Бебешки валентинки ще озарят лицата на 'Искам бебе' бремелинки. /тема 35/

  • 34 328
  • 806
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 087




Mimirita ~~~~ Blue Heart
Blue girl ~~~~ Blue Heart


Winter11 ~~~~ Sparkling Heart  

little.madness ~~~~ Sparkling Heart
*Слънчево момиче* ~~~~
Sunflower9 ~~~~

АА ~~~~ Blue Heart
Bubblezz ~~~~ Sparkling Heart
Miss_Independent5 ~~~~ Blue Heart
fillme ~~~~ Sparkling Heart
Shu34 ~~~~ Blue Heart
Mateya Zoe ~~~~ Blue Heart

@n@bell ~~~~  

26.06.2020г. - мама Peoney с момиченце Gift Heart
 08.07.2020г. - мама МамаНаПринцеси с Иванина Gift Heart
 14.08.2020г. - мама Bobolinka90 с Кристиян Blue Heart
 01.09.2020г. - мама Диди💙💙 с Даниел и Виктор Blue HeartBlue Heart
 06.09.2020г. - мама delisardeli с Ема и Ана Gift HeartGift Heart
 23.09.2020г. - мама Jupiter sea с Ивайло Blue Heart
 13.10.2020г. - мама Re-Born с Анастасия Gift Heart
 20.10.2020 - мама MrsAlwayssRight с момченце Blue Heart
 28.10.2020г. - мама LiFi с Естел Gift Heart
 17.11.2020г. - мама m-angel с Мартин Blue Heart
 29.11.2020г. - мама Misery. с Филип Blue Heart
01.12.2020г. - мама Ivied с Филип Blue Heart
 04.12.2020г. - мама Мери с Кристиян Blue Heart
 04.12.2020г. - мама rave с Деа Gift Heart
11.12.2020г. - мама ***Alessandra*** с Давид Blue Heart
 18.12.2020г. - мама fillme с Калина Gift Heart
 11.01.2021г. - мама Animor с Андрей Blue Heart
 16.01.2021г. - мама Dahlia_Divin с момченце Blue Heart
 25.01.2021г. - мама Nicole Watterson с Ивайло Blue Heart
 17.03.2021г. - мама Stanislava92 с Виктория Gift Heart
27.04.2021г. - мама Honeyy с Милан Blue Heart

28.04.2021г. - мама Lira81 с Джан Blue Heart

07.05.2021г. - мама Jessito🍀🍀 с Теодора и Божидара Gift HeartGift Heart
18.05.2021г. - мама Jullliana с момиченце Gift Heart
31.05.2021г. - мама Mrs. Cherry с Анастасия Gift Heart
01.06.2021г. - мама Tickles с момченце Blue Heart
01.06.2021г. - мама Chef-mama със Симеон Blue Heart
21.07.2021г. - мама Найсна с Адриана Gift Heart
26.08.2021г. - мама lokofenka с Наталия Gift Heart
15.09.2021г. - мама Dragon girl със Самуил Blue Heart
24.09.2021г. - мама Азалия с момченце Blue Heart
01.10.2021г. - мама Елислава с Росен Blue Heart
06.10.2021г. - мама kalestia с Явор Blue Heart
09.10.2021г. - мама yanac с Божидар Blue Heart
09.11.2021г. - мама _Dee_Dee_ с Лилия Gift Heart
17.11.2021г. - мама Одри с Антон Blue Heart
22.11.2021г. - мама iren11 с Марио Blue Heart
24.11.2021г. - мама Alaskata с Александър Blue Heart
24.11.2021г. - мама Босилек с момченце Blue Heart
30.11.2021г. - мама AlisonParker с момченце Blue Heart
05.12.2021г. - мама Amandine с момиченце Gift Heart
09.12.2021г. - мама RainbowFlower с Анастасия Gift Heart
18.12.2021г. - мама ggirl с Георги Blue Heart


Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 08:43 от rave

# 1
  • Мнения: 2 498
Малко ми е неудобно първа аз да пиша в новата тема, но дано да ми е на късмет 😁🍀 Честно казано почти всички, които сте ми на ❤️ сте тук. Малко останаха в "Искам бебе", но се надявам скоро всички да се прехвърлим тук! 🥰
Хибискус, жената на мой колега вече два пъти ражда с 5 дни преносване, като втория път решиха да си чака вкъщи. Успех и леко раждане! 🍀

# 2
  • Мнения: 2 466
Благодаря за новата тема!:hugs:

Много сладко заглавие. Heart Eyes
Да я напълним само с хубави новини! Two Hearts

# 3
  • Мнения: 661
Благодаря за темата!
Дано е късметлийска и пълна с радостни вести.

# 4
  • Мнения: 574
Хибискус, всичко ще е наред и скоро ще забравиш, че е имало чакане. Тъкмо е качил младежът, та да не се притесняваш като свали след раждането 😉. Знам какво ти е, при мен бяха 5 дни и много тежеше.

Благодаря на Рейв за темата Hug.
Браво за хубавите новини, момичета. И хайде да има скоро нови попълнения 😉. Бързо оздравяване на болните, голяма гад е това, ние си изкарахме акъла като малката беше 2 дни с 40 градуса температура, ама поне мина. Друго си е да кажеш, че първата ти болест е била точно тази 😅.

# 5
  • Мнения: 3 208
Страхотна нова тема Flowers Hibiscus
Показвах списъка на ММ и той забеляза как има вече цели 7 бебета след Тонката и той взе да му разправя колко голям е вече Blue Heart

Хибискус, аз съм преносена 7-8 дена и дядо ми (баща на майка ми) като гинеколог я е меко казно побъркал, будил я да слуша тонове посреднощ, през ден я водел да я приемат и на последното такова водене са я пожалили и просто са я приели да си чака в болницата Grinning
После същият този дядо ми казваше какъв инат съм била още тогава и как не съм искала да излизам .. все едно само от мен зависи ... ех така се поставят разни етикети.
Пожелавам на теб да тръгне скоро раждането и да мине всичко леко.
 
Кактус, чакам вече скоро скоро да се запишеш и 5-6 други мацки чакам аз Green Heart

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 12:44 от Одри ♡

# 6
  • Мнения: 1 804
Присъединявам се към новата тема! ❤️ Много хубаво заглавие! Дано скоро се запълни Simple Smile

Хибискус, леко раждане!
Моите приятелки всички преносиха... Аз и сестра ми сме също преносени. Хем с мен, мама е била със серклаж Grinning

# 7
  • Мнения: 1 151
И аз благодаря! Моето сърчице в темите върви все синьо. А аз чакам ли чакам да покаже какво е.... да ми мине карантината,пък дано вече се покаже! Че нямаме търпение да избираме име с таткото. Пък и сме в ремонт на "ново жилище", и е време за избиране на цветове,креватчета и всичко останало....и без това съм на такава вълна!

Целувки и от мен на всички! ❤️

# 8
  • Мнения: 2 433
Кактус, пожелавам ти в скоро време да се прехвърлиш в темата за постоянно.

Одри, посмях се, поне го усещам постоянно, продължава да е активен и не ме притеснява с някакви затишия. Реално понеделник, когато ще ме приемат, ще ми е 6ти ден преносване, не знам колко ще ме чакат обаче.

Найсна, той хубаво е качил, 3900 го мериха последно, но там е и проблемът - главата вече е доста голяма и седи на входа на таза, не влиза в него. Ще бъде каквото сабя покаже, гледам да си мисля само за това, че по един или друг начин другата седмица ще го гушкам вече. Паниката за раждането така и не ме обзе, но започва да ме наляга тази дали ще се справим с отглеждането, възпитанието, кърменето ако щеш.
А с бебче и този вирус хич не ми се мисли, 40 темп ми звучи като филм на ужасите, да минава вече и това, че усещам как ще сме в доброволна  изолация още цифра време.. само се моля да не вляза безсимптомно положителна в понеделник, че ей тогава ще си порева със сигурност.

# 9
  • Мнения: 1 442
Записвам се в любовната тема ♥️ Момичета идва месеца на любовта, а ние я носим в коремчетата си ♥️ Ние ще сме си вкъщи на Св. Валентин, но мисля да е романтично, колкото може с този голям корем Joy Само се сънуваме, отдавна с*кса е мираж Joy
Рейвче, благодаря за хубавата темичка Hug Heart Чакам те с положителен тест Stuck Out Tongue Winking Eye Кактусче и теб, много скоро, мине ли ти трансфера започваме да броим дните до + тест 🤰 Както и всички останали от другата тема, нека да има бебета People Baby Колкото повече толкова повече Heart Eyes
Хибискус, при вас ще е истинска бебешка Валентинка ♥️♥️♥️ Погледни го от тази гледна точка, иначе според мен е напълно нормално да се притесняваш и паникьосваш, затова Рейвчето ни е дала тази Валентинска тема да помислим и от друг ъгъл, ясно е че бременеенето и раждането не са лесна работа...

# 10
  • Мнения: 220
Рейв благодаря за новата тема.
Тя е най-специалната за мен ,защото си виждам името накрая на списъка Blush
Хибискус стискаме палци за теб.
Кактус вярвам, че ще ти е на късмет тази темичка. Flowers Four Leaf Clover
Чакам с нетърпение още имена да се присъединят скоро. Heart

# 11
  • Мнения: 3 134
Запис в поредната прекрасна тема от rave
Сякаш беше вчера, когато в другата нейна тема името ми беше на първата страница в списъка с бъдещи Мами 2021, после във вълшебното списъче за забременяване, а след това и сред тези, които са се похвалили с две чертички! Ето, че тук и сега пред името ми пише мама, а малкото момченце спи в ръцете ми ❤ Въпреки всички трудности е вълшебно как се случи всичко ❤

# 12
  • Мнения: 3 597
Рейвче , поздравления … страхотна , цветна и забавна тема ❤
Да се напълни с много бебешоци 🧸

И аз съм преносена с 9 дни , а съм се родила с мащабните 2700 кг. тегло 😁
Майка ми все ми казва , че все пак съм родена в 10 месец , а не в 9 .
Иначе пък моите бебета са големи все , най-малкия се роди почти 3700 , 10 дни преди термин .

# 13
  • София
  • Мнения: 7 484
Рейвче, благодаря за темата, чудна е, както винаги.

Стискам палци за безпроблемна бременност и много нови здрави бебчета на термин! Flowers Four Leaf Clover

# 14
  • Мнения: 71
И нашия 14.02 ще е доста различен,бебчо вече е активен и го усещам в 20 седмица съм по лекарски изчисления  ,но е 2седмици напред според апаратурата. Ние решихме ей така от вчера за днес да подадем документи и на 14.02 да подпишем . И си ги подадохме ,сега си търсим халки ,но все 14/21/30 дни за изработка . Чакаме се с нетърпение правим ремонт и правим на бебчо стаята и аз вече мисля за цветове ,как да е ,за всичко. То ее ясно че в началото ще е при нас вечер да спинка ,но ми се иска поне по обяд като сме си вкъщи. Въпреки че то лятото може и цял ден навън,но в най-топлото време ще сме си вкъщи

Общи условия

Активация на акаунт