Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 257
Благодаря за темата... изчетох ви Simple Smile

Много негостоприемни - добре дошла Контеса Simple Smile

Фенси, прекрасни снимки... и ние като бяхме в Порто водата беше 16-18 градуса, ама пак се изкъпах де. Благодаря за препоръките.

# 76
  • Мнения: X
Благодаря Рейни,

Аз си ви чета само.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 277
Благодаря Рейни,

Аз си ви чета само.
Е то смееш ли да кажеш нещо в тия кървави сцени Joy

Да беше влязла остро с бодлите напред от първия път, щяхме да те уважим с повече внимание Grinning

Примерно, че търсиш богат евреин за зет или поне да кажеш някоя глупост за държавните гимназии или против “Света София” Sunglasses - гарантирано ще получиш широк отзвук до 30 минути Joy

# 78
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Привет! Не ни чети само, свежи мнения са добре дошли. Или снимки от пътувания 😎

Хаха, Аш!

# 79
  • Мнения: X
Аш, как ме разсмя само Simple Smile
Благодаря, просто пишете за София, а аз съм в чужбина.

Аа, зет евреин не ща, но той кой ли ще ме и пита?!

# 80
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Е аз предпочитам богата еврейка за снаха, но ако младите решат да е зет....

# 81
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Дидева е публикувала статистика за НВО 4 клас. Ако някой има интерес.

# 82
  • Мнения: 5 425
"Как да започне новата учебна година наесен, когато се очаква България да е в разгара на нова COVID вълна?

Според позицията, представена от служебния министър, "е необходимо е да се гарантира максимално дълго присъственото обучение през следващата учебна година".
Според него предимствата от обучението в електронна среда от разстояние са далеч по-малко от недостатъците."

Повече тук

# 83
  • София
  • Мнения: 7 277
Дидева е публикувала статистика за НВО 4 клас. Ако някой има интерес.
Дай линк, де Simple Smile

# 84
# 85
  • София
  • Мнения: 16 197
Да, Аш, в SF.

# 86
  • София
  • Мнения: 7 277
Ехааа! Тази снимка, на която се вижда Трансамерика Тауър, от The Bay Bridge ли е? А ти какви ги вършиш там - бизнес или просто ваканция? Simple Smile

Нещо не мога да отворя таблицата на Дидева като хората от мобилно устройство Sad Дори не мога да видя кой пръв и т.н.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 143
Чак сега прочетох пълното заглавие на темата Joy Много е добро Joy

И ние като бяхме в Лисабон и околностите му океанът беше ужасно студен - по моите критерии не ставаше човек даже глезен да топне, камо ли да се изкъпе. А същото това лято беше адска жега в цяла Португалия.

# 88
  • София
  • Мнения: 12 017
Отдолу в таблицата има варианти по области, по бел+мат за цялата страна, бел+мат за София... Веда е на първо място. По математика на първите две места са основните училища в село Ерма река и в село Момин проход - с 1, съответно трима ученика. Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 15:28 от sanaka

# 89
  • София
  • Мнения: 7 277
Момин проход го знам. То е до Балван Simple Smile!

Общи условия

Активация на акаунт