Неангажиращ флирт - изневяра или не?

  • 23 041
  • 1 101
  •   2
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 62 595
Интересно, как ме определихте като "от онези, черно-белите". Все едно трябва да бъде някаква обида или малоценност. Все едно флиртуването наляво и надясно е някква висша дейност, за която се иска нещо. Ми, нищо не се иска, те и маймуните го правят! Не се иска особено количество акъл. Кой пък ти го не може! Флиртът е най-лесното нещо на света, ама много важност си придавате с него.

# 1 096
  • Мнения: 7 408
Никой, не ти налага нищо, но от 74 страници разбирам, че повечето жени флиртуват, без да влагат нищо повече, само ти се опитваш да изкараш всички ни парапитеци.

# 1 097
  • София
  • Мнения: 35 088
Цвят няма, нямаааа!

Бънди, семпли обобщения за толкова цветни жени Grinning

# 1 098
  • София
  • Мнения: 62 595
За парапитеците не знам. Но поне на думи се твърди, че не очакват нищо. Пропускат, че може другата страна да очаква много. И пак да върна въпроса за ситуацията, в която мъжете им фриртуват с колежки, познати и непознати жени - пак ли ще са на същото мнение, че флиртуването с други жени е ок и тези жени не очакват нищо, мъжете им и те не очакват нищо и изобщо е един съвсем невинна закачка? Ето, това ми е интересно. За жените разбрах, че флиртуват без очаквания и са верни като Пенелопа.

# 1 099
  • София
  • Мнения: 17 775
Нали знаете кои сънуват цветно Grinning

# 1 100
  • София
  • Мнения: 35 088
Нали знаете кои сънуват цветно Grinning
Аз съвсем скоро разбрах, че има хора, които сънуват черно- бяло.

# 1 101

Общи условия

Активация на акаунт