На море в България 2021 г.! - 4

  • 50 049
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 505
Как ще изкарат 4 човека със 150лв на ден, ако и нощувката е включена? Абсурд! Не го вярвам. Аз и съпруга ми не можем да минем само на салатка, карали сме преди години със сандвичи, гладен се е връщал моя мъж. От тогава сме на ол инклузив.
Има апартаменти по 60-80 лв., ако не пият алкохол, сами си спретват по нещо за закуска и вечеря или си купуват храна за вкъщи от непретенциозни места, може и да им останат.

# 91
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Не виждам нещо почиващи в Царево, но пък и друга подходяща тема не откривам, затова ще си задам тук въпроса: Може ли някой да препоръча ресторант в Царево, в който да се предлагат риба, миди и все такива нещица, които очакваш да ядеш на Черноморието. Пуснах търсене с Гугъл и се хванах за главата - друго освен пицарии и манджички, тип миш-маш, не открих.

# 92
  • Русе
  • Мнения: 679
Утре заминаваме за Лозенец, някой знае ли как стоят нещата с паркирането там?

# 93
  • Мнения: 6 299
Не виждам нещо почиващи в Царево, но пък и друга подходяща тема не откривам, затова ще си задам тук въпроса: Може ли някой да препоръча ресторант в Царево, в който да се предлагат риба, миди и все такива нещица, които очакваш да ядеш на Черноморието. Пуснах търсене с Гугъл и се хванах за главата - друго освен пицарии и манджички, тип миш-маш, не открих.
Ами не знам къде гледате и търсите, но като тръгнете по централната улица на Царево има няколоко ресторанта, които предлагат риба и рибни деликатеси. Има и по крайбрежната алея, има и в парка до пристанището и т.н.
Просто разгледайте каратата на Царево с ресторанти и заведения и ще видите къде какво има. Нямам лични впечатления от тези заведения, защото почивам на ол инклузив, но като съм минивала на разходка ми е правило впечатление, че тези ресторанти са доста пълни с посетители.

# 94
  • Мнения: 84
На самото пристанище в Царево, се намира ресторант "Рибарска среща". Вида му е непретенциозен, но собственика е топ рибар. Има хубава гледка.

# 95
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Семейство с две деца сме на 7 и 9г. къде най-разумно да похарчим средата на август към 150лв. на ден на нашето черноморие. Не сме толкова претенциозни просто искам да получим максимума за парите си да е хубав плаж, възможно по-близо до него, басейнче и някакво хранене закуска и вечеря примерно да има къде да се разходим вечер крайбрежна, паркче и т.н.
Това са много изисквания за тези пари. Има квартири, но басейн, близо до плаж, пък и хранене включено..август, в пика..след 22 ри поне падат цените малко. За мен е също абсурдно. А и с деца, трябва да сте далеч от сергийки, лунапаркове, доста изкушения има по морето. С този бюджет и аз не ви виждам, освен ако не сте с готвене сами и компромиси още някакви. Все пак , задайте си критериите и датите в грабо и вижте какво излиза. Също погледнете хотел Тишина, Приморско. Имат оферта във визит, поне са и инклузив.     https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-cen … sp;    

# 96
  • Мнения: 35
Идвам "леко" бясна на т.нар. "комплекс" Явор в Ахелой. Не стига, че качеството им е под тоталният минимум, който имам (аз) към стаите за почивка, които наемам, ами и са нагли!
 








Не знам какво очаквате от частен апартамент. Запазвайки, трябва да сте наясно, че няма никакво обслужване....

# 97
  • Мнения: 12 018
https://grabo.bg/na-more-v-sl-briag-0gv5m22
Ето една оферта в бюджета. А и Слънчев бряг е близо до Несебър, става да се разходят вечер.

# 98
  • Мнения: 6 299
Семейство с две деца сме на 7 и 9г. къде най-разумно да похарчим средата на август към 150лв. на ден на нашето черноморие. Не сме толкова претенциозни просто искам да получим максимума за парите си да е хубав плаж, възможно по-близо до него, басейнче и някакво хранене закуска и вечеря примерно да има къде да се разходим вечер крайбрежна, паркче и т.н.
Може да провериш дали тук https://pochivka.bg/kompleks-lazur-o30521 дали има свободни места. В комплекса има басейн, паркинга влиза в цената и имаш парко място, което за Созопол е лукс. Близо е до плаж Хармани и до така наречената Весела уличка, на която има всичко. С колата може да ходите на плаж на Каваци, на Смокиня и на Златна рибка, които са извън града, но са по-хубавите плажове. Заведения с обедно меню, за бързо хранане с храна за вкъщи на грамаж, дюнери, палачинки, пица на парче, Лунапарк. В посока Буджака пък има Лидл за пазаруване. Само си провери дали в студиата и апартаментите може да се готви. В Созопол има и много други евтини квартири, но трябва да си разгледаш и да прецениш дали нещо ще те устрои. https://pochivka.bg/apartamenti-sozopol-t65

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 15:38 от fatalina

# 99
  • Мнения: 1 331
Хотелът от офертата на Грабо е потресващ. Не бих отишла. Аз лично чета много отзиви и за мен рейтинга е важен. Обаче 2,9 в Гугъл....
Напълно е възможно с този бюджет, но може да се смалят изискванията. Например басейна да отпадне от листа.
Обзор, Равда, Ахелой и любимият ми Ахтопол са все евтини места и мисля, че постижими с този бюджет.

# 100
  • Мнения: 12 018
В началото на юни за юли и август имаше супер оферти което изведнъж в края на юни и началото на юли скочиха в пъти нагоре.
За справка - в края на юни, началото на юли направих резервация в Несебър за мен и две деца на 7 и 11 за пет нощувки 5 -14 юли и платих 242лв. В момента за Август същата стая за 5 нощувки я предлагат за 630лв.
Аз бих търсила някъде апартамент за 50-70лв и останалите пари за храна. Е, няма да е на корем три пъти на ден, но пък като се вземе нещо ще се изяде, а няма да се опита само и хвърли. У

# 101
  • Мнения: 255
Момичета, моля помагайте
Всички планове за море ми се провалят
За сега ни е възможно да отидем само за 2 нощувки, но от утре
Навсякъде където се обадя удрям на камък
Ако някой има контакти с къща за гости , семеен хотел , бунгала - всъщност всичко само да е на морето

# 102
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Момичета, моля помагайте
Всички планове за море ми се провалят
За сега ни е възможно да отидем само за 2 нощувки, но от утре
Навсякъде където се обадя удрям на камък
Ако някой има контакти с къща за гости , семеен хотел , бунгала - всъщност всичко само да е на морето
Пробвайте във ФБ групата Почивка на море и планина.

# 103
  • Мнения: 3 505
Тръгвайте и каквото намерите на място.

# 104
  • Мнения: 255
Тръгвайте и каквото намерите на място.
Ако не намеря нищо, така ще направим
Не ми се искаше там да губим време, но това е:smile:положението

Общи условия

Активация на акаунт