Перилни препарати и омекотители - 66

  • 37 065
  • 715
  •   1
Отговори
# 555
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Сега видях и отзад етикета

Какво значение има етикета? Мислиш ли, че е за цветни и бели дрехи, след като отпред ясно пише, че е за цветни.

# 556
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Изцяло за цветно пране е.

# 557
  • Мнения: 1 143
Благодаря на всички!

# 558
  • Мнения: 909
Чета ви от скоро..
Супер сте.
Много полезна информация давате.
Аз да похваля моите открития за тази година: Skip Active - прах за бяло..синята кутия..УНИКАЛЕН..
Viakal-спрей на никелираните повърхности, но чисти всичко  в банята..
Най- добрия препарат за баня..
От както го взех за пръв път и видях чудната работа която върши..винаги си имам 2 за резерв..😁

# 559
  • Мнения: 489
Чета ви от скоро..
Супер сте.
Много полезна информация давате.
Аз да похваля моите открития за тази година: Skip Active - прах за бяло..синята кутия..УНИКАЛЕН..
Viakal-спрей на никелираните повърхности, но чисти всичко  в банята..
Най- добрия препарат за баня..
От както го взех за пръв път и видях чудната работа която върши..винаги си имам 2 за резерв..😁
Може ли снимка и на двете?

# 560
# 561
  • Мнения: 489
Бихте ли дали идея за омекотител? Нещо ново? Омръзна ха ми всичките.
Сега имам  sano wild Pearl и souplin mistral.
Душих онзи ден но нищо не ми допада.... Дори и от сайт да е, незнам немските омекотители хубави ли са.

# 562
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Вие на кои марки гледахте?

# 563
  • София
  • Мнения: 4 680

Някой беше пуснал този препарат з а петна и каза че е бил доволен....

# 564
  • Мнения: 909
На мен спот ми е изсветлявал дрехи т.е.
Пръскам върху петното и след това петното е в друг цвят...така да го кажа, а около него докъдето е бил препарата има още едно " петно" .🙁
Върху една блузка на сита ми не се познава мнооого, но един мой панталон приключи с едно носене...😭
Аз съм много доволна от този на Sano.
А е както за петна така и да освежаване на цветовете...

# 565
  • Мнения: 2 868
Бихте ли дали идея за омекотител? Нещо ново? Омръзна ха ми всичките.
Сега имам  sano wild Pearl и souplin mistral.
Душих онзи ден но нищо не ми допада.... Дори и от сайт да е, незнам немските омекотители хубави ли са.
Пробвайте този мирише страхотно и е много траен, дори и след изсъхване на дрехите се усеща.

# 566
  • София
  • Мнения: 10 516

https://remedium.bg/kokolino-omekotitel-intense-heavenly-nectar-870ml-056250/p

Харесва ми, макар че моите любимци са Коколино с бергамот и Ленор орхидея. Нищо "по" не ме грабва... няколко години вече. Сменям с черния силан, той мирише много хубаво след пране и е много траен.

# 567
  • Мнения: 489
Бихте ли дали идея за омекотител? Нещо ново? Омръзна ха ми всичките.
Сега имам  sano wild Pearl и souplin mistral.
Душих онзи ден но нищо не ми допада.... Дори и от сайт да е, незнам немските омекотители хубави ли са.
Пробвайте този мирише страхотно и е много траен, дори и след изсъхване на дрехите се усеща.
Да, имам го. Той ми е за спално то бельо и за хавлии те 😊

# 568
  • София
  • Мнения: 1 387
Здравейте,
Аз  пък съм на вълнА само ароматизиране и за първи път купих парфюмни прели на ленор. Не за първи път чета положителни отзиви за омекотиелите на Сано в тази тема, та да попитам (бързам да кажа, че уж търсих, но не открих информация в нета) имат ли и те такива перли, или само ленор и коколино?

# 569
  • Мнения: 489
Здравейте,
Аз  пък съм на вълнА само ароматизиране и за първи път купих парфюмни прели на ленор. Не за първи път чета положителни отзиви за омекотиелите на Сано в тази тема, та да попитам (бързам да кажа, че уж търсих, но не открих информация в нета) имат ли и те такива перли, или само ленор и коколино?
sano нямат перли, но затова пък са супер трайни

Общи условия

Активация на акаунт