Косопад - 20

  • 49 142
  • 786
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 141
аз вит Д пия от както имам косапад (10м) , ама ефект не виждам , иначе имах дефицит на вит.Д , а б12 ми беше в нормите

# 31
  • Мнения: 22 751
аз вит Д пия от както имам косапад (10м) , ама ефект не виждам , иначе имах дефицит на вит.Д , а б12 ми беше в нормите
A контрола на вит Д имаше ли? Защото на сина ми му е в границите, но на минимума и ендрокринологът каза,че е проблем.Вит Б трябва да е на средна граница , не дамо в референциите.

# 32
  • Мнения: 141
аз вит Д пия от както имам косапад (10м) , ама ефект не виждам , иначе имах дефицит на вит.Д , а б12 ми беше в нормите
A контрола на вит Д имаше ли? Защото на сина ми му е в границите, но на минимума и ендрокринологът каза,че е проблем.Вит Б трябва да е на средна граница , не дамо в референциите.
   

еми според дерматолога трябваше да пия вит.Д , а Б12, каза ако аз реша
не помня точните стойности

# 33
  • Мнения: 22 751
Имам пррдвид направи ли контрола на вит Д , след като го пи толкова време?
Аз си го тествам, за да знам да спирам, започвам или
увеличавам дозите.

# 34
  • Мнения: 5 077
аз вит Д пия от както имам косапад (10м) , ама ефект не виждам , иначе имах дефицит на вит.Д , а б12 ми беше в нормите

За косопада виж и желязото как ти е, не е само вит.Д. Преди да видя резултат пих само желязо и не виждах резултати,но когато включих целия набор Вит.Д, Вит.Ц и се усети осезаемо промяната.

# 35
  • Мнения: 141
Имам пррдвид направи ли контрола на вит Д , след като го пи толкова време?
Аз си го тествам, за да знам да спирам, започвам или
увеличавам дозите.


не

# 36
  • Мнения: 289
Lorinda, аз пия всичко отделно - вит. Д вечер, вит. Б12 сутрин и малтофер по обед. Гледам да има 4-5 часа между тях иначе блокират усвояването на желязото. От витамините за коса пия Вивискал. На мен пък ми казаха, че точно спрейовете се усвоявали много добре 🙄

# 37
  • Мнения: 22 751
И аз знам,че спрей или течност се усвоява най-добре.
Слагам вит.Б на спрей в носа.

# 38
  • Мнения: 5 384
с косопад съм от месец, това е  два месеца след тежък Ковид.
Личната лекарка не ме прати на никакви изследвания след преболедуването. Какво да искам от нея или сама да си платя изследвания? Косопадът е твърде видим, гледам да се успокоявам,че както е дошло, така ще се и продолее, пия на Доттера комплекс витамини и омега

# 39
  • Мнения: 2 821
Вит. Д на мен са ми казвали да се пие сутрин. Вечер ли е по-добре? 🤨🧐
Камея, казват че е често срещано пост-ковид състояние този косопад. Подсилвайте организма и в даден етап ще премине.

# 40
  • Мнения: 289
Вит. Д на мен са ми казвали да се пие сутрин. Вечер ли е по-добре? 🤨🧐
Камея, казват че е често срещано пост-ковид състояние този косопад. Подсилвайте организма и в даден етап ще премине.
И аз го пиех сутрин, обаче наскоро една жена, която учи за нутриционист(май това беше 😁) ми каза, че вит. Д най-добре се усвоява следобед. Да речем към 16ч или по-късно.

# 41
  • Мнения: 6 166
A витсмини А и Е? Все си мислех, че те са за коса и нокти.

# 42
  • Мнения: 93
Здравейте, с мазна коса съм и естествено съм пробвала всички шампоани на пазара за мазна коса, от което започва още повече да се омазнява и се получава омагьосан кръг. Фризьорката ми ме съветва да пробвам шампоан за обем, някоя от вас има ли опит Hug поне косопада спря, дори ме похвали за поникнали косъмчета Grin

# 43
  • Мнения: 22 751
Отдавна не ползвам Ш за мазна коса, а я третирам с грижа според това какво й е нужно.Единствено ползвам масло от чаено дърво като в мия, капя директно в шампоана.(3-4 капки)

# 44
  • Мнения: 93
Отдавна не ползвам Ш за мазна коса, а я третирам с грижа според това какво й е нужно.Единствено ползвам масло от чаено дърво като в мия, капя директно в шампоана.(3-4 капки)
Все не мога да се престраша с това масло от чаено дърво, все си мисля че ще ми се омазни още повече Grin

Общи условия

Активация на акаунт