Перилни препарати и омекотители - 66

  • 37 385
  • 715
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 68 905
Даааа...
Като малка тъй си кътах едни бонбони, и като реших да ги изям, бяха мухлясали Joy

Тия дни ще ги тествам....

# 631
  • Мнения: 2 964
Когато пуснах линка за Мегаперлите , с няколко потребителя се чудехме дали не са стара партида , но Гес тогава написа , че има Мегаперли от 2006 , така че тези на Тета са пресни _ пресни Joy
Моите още като ги отворих замина половината пакет ..
Ми този като си пере с 60 годишен Тайд ..
https://www.youtube.com/watch?v=BSxftlvIRxY

# 632
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 753
W, със това което исках да кажа че се захабява, че имам едни бледо лилави чаршаф долен, а горния ми е бял на черни орхидеи. Ама лилавия става сивкав с прах за цветно.

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 1 382
Подкрепям мненията за Скип-според мен е много добър прах за бяло,Корал-също,напоследък за бяло ползвам и Klinex(с 15-30% кисл. избелители).Мегаперлите са много добър перилен препарат,но трудно се намират, а цената им  е много висока.За 2-3 бяли перални месечно не си струва да ги "издирвам".

# 634
  • Мнения: 5 951
Цитат на: Vasil Vasilev 676271 link=topic=1351306.msg43461993#msg43461993 date8=1631549794
W, със това което исках да кажа че се захабява, че имам едни бледо лилави чаршаф долен, а горния ми е бял на черни орхидеи. Ама лилавия става сивкав с прах за цветно.
Може. Но аз бих обвинила нещо от  " компанията" на чаршафа, което е пуснало. Примерно нещо синьо. То вярно, че не можем да събираме пране по цветове.

# 635
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 753
Е да де, ама това се оправи със смяната на праха.

# 636
  • Мнения: 11 697
Е аз не виждам какъв е проблемът да има и други добри прахове, но нека не забравяме, че всички сме в различни градове и водата е различна.
Аз отдавна не купувам комплекти спално бельо и пижами, на които едната част ще трябва да пера с прах за бяло, а пък другата с прах за цветно. Как ли пък не съм им слугувала на такива.

# 637
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 753
Еми аз им слогувам. То това за цветно го пера с това за бяло.

# 638
  • Мнения: 2 137
Ех, тези Мегаперли, манна небесна да бяха, нямаше толкова да се спрягат.
Най-накрая ще взема да си купя, че да видя има ли смисъл от това превъзнасяне.
Миналата седмица пренебрегнах Скип, понечих да го купя, но цената за сходен брой пранета с Ариел беше с около €3 по-ниска, а аз нали съм си фен на Ариел, реших да не правя компромис, като купувам по-евтин продукт.

# 639
  • Мнения: 2 299
Аз след толкова добри коментари...исках да ги пробвам тези Мегаперли...за бяло. Лятото нося бели тениски, чорапи, бели къси панталони...та имам какво да пера (бяло).
От години пера с Персил официален внос...бялото си ми е бяло...ама пусках вече 2-3 перални с Мегаперлите, както обикновено 60градуса, 2:15 минути, програма Памук... Еми разлика не видях...
Пуснах една тениска бяла има някакво петно (нз от какво) така и не се изпра вече няколко пъти и я оставих за домашна...пробвах я и с Мегаперлите също не успя.
Та освен аромата след сушилня, който е приятен.. сравнено с обикновения Персил при него след сушилня е много слаб почти няма... Аз друга разлика при моите бели дрехи не откривам...не са станали по - искрящо бели... Същите са си...
Ще си изхабя пакетчето и едва ли ще купя пак... Не ме впечатли, не ме разочарова...за мен си е прах, като прах.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 1 382
Djordja,нищо особено не са магаперлите - пробвах ги и за съжеление не видях "уау" ефект,според мен не си заслужават цената и "прехвалването".

# 641
  • Мнения: 2 964
Djordja,нищо особено не са магаперлите - пробвах ги и за съжеление не видях "уау" ефект,според мен не си заслужават цената и "прехвалването".
Видиш ли Скип пере по_добре ?
Не мога да се съглася ...
Най_добрия на пазара , с може би най_добрата избелваща система ..
Писано от ТАЕД ..
Персил в Метро е на 12 лева редовна цена . 18 пранета . За същата цена си купувам мегаперлите .

# 642
  • Мнения: 2 137
Тъкмо се бях кандърдисала и взехте, че ме отказахте от праха на праховете - Мегаперлите.
Невероятно, но факт - продължавам да съм по-доволна от капсулите на Ариел за бяло с ултра окси ефект, отколкото от класическия прахообразен. И не можем да говорим за оптични избелители, защото суша само в сушилня. Моето пране простор не вижда.

# 643
  • Мнения: 13 580
+1 за Скип. Нищо не може да ме изкуши. Имам възможност да суша на слънце и нямам никакви забележки откъм изпиране. Справи се перфектно с петна от слънцезащитен продукт на бели тениски.

# 644
  • Мнения: 2 964
Тъкмо се бях кандърдисала и взехте, че ме отказахте от праха на праховете - Мегаперлите.
Невероятно, но факт - продължавам да съм по-доволна от капсулите на Ариел за бяло с ултра окси ефект, отколкото от класическия прахообразен. И не можем да говорим за оптични избелители, защото суша само в сушилня. Моето пране простор не вижда.
Оптичните избелители нямат нищо общо със сушилня или без .
Бъркаш ги с фотоизбелителите .

Общи условия

Активация на акаунт