Срещи с други жени.

  • 10 849
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 350
И аз съм си лягала. Супер беше, още го помня с приятно чувство. ☺ (18 години ни беше разликата)

# 271
  • София
  • Мнения: 12 244
Ще рече човек, че от срам и секс не правите.

А, не, аз срам в секса нямам Joy

# 272
  • Мнения: 3 350
Аз имам срам😌

# 273
  • Мнения: 6 560
Ама как бе ! Такива работи бг-мамата не прави!
Само непорочно зачатие или в краен случай ако Зевс се превърне в лебед...
Поне и той е голяма бяла птица.
То се и вижда, де. Ако не са малцинствата, народа вече да се е затрил.

# 274
  • Мнения: 1 008
Явно си чела недочела.
Въпросният 30+ има връзка официална с моя милост, на един години сме. В последствие разбирам, че опрашва 50+обща наша приятелка.
Скрит текст:
Доколкото ми е разказвал, преди мен е бил отново с възрстна. Явно го влече и не може да избяга от себе си.
Не виждам къде се запъна и не разбра темата.
Аз само казвам тези, които си ги дърпа да са с майките си да го заявят на време и да не се хващат с жени, които искат семейство и деца.
Та, да, някой нагоре беше писал и мога да потвърдя, че всичко до известна степен е и изгода. Няма деца, няма ангажимент, кеф само.
А защо се интересувам ли?! Работихме заедно и имаме общи познати.
За пред хората, обаче връзката не се афишира.

Значи с теб е правил любов, а не я е "опрашвал". Ми, добре. Wink

# 275
  • Мнения: 3 350
Явно си чела недочела.
Въпросният 30+ има връзка официална с моя милост, на един години сме. В последствие разбирам, че опрашва 50+обща наша приятелка.
Скрит текст:
Доколкото ми е разказвал, преди мен е бил отново с възрстна. Явно го влече и не може да избяга от себе си.
Не виждам къде се запъна и не разбра темата.
Аз само казвам тези, които си ги дърпа да са с майките си да го заявят на време и да не се хващат с жени, които искат семейство и деца.
Та, да, някой нагоре беше писал и мога да потвърдя, че всичко до известна степен е и изгода. Няма деца, няма ангажимент, кеф само.
А защо се интересувам ли?! Работихме заедно и имаме общи познати.
За пред хората, обаче връзката не се афишира.

Значи с теб е правил любов, а не я е "опрашвал". Ми, добре. Wink
Добре де,  "почесвал" я е чат-пат, като я е сърбяло на скрито и на бързо. Още не я е показал, крие я. Притеснява се да не си развали имиджа на топ мъжкар.

# 276
  • Мнения: X
Този проблем виси пред всякакви нестандартни двойки: нисък с висока; големи възрастови разлики; еднополови; и т. н.
Ако хората се обичат и държат един на друг, преодоляват стеснението си и се афишират. И с времето останалите ги приемат. Няма драма.

# 277
  • Мнения: 1 309
В големи глупости вярвате.

# 278
  • Мнения: 1 008
Добре де,  "почесвал" я е чат-пат, като я е сърбяло на скрито и на бързо. Още не я е показал, крие я. Притеснява се да не си развали имиджа на топ мъжкар.

Един истински мъж никога не развява интимните си контакти, били те с кварталната ми*етчийка, били с мис свят.

# 279
  • Мнения: X
Понятията за "истински мъж" са много разнопосочни в наши дни Grinning. И не винаги тази фраза е комплимент.

# 280
  • Мнения: 10 993
Един семеен приятел, който си има по-млада жена и дете ( тоест по форумните стандарти), също наскоро ми каза, че заглежда шейсет годишни жени, той е на 43 години. Не ми го каза със срам, по -скоро някак искаше да си сподели с мен. Племенницата му на 19 години, красива като кукла също беше на масата и ми вика: е то какво да искаш от такива малки. Беше си пиян, но просто му се искаше да си каже. Не е грам перверзен, съвсем нормален е, според мен.

# 281
  • Мнения: 1 309
Голяма рядкост е да намерите мъж с женско мислене, ама пък тогава ще се надцаквате по женски. Както върви приказката и тука. Другата, тънка, дебела, грозна, стара, тъпа, проста... Все се сравнявате с някаква друга. И тя с вас. Щото, нали трябва да се блесне! Grinning Като пораснете, ще разберете, че на никого не му дреме, не се е сетил дори, докато не го е чул от собствената ви уста и на свой ред прави сравнението. Съвет. Мълчете. Когато имате проблем, мълчете. Историите и ефектите им са живи, докато се говорят.
Мъжете? Ми и те като жените.

# 282
  • Мнения: 10 993
Ми аз като много суетна жена, например се кефя, че има мъже, които заглеждат и дърти жени. Аз също заглеждам дърти и много поддържани жени. Наясно съм с остаряването, това си е естествен процес, но ако изляза извън пазара и никой грам не ме забелязва, дори и от собственият ми възрастов диапазон, ще се сдухам. Това си е типично женски мислене. Иначе я разбирам Джудит, но тия освен да го преживее някак, няма друг избор.

# 283
  • Мнения: 3 350
Няма нужда да си суетна Кристина, след като си изключила мъжете от живота.

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 11:29 от buttercake

# 284
  • Мнения: 10 993
Имам нужда Бътър. Аз не ща реални мъже, но обичам да се закачам.

Общи условия

Активация на акаунт