1 АЕГ - тема 4

  • 73 122
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 392
Споделете информация за коледния концерт? Интересно ми е какво представлява? Разбрах, че ще е онлайн.

# 166
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Ето концерта от миналата година , който също беше онлайн - https://youtu.be/oY312nl8BB0

# 167
  • Мнения: 2 987
Разбрах от детето, че са ходили на групички да взимат покана срещу 10 лв., но няма дата и не се знаело кога ще е? Някакво инфо за датата има ли?

# 168
  • Мнения: 4 392
Много ми хареса концертът! В къщи чакаме с нетърпение тазгодишния.

MianaNia, билетите се продават до 21.12., вероятно ще е след тази дата.

# 169
  • София
  • Мнения: 584
Някой знае ли, на коя дата и в колко часа, ще е състезанието Пиърсън- Лонгман?

# 170
  • София
  • Мнения: 1 082
Детето ми е 12 клас. Радвам се, че приключи тази мъка.
В 8 клас преподавателят им по говорим английски им прожектираше филми за гейове, въобще страшна реклама върви в тази посока.

Директорката има полза да назначава млади учители, защото плаща по-ниски заплати и остават повече пари за по-старшите. Училищата си имат бюджети.

Така в 8 клас преподаваше по математика един недипломиран младеж, който им загуби цяла година.

Онзи Марти-парти още ли преподава?!? В неговите часове не се пишат отсъствия, а който иска влиза в час.

Синът ми е 7 клас. Нито 1 аег, нито в първите 10 гимназии няма да го запиша, ако ще пари да ми дават.

# 171
  • Мнения: X
Pearson Competition се провежда през март на вътреучилищно ниво, рано е още за дата. Предполагам, че ще я съобщят своевременно.

# 172
  • Мнения: 2 987
Онзи Марти-парти още ли преподава?!? В неговите часове не се пишат отсъствия, а който иска влиза в час.
Да, по английска граматика. Когато са онлайн, и той самият не влиза. Обяснил е, че периодично ще им задава задачи в Тиймс, те да си ги правят. Поне в класа на моето дете така процедира, а те поради двукратно вече карантиниране са били присъствено само в началото на учебната година и една седмица сега след като пуснаха гимназистите.

# 173
  • Мнения: 5 234
Кога ще бъде коледният онлайн концерт?

Последна редакция: вт, 21 дек 2021, 16:05 от Silver gull

# 174
  • Мнения: 6 708
Ей, този Марти е в устите на всички. Joy Мине, не мине време и се изписват страници за него.

# 175
  • София
  • Мнения: 2 328
Ей, този Марти е в устите на всички. Joy Мине, не мине време и се изписват страници за него.
Ами каквото и да си говорим, той е най-голямото недоразумение в училището. Освен това не допринася за “доброто начало” в осми клас;).

# 176
  • Мнения: 120
Детето ми е доволно от Марти парти.
Споделя , че им дава много информация, както и домашни. В класа има деца , които през часа си говорят и не участват в образователния процес по собствено желание.
Аз също бях притеснена от споделеното във форума, но истината се оказа различна.

# 177
  • София
  • Мнения: 2 328
Това звучи добре. Дано да е петърпял развитие Wink! Че в нашия клас редовно занимаваше аудиторията с татуировките си.

# 178
  • Мнения: X
И моето беше доволно от г-н Парти, споделяше непрекъснато нови неща за значения на думи, идиоми, игра на думи и др. Учителят е млад и подходът му не е да налива знание с фуния. Който обаче иска, научава много при него.

# 179
  • Мнения: 120
Напълно споделям горното мнение.
И определено детето ми не знае , че Марти има татуировки. Но пък е очаровано от богатия му речников запас по английски език.

Общи условия

Активация на акаунт