Anthelios на La Roche-Posay защитава от слънцето дори най-нежната и уязвима кожа

  • 9 999
  • 452
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 278
Чета информацията за слънцезащитни продукти, взимам тестери (когато е възможно) и така преценявам точно кои са подходящи за кожата ми и й се отразяват добре.

# 436
  • Мнения: 230
Аз лично нямам проблем с мазната кожа и поява на акне, но синът, който е тийнейджър има. Горещината му се отразява зле, затова се радвам, че прочетох за този нов продукт за нас и ще се възползваме да го купим!

# 437
  • Мнения: 187
Всички имаме чувствителна кожа, склонна към акне. Лятото използваме подходяща слънцезащита за мазна кожа и почистваме с подходяща вода.

# 438
  • Мнения: 142
Използвам подходящи продукти за почистване и ограничавам определени храни през лятото.

# 439
  • Мнения: 1 389
Кожата ми е склонна към акне. През лятото полагам повече грижи за нея, като по-често я почиствам и  нанасям слънцезащитен крем при всяко излизане. Опитвам се да  избягвам шоколада.

# 440
  • Мнения: X
Кожата ми е смесена към мазна, затова - никога с грим на плажа...
Почистване и хидратиране са задължителни ежедневно, сутрин и вечер.

# 441
  • София
  • Мнения: 2 098
Никога не слагам грим на плажа, само балсам-червило за устни и задължително слънцезащитен лосион, защото кожата ми е много светла с лунички, но имам проблем, че е мазна в Т-зоната и става още по-лошо на плажа.

# 442
  • Мнения: 303
Използвам слънцезащитни продукти за мазна кожа

# 443
  • Сливен
  • Мнения: 457
Използвам подходящи продукти за почистване,тъй като кожата ми е смесена, с предпоставки за образуване на черни точки.Използвам задължително крем със слънцезащитен фактор.

# 444
  • Мнения: X
Смесена, атопична

# 445
  • Мнения: 846
Чета внимателно етикетчето, чета мнения за продукта, консултирам се с козметиката ми.

# 446
  • Стара Загора
  • Мнения: 879
Кожата ми е склонна към омазняване, т.е и към акне също.
Внимателно подбирам продуктите , които използвам.
Разчитам само на медицинска козметика и ако ми трябва асистент се консултирам с такъв в аптеката Innocent

# 447
  • Мнения: 1 938
Кожата ми е чувствителна, склонна към омазняване. С правилното почистване и хидратиране се чувства добре.

# 448
  • Мнения: 629
По препоръка от фармацевт, от мостри, и най-вече от информацията за съдържанието на продукта. Знам какъв тип е моята кожа и се съобразявам с нея, избирам специализирани продукти с насоченост срещу алергия към слънцето, подходящи за мазна кожа и такива с лека, неутежняваща текстура.

# 449
  • Мнения: 45
Имам нормален тип кожа склонна към омазняване в Т-зоната през летните месеци. Кожата ми не е склонна към акне, но се появяват пъпчици понякога. Най-важното е да се грижим за кожата и да създадем рутина с подходящи за типа кожа продукти - измивен гел, серуми, хидратация, слънцезащита. При мен специфичен проблем през лятото е свързан с излагането на слънце, по-често ми излизат пъпчици.

Общи условия

Активация на акаунт