Срещи с други жени.

  • 10 853
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Така става като слънчасаш.

# 256
  • Мнения: X
Малко ми е жал за момичето - нейният здравата й промива мозъка и й създава комплекси.

# 257
  • Мнения: X
Няма какво да се жалим. Възрастни хора сме тук. Всеки си е направил изборите и си носи последствията.

# 258
  • Мнения: 6 013
Сигурно ще ме заклеймите и мене, ама и аз се срамувам от такава връзка. Е за 1 година разлика е прекалено издребняване, при мен беше около 6 или 8, не помня точно. Бях на 20, тя беше под 30 годишна, но си скри годините и не разбрах колко точно. Е няма такива манипулации, филми, драми... До толкова ми писна, че накрая просто спрях да си вдигам телефона и да отговарям на смс-ите, единствената, която съм зарязвал по тоя начин.

# 259
  • Мнения: 3 350
Wish, той за да се хване с нея, значи не го е притеснила толкова възрастта. Не е казал буквално, че се срамува. Но, каза, че имал такава връзка, с по-възрастна. Като уточни, че е с година, аз му казах, че това не е по-възрастна и той нищо не каза повече. Но, всичките му останали връзки са с по-млади от него жени, факт. Мъжете са такива. Знам, че на нас много неща не ни допадат, но така стоят нещата. Ако ме замени с друга, със сигурност ще е, защото е по-млада, с по-стегнат за*ник, по-големи сиси и прави по-хубави с*ирки. Гадно, но вярно. (Аз бих го сменила за много по-богат)

# 260
  • Мнения: X
Ако ме замени с друга, със сигурност ще е, защото е по-млада, с по-стегнат за*ник, по-големи сиси и прави по-хубави с*ирки. Гадно, но вярно.
Горката! Още колко ти остава до изтичането на срока на годност?

# 261
  • Мнения: 3 350
Ако ме замени с друга, със сигурност ще е, защото е по-млада, с по-стегнат за*ник, по-големи сиси и прави по-хубави с*ирки. Гадно, но вярно.
Горката! Още колко ти остава до изтичането на срока на годност?
Според повечето отговори в темата след 13 години би трябвало да се омъжа за 37 годишен.

# 262
  • Мнения: X
Но нали знаеш, че и той няма да те търпи за дълго, защото конкуренцията от млади и напращели красавици, опитни в оралната любов, ти диша все повече във врата с напредване на годините?
Мисля, че е добре да се замислиш за някакъв вариант на пенсионна осигуровка.

# 263
  • Мнения: 3 350
Но нали знаеш, че и той няма да те търпи за дълго, защото конкуренцията от млади и напращели красавици, опитни в оралната любов, ти диша все повече във врата с напредване на годините?
Мисля, че е добре да се замислиш за някакъв вариант на пенсионна осигуровка.
Ще помисля, мерси

# 264
  • Мнения: 4 936
Едва ли има човек, който да не е наранен, когато разбере за паралелна връзка на партньора си. В случая годините на жената са без никакво значение. Друг е акцента..

Отделно по мои наблюдения и личен опит включително, много рядко паралелна връзка, след разкритето, оставайки единствена такава,  издържа във времето.

Също така мисля, че има много мъже, които изпитват фетиш към по-възрастни жени.  Повечето остават скрити и тайни, но някои прерастват в нещо повече. ( без да им пука как ги обсъждат)
В България все още любима тема е  "чуждия избор и живот"

# 265
  • Мнения: 6 349
Joy ох, тука голяма забава станала Joy
За мен разлика повече от десетина години е прекалена, независимо в чия полза е. Но това е лично за мен, иначе има всякакви хора. Щом са щастливи с избора си, коя съм аз да ги съдя.
И добре, че с мъжа ми сме се взели по любов, а не по това на кой колко му били големи ... очите... и на кой по-пълен .. кхм.. портфейла Joy

# 266
  • София
  • Мнения: 12 246
Мъжете ги е срам заради стигмата. Иначе много си харесват и по-възрастни. И не опира само до това. Жените можем да си се целуваме и бараме колкото искаме, и хич няма да се смутим. Ама мъж ще се ужаси някой да разбере, че дори си е помислил за нещо такова с друг мъж. Веднага ще го стигмосат, че е гей Joy Общественият натиск си казва думата. Според мен, ако го нямаше, балансът щеше да е съвсем различен.

Иначе мен лично щеше да ме е срам, ако си бях лягала с някой дърт Joy

# 267
  • Мнения: X
Ааа, лягала съм си. Много добре беше. Слава богу, кратко. Хич не ме е срам.

# 268
  • Мнения: 1 309
Ще рече човек, че от срам и секс не правите.

# 269
  • Мнения: X
От дърт до дърт има голяма разлика.
Всъщност за дъщеря ми 20-годишен е дърт Grinning. Така че зависи от гледната точка.

Общи условия

Активация на акаунт