаш херпес.
Понеже бях постнал снимката на приятелката ми в един сайт, reddit, и там казаха че изглеждало на такова и още повече се гръмнах, пък тя ми казва, че нищо и няма ама това вече месец без болка без сърбеж без нищо…

# 5
  • Мнения: 1 580
Херпес боли дори на устната. Ако беше на гениталите да е умряла от болка.
Сменете дерматолога е моя съвет.

# 6
  • Мнения: 5
Херпес боли дори на устната. Ако беше на гениталите да е умряла от болка.
Сменете дерматолога е моя съвет.
То не я боли нито я сърби както казах, доктора каза че било от прането

# 7
  • Мнения: 597
Щом докторът е казал, заначи е така. На теб какво? Иска ти се да е херпес ли? 

# 8
  • Мнения: 5
Щом докторът е казал, заначи е така. На теб какво? Иска ти се да е херпес ли? 
Не това не го искам никак, просто изчетох много и ми гръмна главата, благодаря за отговорите ви

# 9
  • София
  • Мнения: 1 034
Здравейте, това е най-новата тема за херпес.. Дали според вас това на снимката е херпес, не боли и не сърби.

# 10
  • Мнения: 5 820
Здравейте, това е най-новата тема за херпес.. Дали според вас това на снимката е херпес, не боли и не сърби.


    Обривът определено изглежда на Херпес за мен.

Общи условия

Активация на акаунт