"Монескин" мания- нека я споделим заедно!

  • 28 147
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 18 059
Здравейте, имам билети за концерта в Рим на 20 юли и трябваше да пътуваме с една приятелка. Но тя е възпрепятствана… Предлагам го първо тук. Аз ще ходя с дъщеря си и ще се радвам на компания!
И ние, живот и здраве, сме там с дъщеря ми, но си имаме билети Simple Smile Във фейсбук има група на бг феновете, може да ги предложите там:
 https://www.facebook.com/groups/4118882544824551

# 106
  • София
  • Мнения: 1 719
Благодаря! Аз бих подарила билета срещу компания. Че хич не знам как ще се оправим с дъщеря ми в римските улици и най-вече нощи Blush

# 107
  • София
  • Мнения: 18 059
Благодаря! Аз бих подарила билета срещу компания. Че хич не знам как ще се оправим с дъщеря ми в римските улици и най-вече нощи Blush
На лични мога да Ви пратя телефона си, ние сме там от 17-ти вечерта до 21-ви  предиобяд. Моята девойка  е
голяма, обаче, на 25, та ако дъщеря Ви е доста по-малка, едва ли ще й е интересно да се вижда с каки....и лели Joy

# 108
  • София
  • Мнения: 1 719
Ха, ние сме на същите дати 😊 Дъщеря ми е на 17. Ще пиша детайли на лично, ако позволите.

# 109
  • София
  • Мнения: 18 059
Концертът в Рим мина, беше супеееер, емоция на макс от първия до последния миг.. Олимпийският стадион в Рим беше пълен ( с публика от деца до сладки баби) и въпреки това нямаше изцепки, организацията беше на ниво. И аз, и дъщеря ми сме супер доволни. Не че и миналата година в Lignano Sabbiadoro  не бяхме, но мащабите са несраваними.  Е, жегата в Рим беше непоносима, но  хубавите емоции надделяха. Охраната на концерта ни поливаше услужливо с вода.. Joy

Чак на връщане, на самото летище, се запознах  с magia от горния пост Heart

# 110
  • София
  • Мнения: 1 719
Споделям горенаписаното на 100%! И ще се радвам следващият път да сме заедно от ден 1 Blush Само дай знак, защото явно имаш опит в организацията Stuck Out Tongue Winking Eye

# 111
  • София
  • Мнения: 18 059
Споделям горенаписаното на 100%! И ще се радвам следващият път да сме заедно от ден 1 Blush Само дай знак, защото явно имаш опит в организацията Stuck Out Tongue Winking Eye

Понеже още ме  владеят емоциите и ще ходя така или иначе при девойките ми в Германия в края на август, се чудя дали да не  си подаря един концерт в Хановер на 03.09 преди заминаването  на the loud kids трайно за Азия и Америка до Нова Година..Но нещо не ми харесват много цените, ще видим Simple Smile А и извън Италия те изпълняват повече английски парчета. Има ли някой с билети за Expo Plaza Hannover?

# 112
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте!
Обмислям концерт в Хановер,но доставката 35 евро. Иначе билетите по 70 евра от ивентим.де
Дали ако поръчам до Габиели ще ми ги доставят?Имате ли представа?

# 113
  • София
  • Мнения: 356
Здравейте! Концертът в Милано беше размазващ Hug Всичко беше супер, като се изключи, че точно преди да започнат се изсипа голям порой. Сцената беше подгизнала от вода, Дамяно се пързаляше като хлапак напред-назад, а за Виктория и Томас беше доста сложно в началото да свирят и едновременно с това да се движат непрекъснато. По нищо не им пролича, справиха се много професионално и с присъщия им заряд. И ние сме доволни от добрата организация, особено в сравнение с концерта на една световна звезда, на който присъствахме в същата седмица. Другата година пак се надявам да попадна на техен концерт, а най-добре да дойдат в България Simple Smile

# 114
  • София
  • Мнения: 18 059
Здравейте! Концертът в Милано беше размазващ Hug Всичко беше супер, като се изключи, че точно преди да започнат се изсипа голям порой. Сцената беше подгизнала от вода, Дамяно се пързаляше като хлапак напред-назад, а за Виктория и Томас беше доста сложно в началото да свирят и едновременно с това да се движат непрекъснато. По нищо не им пролича, справиха се много професионално и с присъщия им заряд. И ние сме доволни от добрата организация, особено в сравнение с концерта на една световна звезда, на който присъствахме в същата седмица. Другата година пак се надявам да попадна на техен концерт, а най-добре да дойдат в България Simple Smile
Гледах клипове как се хлъзга.. Ако не се лъжа в един момент се събу или?

Имам предвид този попораснал, но не особено променен в лицето сладур..

# 115
  • София
  • Мнения: 356
Да, събу ботите, а по едно време взе да се върти на земята в легнало положение. Забавляваше се човекът Simple Smile Притеснявах се да не се контузи пак, че все претърпява разни инциденти.

# 116
  • София
  • Мнения: 18 059
Здравейте!
Обмислям концерт в Хановер,но доставката 35 евро. Иначе билетите по 70 евра от ивентим.де
Дали ако поръчам до Габиели ще ми ги доставят?Имате ли представа?

Вече имам билет за Хановер Simple Smile Но да, доставката е безумна, и аз първо се подлъгах да пиша адрес в  БГ.Но се спрях. Моя ще го доставят на дъщеря ми на немски адрес срещу 4-5 Евро.

# 117
  • Мнения: 11 818
Бях споделила, ако не се лъжа (може и в темата за Рим да е било само), че подарих на дъщеря ми за рождения ден билети за юлския концерт в Рим (тогава дата беше само една). Отиде с приятелка и си изкараха незабравимо! Билетите бяха най-отпред и са успели да се наместят достатъчно прилично близо.
Следващитя път и аз с нея! Heart Exl

# 118
  • Русе
  • Мнения: 1 770
И ние с дъщеря ми имаме билети за 06.09 за концерта в Нанси, обаче си ги принтирах от мейла. Не би трябвало да има проблем, нали? Все пак щом я има тази опция..
Нашите билети също са за терена пред сцената. Колко време преди концерта е препоръчително да отидем, за да намерим по-предни позиции? Нямам никакъв опит с концерти от такъв ранг.

# 119
  • София
  • Мнения: 356
Ние също бяхме с принтирани билети и нямаше проблем. Възможно е да искат документи за самоличност при влизането в залата, защото билетите са поименни. Нас не ни провериха, но французите може да са по-стриктни.

Преди концерта в Милано отидохме до "Сан Сиро", за да се ориентираме горе-долу къде се намира входът за влизане към нашия сектор. Беше около 11 часа сутринта и пред всички гейтове, водещи към терена пред сцената, имаше чакащи хора. Бивакуваха си на постелки, хапваха, пийваха, трупаха тен на горещото слънце и си пазеха реда, за да са най-отпред. Иначе вратите отваряха в 16.30 часа, а концертът беше от 21.00 часа местно време.

С това подробно описание искам да кажа, че ако целта е да сте максимално пред сцената, трябва да сте там поне около времето на отварянето на вратите.

Общи условия

Активация на акаунт