Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 7 276
Аз съм обект на тормоз (не от домашните, от училище или работа). Ужасно е!

# 691
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
От съседи и Аш?

Какви ковидни неблагополучия?

# 692
  • София
  • Мнения: 742
От съседи и Аш?

Какви ковидни неблагополучия?

Визирах вероятността да затворят училищата отново, ама вярно съм го написала неясно

# 693
  • София
  • Мнения: 7 276
Е как се сети? Sad

# 694
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Еми останалите причини за тормоз все имат връзка с някоя от причините, които каза че не са.
Това е ужасно. Обикновено човек няма ход. Ама тук има юристи. Няма ли какво да се направи?

# 695
  • София
  • Мнения: 7 276
Става въпрос за къща на село, където ние имаме втория етаж. Тези на първия етаж се държат все едно всичко е тяхно. От време на време сменят бравата на входната врата и ни отрязват достъпа до сградата. Или съхраняват всякакви боклуци в общите части. Аз чистя, те ми крещят.

# 696
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Оооо гадост
Роднини ли сте?
Продай на цигани. Това няма решение.

# 697
  • София
  • Мнения: 7 276
Оооо гадост
Роднини ли сте?
Трудно за вярване, но най-логично - да. Имотът е наследствен.

# 698
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Хич даже не е трудно. Класиката е леля ти мисли, че не ти се полага щото изкарваш в американска корпорация повече от тъпия и син. За да възстанови световната несправедливост узурпира къщата.
Аз бих продала на цигани.
Simple Smile
Даже може да я питам преди това. Кое предпочита.

# 699
  • Мнения: 5 889
Оооо гадост
Роднини ли сте?
Трудно за вярване, но най-логично - да. Имотът е наследствен.

Много познато. И удивително, че тези дни подобни неща ни се случват. Единствен изход е просто да не ти пука. Задай си въпроса дали ти е приятно да посещаваш имота и какви емоции изпитваш като помислиш за него. Извлечи максималтото и разкарай дразнителя.

# 700
  • София
  • Мнения: 2 775
Много неприятно, Аш Sad Решението, което предлага Лейка е доста ефективно. Но ако по някакви причини държите да си посещавате мястото, никакъв вариант ли няма да си направите отделен вход?

# 701
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Да, не ми хрумна за друг вход

# 702
  • София
  • Мнения: 7 276
И аз мисля, че отдолу прозира завист от пропастта в развититето. Имотът е много хубав като перспектива, защото е на километри от Околовръстното и е с огромен двор, та не ни се продава. На много хубаво място е - с инфраструктура, магазини, тишина и всичко. Ние си стегнахме етажа за отдаване под наем, но май няма да я бъде и наистина ще го продадем. Лошото е, че по закон първо трябва да го предложим на тях, а на тях аз няма да го предложа на под пазарната цена, въпреки че те правят всякакви мизерии, само и само да я смъкнат (т.е. да не се намери друг купувач на нормална цена - те го отблъскват), но за цигани не ми беше хрумвало в интерес на истината. Този имот не ми е мил - бих го продала. Вила си имаме на друго място. И отделен вход не може Sad

# 703
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 324
А не може ли вие да го купите?

# 704
  • София
  • Мнения: 7 276
А не може ли вие да го купите?
Те не продават.

Общи условия

Активация на акаунт