Седмокласници 2020/2021 - Второ класиране - (19.07 - 25.07)

  • 58 404
  • 923
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 5 192
Ако аз имах интерес към двете освободени със сигурност места в Испанската и в Немската,  щях да питам писмено , по всички възможни начини! Борете се!

# 856
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
На мен защо продължава да ми стои табът с трети етап за РУО-София празен? Нали уж излезе таблицата в сайта им? Аз искам да видя свободните места, качени в самата платформа. Въпреки, че едва ли ще имаме смелостта да изтеглим документите и да пробваме на трето. Но все пак, може ли списък с училищата-гнезда в София?
Предпилагам, че ще ги виждат само тези, които могат да кандидатстват, т.е. незаписалите се.

# 857
  • Мнения: 438
Може ли линк към сайта?

# 858
  • Мнения: 2 803
Май София-град последен ще получи инфо. И от акаунт на записан се виждат всички РУО.

# 859
  • Мнения: 7 398
Май София-град последен ще получи инфо. И от акаунт на записан се виждат всички РУО.
                  В София - град нищо не се вижда на План - прием на трети етап.Записан е.Излизат паралелеките само от първи етап.

# 860
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Разгледахме свободните места за трето класиране за миналата и тази година и не намирам големи разлики в бройките. Даже се зачудих дали да не рискуваме, но Първа английска ни е най- удобната локация за гимназия. Вариант да рискуваме за двете немски, но ММ ме пита какво не й харесвам на АЕГ и не успях да отговоря. Wink

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 20:56 от Buzzy

# 861
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Благодаря сърдечно на всички, които ни мислят. Влязохме в голямата чуденка.
От една страна 1 т. ни делеше от приема и изкушението за детето е голямо. От друга - не ми е ясно мястото, което ще освободи ако участва в 3-то дали има възможност после да се бори за него ако не го приемат в мг.
Процедурата за 4 класиране мг ми е ясна, но за английската в пловдив - не. Трябва да разберем как става приема на 4 класиране в ЕГ Пловдив, мисля да говоря с някого от ръководството в понеделник.
Трябва да обмислим риска.
Отново ви благодаря за загрижеността.

# 862
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ние със сигурност няма да рискуваме, макар за няколко от паралелките, които беше вписал напред в желанията си, да има  свободни места, вкл. 2 в немската на 31-о. Но балът му не е висок и рискът ще е доста необмислен. Още повече, че той много си харесва паралелката, в която е приет (тя също беше напред в желанията), а там е останало само 1 свободно място и може да остане без нищо.

# 863
  • Мнения: 301
Здравейте, ще участваме на трето класиране и съм в голямо чудене. От желаната паралелка ни делят 24 точки, знам че са доста. Чудя се как да подредя желанията сега, нея ли да пиша първа и след това паралелките за които ни стига бала?Знам, че всичко е хипотетично, но приемам всякакви съвети, че обърках желанията на първо класиране. ☹️

# 864
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Здравейте, ще участваме на трето класиране и съм в голямо чудене. От желаната паралелка ни делят 24 точки, знам че са доста. Чудя се как да подредя желанията сега, нея ли да пиша първа и след това паралелките за които ни стига бала?Знам, че всичко е хипотетично, но приемам всякакви съвети, че обърках желанията на първо класиране. ☹️
Редите не според това за какво би ви стигнал балът, а според желанията. Нищо не се знае.

# 865
  • Мнения: 301
Благодаря!

# 866
  • В реалността
  • Мнения: 214
Скрит текст:
Какви докумети трябват за подаване на  първа лична карта? И може ли само с единия родител?
Може, да, трябва акт за раждане

Да добавя, че трябва да се носи и международния паспорт, ако има. И си пуснете бърза поръчка, защото на мен предварително ми бяха чекнали обикновена.

има, но не са ни искали международния паспорт.
има ли го някъде като изискване/
Честно, не търсих после информация. Върнаха ме, каза ми девойката, че няма да ми приеме заявлението, без да занеса задграничния паспорт. При това обясних, че съм излязла от работа, в края на работния им ден не знам дали ще успея да се върна навреме. И това в предпоследния ден от срока за подаване на документа. И сама ми беше чекнала обикновена /а не бърза/ поръчка. Не случих на служител просто.
Да уточня /предполагам ще има и такива въпроси/ - не съм чакала умишлено последния момент, минахме през кофти период, даже бях изключила за тази лична карта.

# 867
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Може да е бил изтекъл, за това да го е искала. Аз го носих на сина, защото изтичаше  след 2 месеца, а нямаше изгледи да пътува и реших да си спестя 1 глоба (никога не ги давам навреме тези паспорти).

# 868
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Трето класиране през системата ли е?

# 869
  • Мнения: 2 705
Появи ли се информация, колко са неприетите деца на първо класиране?

Общи условия

Активация на акаунт