"Монескин" мания- нека я споделим заедно!

  • 27 829
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 745
Цялостното им поведение и излъчване не ми допада. Глупава посока поеха. Олекват, а могат повече.

# 46
  • Мнения: 4 133
И на мен Дамиано много повече ми харесваше с прическата от Евровизия. Heart Eyes GrinningМного мъжкарско излъчване имаше там. Blush Искам да си върне тази причека. Mask

Това със скандалното поведение го отдавам на две неща. Първо те са супер млади, почти малки. Познавам хора на техните години и повечето са леко изтрещели. Joy Само секс, алкохол и купони са им в главата. Какво остава за една рок банда, където тези неща са a must, Grinning И второ на мениджмънта им- казали са им, че скандала продава  и те се опитват всячески да скандализират. Лейди Гага проби по същия начин. Пък сега се кротна и почна да прави много по-стойностна музика.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 745
Странното е, че те имат по-стойностна музика от преди това. Тоест - знаят как се прави и могат. Тъпо е, че това поведение се харесва и се "продава".

# 48
  • Мнения: 4 133
Монескин гостуват в шоуто на Jimmy Fellon



Хареса ми представянето им! Blush

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 10:57 от daizy_g

# 49
  • Мнения: 1
Според мен рок музиката се нуждае от повече такива групи, като Монескин.
Аз се зарибих да слушам техните песни от Spotify.

Групата преди месеци спечели на Евровизия.
Вчера групата взе награда на EMA - европейските музикални награди на MTV в категорията - best rock. В категорията бяха номинирани групи, които са известни от много години, като Coldplay, Imagine Dragons.
Също групата и изпълни новата си песен на живо - "MAMMAMIA".

# 50
  • Мнения: 1 355
Те пък Колдплей и Имеджин Драгънс рок ли правят 🤣

# 51
  • София
  • Мнения: 5 745
Като децата и аз, нищо че съм 20г отгоре на неговите. Жив и здрав да е, с още много хубава музика да ни радва! Heart

# 52
  • Мнения: 4 133
Честит рожден ден на Дамиано. Да е жив и здрав и още да продължава да ни радва с хубава музика. Blush

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Много ме зарадва темата!!! Вкъщи сме фенове на групата, а най хубавото е че споделяме  с нашата тинейджърка една и съща страст към Монескин.....мечтаем да посетим те не концерт скоро Simple Smile

# 54
  • Мнения: 35 951
Måneskin направиха песен като част от световната кампания "Stand Up For Ukraine":

# 55
  • София
  • Мнения: 17 991
Дъщеря ми им е голяма фенка,  пуска ми клипове, упорито е решила да образова/зариби  и мен.Laughing И май й се получава -  нищо, че съм дърта (тя дори дъщеря ми e  с две-три години  по-голяма oт тези деца), впечатлена съм. Харесвам си някое парче и после си го пускам в  youtube във варианта  1 час. Сега си пиша на  фона на "La paura del buio" - уникален глас има това момче. Дъщеря ми е  късметлийка - живее, учи и работи в град,  в който съвсем скоро, в началото на юни,  ще се проведе фестивалът Rock im Park, на който и те ще участват. За въпросния ден вече има билет, естествено. Още се чуди  за такъв и за Истанбул за 23 юли, ама пусто точно тогава има изпити.

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 07:49 от пенсионирана русалка

# 56
  • Мнения: 4 133
Монескин пътуват вече с частен самолет и пътуват па цял свят.  А преди една година бяха познати само в Италия. Какъв стремглав успех. Страхотни са!


Утре излиза видеото на новата им песен Supermodel.

# 57
  • София
  • Мнения: 17 991
Май точно него преди няколко дни са снимали в Кьолн, дъщеря ми поне сподели за някакъв клип с кола Simple Smile Тя самата чака с нетърпение съботата и участието им в рок фестивала, според инфото на сайта  на фестивала им е  отредено 45 минути програмно време.  Ще снима, ако в това меле има нещо качествено заснето и тя ми го прати съответно, ще споделя Simple Smile

PS Ето го видеото Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=jODrVofka54&ab_channel=ManeskinVEVO

Последна редакция: вт, 31 май 2022, 19:26 от пенсионирана русалка

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Аз се огледам за концерт това лято или есен в Европа. Ще съм признателна, ако споделите за техен концерт, на който все още има шанс за билети

# 59
  • София
  • Мнения: 17 991
Истанбул (23.07) и не са толкова скъпи, ама  уви, девойката точно тогава има изпити (22 и 25-ти Sad ) и няма как да прелети дотам, а аз пък няма да ида сама. Успя да ме запали, ех, и сега се ядосвам, че няма да ме огрее..

Тя ще ги слуша/гледа  на живо  сега в събота  Heart

Общи условия

Активация на акаунт