Доста наедряват нашите телца,защото в тях изгряват Януарски слънчица!!!

  • 15 052
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 6 803
Ей, Мими, къде ти трябваше да го казваш това...и аз се ядосвам, че не съм го гледала!

# 271
  • Мнения: 1 289
Не съм сигурна какво са давали, newsm78 като излязох от банята мъжа ми беше сменил канала и по неговите думи така разбрах.За да не ме разтройват кадрите сменил канала-ееее,много сятно мъжле  bowuu

# 272
  • София
  • Мнения: 3 099
Който може - заспива рано-рано!!! Аз гледам и за Вас.... до към 3 часа....  Sick

Беше интересно в Голямата уста, двете устатници (не помня имена лесно) се лаяха и плюха... Чудо беше! Естествено, мненията са твърде полярни за моя вкус - ЗА или ПРОТИВ! А нищо не е само бяло или само черно... Но ми е кофти за мъжа й де... са няма к'во... резил си е, як... Crazy

# 273
  • София
  • Мнения: 3 249
Резил е, верно! Ама вчера, като гледах ББ3, си мислех колко ли мъже сега ще си кажат - "гле'й значи, тоя човечец го хвалят, че добър бил, домошар бил, добър баща, не пие, не бие, а тая к*** какви ги надробила. Аз що не зема на мойта да й фърла един бой ей така профилактично, а не като счупи стомните тогава..."  ooooh!

Аз съм раздвоена в чувствата и мненито си - от една страна дет викаш резил, а и се дразня на прекалената показност и шоу, дето го правят. Ама от друга пък колко жени са родили "чужди" деца, без да си признаят! И колко мъже имат извънбрачни връзки и деца. И аз не приемам крайните мнения За и Против - соченето с пръст в случая не помага.  Naughty

Живи и здрави да са и двете. Аре, че ще ми се скарат, че спамя!  Crazy

# 274
  • Мнения: 27
И аз гледах секциото на Светлана и аз настръхнах. За мъжа да не говорим, той е със слаби нерви и реши, че ако е жена щял да умре от стрес доста преди термина. После една нежност го обзе и ме гушка, гушка, имах чувството че ще ходя да ме колят Outta Joint. Пък и все едно вече бях тръгнала натам. Хич не е по тази част. На миналата консултация ми взеха пак кръв венозно за антитела(RH(-)съм),и една смотла два пъти ми боде лявата ръка и на третия път успя да ми вземе кръв но от дясната ръка. И представете си като излязох с двете ръце свити с памуци и лейкопласт, пощуря горкия. Не, че и аз не бях полудяла ама си сдържам нервите все пак сме в болница и чакат още коремчета за взимане на кръв. Няма нужда да слушат и скандали.
Ние се справихме с дрешките, остана да си довършим ремонта и да вземем креватчето количката и
козметиката на бебо. Майсторите казаха, че до 2 седмици ще свършат, дано. Който иска снимки на покупките  да гледа, успях да ги кача. Малко са тъмни, но от телефон толкова. Confused

# 275
ДОБРА ВЕЧЕР Бъдещи  Мами     Sunglasses,
извинете ме за намесата  във  вашата тема , но  мисля , че  и вие можете да се  включите -


Момичетата от ПЛОВДИВ - утре  смятаме да се  събираме на срещичка , ако има някоя желанието  да  дойде , да заповяда

от    14.00  часа  пред   ДНА  
 

Засега сме  три  АПРИЛКИ
 

# 276
  • Мнения: 3 405
Привет на всички Grinning
Нямах компютър няколко дни, направо издивях. Гаден вирус ми повреди Уиндоуса и всичко блокира, влезе през ICQ и то от познат в листата ми Thinking случайно, де.
Вече е излекуван и съм на линия Hug

# 277
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 419
Добър ден!  Grinning
На мен днес кръвното ми е ниско и ми е замаяно.  Tired Шоколадовата вафла не помогна, сега отивам да ударя едно кафе, че се тътрузя като парцал у дома и изпускам хубавия слънчев ден за разходка, може би последен!
Вчера мъжът ми гледа с огромен интерес кадрите от раждането на Светлана, разпита ме за упойката какво и що и заяви, че иска да присъства с мен на раждането! Аз пък заявих, че не искам.  Whistling 700-те лева в Тина Киркова ми се струват множко. Някой има ли идея каква е цената за същото в Шейново?  newsm78 Май ще трябва да се разходя и до там да проверя.
Ним, извинявай за намесата, но на мен ми се струва, дето, въпреки че в Шейново има ВИП зали, няма възможност за присъствие на бащата. Аз ходя там на ЖК, но не съм се осмелила да питам, защото вече бях прочела някъде, че бащи не се допускат (Ама къде бях прочела -- комай на сайта на bg-mamma!? И дали не е старо инфо тва... newsm78), така че, не е лошо да се разходиш и да се осведомиш лично или да питаш Цветето  Срам и резил, ма и с цените не съм много много запозната.  smile3513 И все пак, сигурно като се тури чертата накрая (плюс нерегламинтираните ср-ва, имайки предвид, че ти май ще си избираш екип), Шейново ще се окаже по-скъпо АГ. Инак мен най-много ме успокоява обстановката в Шейново, хеле па, че преди четири лета сестра ми роди там по направление и без да дава 1 ст. , защото не си избра ни лекар, ни екип, ни нищо (по съвет на гинеколога от 25-та П-ка, който й водеше ЖК-то). Тя роди секцио по медицински причини и беше много доволна. Е, беше само на 24 години и може би затова да е минало по-леко, не знам...
Гледай с колко изречения не изказах НИЩО, освен някакво мъгляво мнение. Типичният подход на филолога.  smile3532
Но съм си славолюбива и си го оставям постингчето.  Embarassed

# 278
  • София
  • Мнения: 3 099
Мамчета, привет!  Hug

Аз пробвам бебешките козметики върху себе си (пияна за измиване, мокри къпрички, олио, хидратиращи разни млека) и - без да звучи рекламно - май съм най-впечатлена от Чико & Нивеа!

Бихте ли споделили собствените си впечатления, ако разбира се имате такива....  Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 3 405
Какви шишета да взема, Чико или Авент, или някакви други? Или да купя едно, пък ако го хареса бебо, тогава да набавя останалите?

# 280
  • Мнения: 333
Аз си пиша в другата тема, а вие сте още тук.

Анджелина, аз ще ползвам на Авент, вече имам 4 от курса на 9 месеца от време на време подаряват. Отделно имам и контейнери за кърма и възнамерявам да си взема помпа и подгревател от тях и така всички неща стават съвместими. Най-добре си вземи всичко от 1 фирма. Вчера ми показаха на Бебе комфорт много интересни шишета с анти колик система. Много ми харесаха, направиха ни показно как действа.

Снимах леглото и шкафа и са в албума. Купих и компреси за кърмачки, щипки за стерилизиране и стерилни гащи за болницата.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 099
Анджи, аз също съм за Авент. Имат много, всякакви продукти и изглежда са Мерцедеса в областта... Естествено имат анти-колики система.

Галче, знам ги тези шишета, за които говориш, но принципа не е по-различен от Авентския... Просто метода за отвеждане на въздуха е друг.

Иначе наистина е важно тези продукти да са съвместими помежду си, би било по-лесно и удобно. Помпа към шишета, към контейнери, към биберони и дори към чаша. Навиваш което ти е необходимо за случая, не преливаш, ако е кърма от фризера и т.н и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт