Доста наедряват нашите телца,защото в тях изгряват Януарски слънчица!!!

  • 15 063
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 228
Оф, Ним, направо ме депресира описаното, въпреки че няма на пръв поглед нищо стряскащо.
И аз ако съм видяла обстановката преди това съм по-спокойна, но  още не знам къде ще раждам.Хич не съм ориентирана.
Ти там ли ще раждаш - при някой определен док или не?

# 256
  • Русе
  • Мнения: 249
И да се стряскаме, няма къде да идем... Аз днес си направих уговорката с една лекарка за секциото, ако се наложи да раждам в Русе и съм една идея по-спокойна   Whistling Видях бебката - от сега има едни сладки бузки... искаше ми се да я гледам цял ден. В Русе имаме една "Частна клиника", но аз избрах АГ-то - имат апаратура, педиатри и дежурни лекари... вярно, че няма шарени чаршафи и добра храна, но поне няма да се притеснявам за бебето и за себе си.

# 257
  • Мнения: 228
Гледате ли Биг Брадър - на мен малко ми призля от кадрите покрай раждането на Светлана - имам чувството, че самата болнична обстановка, доктори, акушери, системи, игли и инструменти - май по-скоро тези неща ми действат стресиращо.

Имате ли представа, дали цените за избор на лекар са еднакви в болниците, или май всяка болница си определя цени?

# 258
  • Мнения: 1 289
И аз сега го гледам и ме обзема паника от неизвестното.Страшно ми се вижда.... Sick

# 259
  • София
  • Мнения: 3 099
Егати и пернишката трагедия беше Биг Брадър, но се иска кураж да си признаеш грешката, да оцениш човека, да поискаш прошка и то пред толкова народ!!!  Sick

Не, че няма и една друга гледна точка, но агнето никога не цяло, ако вълка е сит!...

# 260
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
добро утро моми4ета Hug
понеже днеска цял ден ще липсвам от нас ще пусна новата тема сега за да може като изпишете тази да се изместите там. 4е бая бързо  напредвате Mr. Green

# 261
  • Мнения: 1 289
Добро утро мамчета   bouquet
Току що си изпих с кеф кафенцето и работя Tired
Днес имам страхотно настроение,дано ви предам малко и навас и да ви е лек деня  Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 6 810
Добро утро!
И аз съм в супер настроение.  Party Хапвам шоколадови бонбони и се глсим да ходим малко на въздух...днес го пиша "дъждовен" за лекциите .  Whistling Whistling Whistling
Явно това с посещението в болницата влияе различно, защото аз като ходих на това нещо адски много се успокоих.  Crazy Първо в предродилна имаше цели 3 жени, които кротко си седяха и нито гък не казваха, даже като ни видяха цялата тумба мамчета с кореми и ни се усмихваха. В родилна зала нямаше жени /ако имаше,казаха че няма да ни пуснат да влезем, логично/. Видях ВИП родилната зала, много готина ми се стори /още не знаех, че ще сме секцио/...и изобщо адски добре ми се отрази това посещение.
Аз пък вчера изтървах половината кадри от оперцаията на БигБрадърката, не че не са ме секцирали и мене, ама отстрани е друго. Ей, много мило ми стана...нямам грам търпение да стана пак мама...невероятна емоция е, няма нищо с което може да се сравни... Blush

# 263
  • Мнения: 7 420
Кlemy,супер си!Така трябва!
  Най-много мен ме окуражават точно родилите майчета!Вижте ги: Клеми,Стилиана1,Анджела и други...Живи са!Здрави са!Хубави са!Отгоре на всичко бременни за 2 път!Слава Богу,че участват във форума ни!
   Аз не мога да им се нарадвам!
   Щом те са добре и са решили да раждат отново,значи има шанс и ние Първескините да сме добре!Няма смисъл отсега да се настройваме за разни ужаси.Колко жени минават през раждането и стават още по-щастливи!

# 264
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
На мен вчера добре ми подейства като видях как слагат упойката, някак си се успокоих Crazy За разлика от милото, който заяви че няма стъпи в родилна зала и за пари, щот шял да получи удар при такива гледки на живо. Пъзльо Joy  Днес ще релаксирам, мисля да пусна една пералня и толкова

# 265
  • София
  • Мнения: 6 810
 EmbarassedЧак пък да съм супер...
Просто трябва към раждането /а и по принцип/ да се подхожда с положителна нагласа. Ако тръгнете да раждате с мисълта за зверски болки, мизерията в болницата, корумпираните лекари...и адски страх, от това, ко0ето предстои...ами честно казано, май няма начин всичко да ви мине по мед и масло. Най-малкото и всичко да наред и най-леко да мине, на вас пак ще ви се стори ужасно  Sick.  Единствената мисъл, която трябва да ви е в главата е тази, че след няколко часа ще гушкате най-сладкото бебе на света и следващите мигове ще са най-щастливите в живота ви. И повярвайте ми, че всичко друго ще минава незабелязано от вас. Heart Eyes Гледайте да не се впрягате от хорските разкази за ужасии, защото има адски злобни хора, които само и само да ви растроят ще ви разкажат ужасни неща. Една комшийка беше срещнала мъжа ми /вече бях родила и бях в болницата/ и го спряла уж да ми чистити, ама ей така между другото му разказала, как на една нейна позната, имала близнаци, ама единия изял другия в корема и!!!!  #2gunfire #Cussing out Първо, това не е възможно, както знае всеки средноинтелигнетен човек, второ какво има да занимава мъжа ми... #Cussing out Побеснях като разбрах. И това при положение, че всичко беше наред с нас, той се беше яко шокирал от "разказа", а ако нещо не беше наред с мен или с бебето? представяте ли си как щеше да му се отрази? Така че ако можете, отбягвайте и отбивайте подобни "доброжелатели', за да ви е спокойно сърцето.

# 266
  • Мнения: 1 289
Клеми, точно същото

 
EmbarassedПросто трябва към раждането /а и по принцип/ да се подхожда с положителна нагласа. Ако тръгнете да раждате с мисълта за зверски болки, мизерията в болницата, корумпираните лекари...и адски страх, от това, ко0ето предстои...ами честно казано, май няма начин всичко да ви мине по мед и масло. Най-малкото и всичко да наред и най-леко да мине, на вас пак ще ви се стори ужасно  Sick.  Единствената мисъл, която трябва да ви е в главата е тази, че след няколко часа ще гушкате най-сладкото бебе на света и следващите мигове ще са най-щастливите в живота ви. И повярвайте ми, че всичко друго ще минава незабелязано от вас. Heart Eyes Гледайте да не се впрягате от хорските разкази за ужасии, защото има адски злобни хора, които само и само да ви растроят ще ви разкажат ужасни неща.

вчера ми каза една позната.Всички знем ,че за всяка жена раждането е индивидуално и едно с друго не си приличат.Поне засега си мисля,че живи и здрави,като легна на магарето,освен за бебешока,който ще искам да гушна,за нищо друго няма да мисля.Поне тази мисъл ще дава сили на всяка бъдеща мама.Дано на всяка раждането да е леко и всичко да е наред.

# 267
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър ден!  Grinning
На мен днес кръвното ми е ниско и ми е замаяно.  Tired Шоколадовата вафла не помогна, сега отивам да ударя едно кафе, че се тътрузя като парцал у дома и изпускам хубавия слънчев ден за разходка, може би последен!
Вчера мъжът ми гледа с огромен интерес кадрите от раждането на Светлана, разпита ме за упойката какво и що и заяви, че иска да присъства с мен на раждането! Аз пък заявих, че не искам.  Whistling 700-те лева в Тина Киркова ми се струват множко. Някой има ли идея каква е цената за същото в Шейново?  newsm78 Май ще трябва да се разходя и до там да проверя.

# 268
  • Мнения: 1 289
Нимче,напни шоколад или кола пийни,за ниско кръвно това знам.
А моя мъж ми разправяше как гледал по Дискавъри нормално(не секцио) раждане и било гадно,но той го хванал от средата  hahaha А аз му отговорих , че на нашето раждане аз ще трябва да присъствам от началото,не мога да се включа по средата Joy и"гадното" няма да го гледам ,а ще го чувствам.Та покрай Светлана от ББ3 снощи само за раждане си говорихме.Защото той пусна "Голямата уста" и ми каза да не гледам,че давали в подробности операцията и така се заговорихме.... newsm78 Много приспивна тема си избрахме  hahaha

# 269
  • София
  • Мнения: 3 249
Ееее, в "Голямата уста" с подробности ли са давали?! Тюх!  ooooh! Ние заспахме рано-рано и не съм видяла!

Общи условия

Активация на акаунт