Да се хвалим

  • 26 384
  • 230
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 12 473
Благодаря! Но да, сверката ми е важна, защото нямам пряка конкуренция и сътветно нямам навика да се сравнявам, а това не води до развитие..)

# 136
  • Мнения: 12 864
Мога да се похваля, че съм много добра в готвенето. Сама си се чудя.
Но медалът, както винаги, има обратна страна: от вкусните манджи се яде повече! Кантарът ми го каза. Wink

# 137
  • Мнения: 10 998
Искам и аз да се похваля, че съм мега готвачка, някой от моите буламачи (гурмета)мъжът ми не ще да ги яде.

# 138
  • Мнения: 35 148
Моя яде всичко, сготвено от мен. Единствено на сърца, дробчета ми се муси. Иначе е казвал , че готвя по- вкусно от майка му Wink

# 139
  • Мнения: 12 473
Хаха, аз само яйца и салати  правя и той пак твърди, че са най-вкусните на света..)

# 140
  • Мнения: 1 279
Моя яде всичко, сготвено от мен. Единствено на сърца, дробчета ми се муси. Иначе е казвал , че готвя по- вкусно от майка му Wink
Ако искате мога да ви дам рецепта за дробчетата и сърцата,може да ги хареса..Работила съм в ресторант и знам рецептата от готвачи..

# 141
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Вихрен и Кончето- нямах и 7 години. Баща ми, лека му пръст, беше планински водач, мъкнеше ни навсякъде.
Готвя повече от прекрасно. И с това се хваля.

# 142
  • Мнения: 9 950
Моя яде всичко, сготвено от мен. Единствено на сърца, дробчета ми се муси. Иначе е казвал , че готвя по- вкусно от майка му Wink
Ако искате мога да ви дам рецепта за дробчетата и сърцата,може да ги хареса..Работила съм в ресторант и знам рецептата от готвачи..
Давай

# 143
  • Мнения: 1 279
Елиф ще ви я пратя на лично..

# 144
  • Мнения: 6 172
А не, не ... искаме публично. Аз умирам за дробчета, сърца и воденички .. мога само това да ям целогодишно.

# 145
  • Мнения: 1 279
Който я иска да ми пише на личен..Няма проблем 🤗

# 146
  • Мнения: 35 148
Искам!
Обожавам!

# 147
  • Мнения: X
Чудесен първи работен и учебен ден!

# 148
  • София
  • Мнения: 16 208
Утре сутринта с ММ излитаме за България. Не знам това за хвалба или за оплакване е. Ваканцията свърши, от понеделник - лавина от задачи.

# 149
  • Мнения: 35 148
Видях се с приятели, поприказвахме и Се разнообразих Wink

Общи условия

Активация на акаунт