Срещи с други жени.

  • 10 838
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 012
Всеки си има вкус, хубавото на младото е, че е младо.... Simple Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 34 795
Нормата е мъжът да харесва по-млади от него жени. Такива са и повечето мъже. Е, има и изключения, (като навсякъде) за тях говорим, но това са само изключения. И аз познавам такива двойки, но много малко. Но, както каза Вени, мъжът винаги е някъв мухльо и се е оженил за майка си, щото е инфантил и не може да се грижи за себе си, камо ли да издържа семейство. Не познавам вървежен, богат и успешен мъж женен за по-стара от него жена. Точно обратното. Колкото е по-пич, толкова е по-млада и красива жена му.
Аз познавам, две двойки даже. Вървежните и успешни млади мъже плащат всичко по грохналите "баби", ама яката работа, не отбий номер.

# 242
  • Мнения: 1 309
Всеки външен на връзката поглед, си е поглед на слепок.
Пък вий се чудете още и измисляйте свои причини за непознати.

# 243
  • Мнения: 1 008
Не познавам вървежен, богат и успешен мъж женен за по-стара от него жена. Точно обратното. Колкото е по-пич, толкова е по-млада и красива жена му.

Максим Галкин. Виж в Гугъл ако не ми вярваш.

Друг е въпроса, че Алла Пугачова го лансира, тоест Галкин е инвестирал в брак.

Скрит текст:
Бях казал в друга тема, но явно се оплакаха и го изтриха.

Казвам го пак.

Ако искате да имате млади мъже - започвайте да пеете.
Като станете световно известни, мъжете сами ще падат в краката ви. Wink

# 244
  • Мнения: X
Мъхъм, ако аз запея, наистина целият свят ще е в краката ми. Припаднал от ужас.

# 245
  • София
  • Мнения: 34 795
Толкова по- лесно е с пари.

# 246
  • Мнения: 1 463
Явно си чела недочела.
Въпросният 30+ има връзка официална с моя милост, на един години сме. В последствие разбирам, че опрашва 50+обща наша приятелка.
Доколкото ми е разказвал, преди мен е бил отново с възрстна. Явно го влече и не може да избяга от себе си.
Не виждам къде се запъна и не разбра темата.
Аз само казвам тези, които си ги дърпа да са с майките си да го заявят на време и да не се хващат с жени, които искат семейство и деца.
Та, да, някой нагоре беше писал и мога да потвърдя, че всичко до известна степен е и изгода. Няма деца, няма ангажимент, кеф само.
А защо се интересувам ли?! Работихме заедно и имаме общи познати.
За пред хората, обаче връзката не се афишира.

# 247
  • Мнения: X
Еми, той се е хванал с теб, след това е разбрал, че искаш семейство и деца и те е оставил, защото той не иска. Какъв е проблемът? Егото ти не може да преглътне, че те е зарязал заради значително по-възрастна жена. На твое място и моето его щеше да страда, но това е положението.

# 248
  • Мнения: 1 463
Еми, той се е хванал с теб, след това е разбрал, че искаш семейство и деца и те е оставил, защото той не иска. Какъв е проблемът? Егото ти не може да преглътне, че те е зарязал заради значително по-възрастна жена. На твое място и моето его щеше да страда, но това е положението.
Много широкоскроено го раздаваш.
Благодаря, че ми каза всъщност какво е, що е, защото аз на 40 не бях се сетила. 😉

# 249
  • Мнения: X
Не съм широко скроена. Казах, че и моето его щеше да страда, ако някой бе беше зарязал, още повече ако е било заради много по-възрастна от мен жена. А дали си се сетила не знам. Помня колко дълго дъвкахме тази история в темата за отровните хора. Там ти се опита да изкараш въпросния мъж нарцисист и не помня още какъв. Тук го изкара перверзен, защото е с по-възрастна жена. Явно егото ти е пострадало значително и все още си обсебена от него и се чудиш как да извъртиш историята, за да се утешиш заради простия факт, че този мъж те е зарязал.

# 250
  • Мнения: 1 463
    Това беше януари. Аз го зарязах, защото разбрах за връзката. Всичко си е както беше.
    Обсебена не, но това е голяма част от живота ми.
    Да, отровен човек, който си играе с жени, така става ли?

    # 251
    • Мнения: X
    Да кажем, някой, в когото не си струва да инвестираш време и чувства за дългосрочна връзка.

    # 252
    • Мнения: 3 350
    Judit,
    Аз не мисля, че той харесва по-дърти. Щом ги крие, значи го е срам да не го вземат за идиот. Той е с тая, защото му е сигурна и безплатна. В монента, в който му се открие нещо младо и безплатно.....охоооо, само ще се чуе как му изтропват обувките. (Мъжът ми веднъж ми призна, че имал връзка с по-стара жена, ама така с неудобство го каза. Накрая се оказа, че жената била с една година по-голяма от него. Смятай.. ,а той я нарече "по-стара") 🤔
    Затова твоя бивш ги крие.

    # 253
    • Мнения: X
    Бътър, извинявам се, сигурно звучи много обидно, но мъжът ти е кръгъл идиот. Извиних се на идиотите, че ги обидих с това сравнение.

    # 254
    • Мнения: X
    Бътър, извинявам се, сигурно звучи много обидно, но мъжът ти е кръгъл идиот. Извиних се на идиотите, че ги обидих с това сравнение.
    Ауу, недей тъй! За нея той е Слънцето, Луната и Звездите! Grinning

    Общи условия

    Активация на акаунт