Да се хвалим

  • 26 363
  • 230
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 10 993
Щастлива съм.

# 151
  • София
  • Мнения: 1 368
Вече влизам в небременните си дрехи без да си гълтам корема. Wear Dress

# 152
  • Мнения: 35 130
А,да, и аз бих се похвалила с такова Simple Smile Правя процедури по прибиране на корема. Все по-често обличам тениски и не ме е срам от шкембака Simple Smile
Даже лекичко ми се качи самочувствието.

# 153
  • София
  • Мнения: 38 589
Да похваля мъжо - много добре се държи откакто се върна, готви ни и наистина се съобразява с нас.
Аз да се похваля - днес ми беше много хубав ден, бях на работа, получих и нов проект.

# 154
  • Мнения: X
Като сме на тази тема, аз свалих 3те килограма, които бях качила от повечко ядене. Grinning Сега съм си поставила за цел да сваля още 2кг. Мечтата ми е да имам по-оформени крака с по-малко мазнини. Но пустите му мазнини, там се топят най-последни.

Друго, което мога да споделя е, че след ударното отглеждане на малки деца, лека полека започнах да се връщам към себе си и интересите си. Посветих няколко години на децата и сега вече гледам да се отпускам повече и да обръщам внимание на себе си. Не мисля вече за бебешки работи и усещам, че ежедневието ми за първи път от 5 години насам започва да влиза в релси. Събуждам се сутрин и вече не мисля само какво ще правят децата, а и какво ще правя аз. Намирам вече повече време за работа и имам планове за нови бизнес начинания, тъй като малкото ми дете ще тръгва на ясла. За първи път откакто съм майка, ще остана без дете у дома. Stuck Out Tongue Winking Eye Така че за добро ило за лошо, влизам в нов етап от живота си. Изпитвам лека носталгия, но и удовлетвореност, че съм се справила, както и облекчение...

# 155
  • Мнения: 35 130
Пожелавам ти по- дълго да се задържи на ясла и да свикне бързо.
Аз от сега започнах да се грижа за себе си. Ходя на процедури за " извайване " на тялото, планирала съм още неща, само да не ми мине котка път или да в изплаша Wink

# 156
  • Мнения: X
Благодаря ти. Дано да не боледува много. Но в началото вероятно няма да ни се размине. Важното е, че поне понякога ще ходи, което пак е нещо. Grinning

Да, хубаво е да се грижим за себе си, наистина. Аз се старая да намирам време за фризьор, маникюр и козметик. Но в последно време някак психически съм по-освободена. Усеща се промяната с порастването на децата и ежедневните дейности се облекчават.

# 157
  • Мнения: 1 586
Вчера по време на разходка попаднахме на малко кокетно магазинче за ръчни бижута. Харесах си едни обици, но не си ги купих.
Сутринта като излязох от банята ги намерих върху леглото.
Мъжът ми ги е купил тайно, като отишъл за сладолед. Каза ми, че отдавна не ме е виждал така да искам нещо и се е молил да не ги купя🙂 Не е романтичен изобщо и ми стана още по-хубаво. 🙂

# 158
  • Мнения: 7 928
Браво на този мъж!
Хваля се, че имам най-добрите деца на света. Да, да, на мама гарджетата са най-добрите, но в случая ги хваля, че се държат мъжки в ситуация, където очаквах тръшкане и мрънкане. Ще има награда Heart
Хваля се и с прекрасни приятели. Накратко - аз съм е*а ти късметлийката Blush

# 159
  • Мнения: 2 642
Събирам багажа за морето. Чудя се бански да слагам ли въобще Joy Или дебелата жилетка Thinking Каквото такова, ще почиваме във всички случаи.
Не е за хвалба, но банята още не е готова, а аз вече не съм толкова дзен...

# 160
  • Мнения: 35 130
И аз стягам багажа. Ама май наблегнах много на дългия ръкав.   До последно мислех да отменя почивката, но каквото- такова. Момчетата поне ще сменят малко обстановката

# 161
  • Мнения: 12 473
Танцувах лудо и безспирно 4 часа снощи. Велико беше, сякаш пак бях на 20 в Ялта..)

# 162
  • Мнения: 2 642
И аз стягам багажа. Ама май наблегнах много на дългия ръкав.   До последно мислех да отменя почивката, но каквото- такова. Момчетата поне ще сменят малко обстановката
Ха ха, и аз наблегнах на дълги ръкави и дълги крачоли. При нас в момента е толкова прихлупено и мрачно, че всяка мисъл за море и плаж ми е нелепа. Нищо да бъдем оптимисти и да се надяваме, че ще има слънце.

# 163
  • Варна
  • Мнения: 36 641
Ей ви новини от морето. Сутрин и вечер хладно, определено за горна дреха. Денем между 10 и 16 е чудно. Не е мръсната жега от преди месец, много е приятно. За плаж не знам. Някой, който държи на една идея по-хладна вода, ще е ок.

# 164
  • Мнения: 9 743
High, на първо четене си помислих, че говориш за 10-16 градуса и настръхнах 🤣.
Похвалвам се, че от бири, риба и вино на морето съм качила 2кг, но съм повече от Дзен и не изпитвам и грам вина/угризения/ съжаление .

Общи условия

Активация на акаунт