Кукундрела плавници нахлува, за рабута не ще да чува - 106!

  • 15 125
  • 790
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 29 341
Туй не требеше да гу казваш.....направууууу ша са изселя при вас!

# 676
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А Соулчи, диванету мой да го водиш на ристуран, но на даскалу не! Квай тъс държава.... а за сертификатити можеше да кажат началуту на септември: от октомври въвеждаме сертификати за мол, фитес, ристуран и да видиш как щяха да са ваксинират и упашки щеши да има даже...

Добри, тъмну червени сми, вървим към кафяву, ут унуй миризливуту. Упрайти визити и да ва няма. Нашти ги упраахми на мясту, дажи ни знам дей джагапонскуту посолству в София...

# 677
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Ан тъй,децата на ресторант Joy
Ам чи тъй де,кво училище ,ресторантът е важен Joy тряя купон да има.

Соучи, идвай чакъм тъ. Отварям балкона прелитай с метлата Joy аааа и да не забравя донеси винцето Joy

Букетче, ти де си? Да не се върнахте на изток?

# 678
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
начи ако имаше начин да не пътувам (освен за удоволствие) нямаше да си дигна д-то, ама няма. Sad
системата им е такава, че жив-умрел, на 30  дена трябва да излезеш от Египет и да се върнеш обратно. ако ще само до другата страна на границата да е.
и на 6 м. продължение на визата, ама в посолството в твоята държава.
няма да го мисля сега. други дертове имам.
парични Wink
преди да тръгна лично посетих два офиса на банката да им кажа, че искам да си харча парите навън.  в първия ми казаха какво да направя, във втория потвърдиха, че е направено. после по телефона потвърдиха пак. и след това два месеца не можах една вода да си купя, защото картата ми не работи там.
влизам днес пак да организирам нещата. казах, че не съм очарована от изненадите, които са ми спретнали и че два месеца без никакви пари не се изкарват лесно. и знаете ли какво стана?
няма да се сетите никога!
дадоха ми празен лист да напишамолба да ми разрешат ползването на парите ми извън страната.
молба!
да ми разрешат!
да ползвам собствените си пари!

писах аз, сущий Паисий бях.
селд час ми се обадиха да ми кажат, че по изключение са ми разрешили да пазарувам в чужбина до Нова Година.
след това да им се обадя за да го удължат.
по водомера най-вероятно, защото номерата им не се избират от чужбина.
и най-радостното - това били мерки за сигурността и опазването на моите пари! защо не съм доволна?!
за кого ги пазиш, бре пиле? за наследниците ли? защото без пари за вода даже трудно мога да оцелея за да оценя сигурността на парите си.

ще ги сменям!

# 679
  • Мнения: 29 341
Нерку, идъъъъ.....



Винуту го изпих. Ше чакаме Добри да дунсе от Египетску, че кат я четъ и тя има въпиюща нужда!

# 680
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
соулче, душо кукурузена, вино има и бири има, ама и коняче има Wink и хич не било лошаво, според експерта във фамилията. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
само да се върнем, бейлисче, студена вода и никакво мърдане цял месец. все на трътката си ще лежа.

# 681
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Соучи, аре отворих портата. Joy

Добри,ти или имаш нерви кат корабни въжета или пробваш нещо екстремно. Яхваш метлата , овършаваш банката и им теглиш еднааааа дългааа. Може да споменеш всичко женско и тъй.
Намираш друга банка,нареждаш превод на всичко,закриваш си сметките и адиооос. Ще си късаш ти нервите с тях,че и мислят за теб като блокират сметки.

Какво вино имало,викаш? Joy
Нии га додим със Соучулина ? Joy

# 682
  • Мнения: 29 341
Соучи, аре отворих портата. Joy


Место запази ли ми?!?!

# 683
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784
Хилооу! Здрасте,  кумпанията!

# 684
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Соучи, аре отворих портата. Joy


Место запази ли ми?!?!




Аха


Спазвай табелите


Алфи, здрасти Kissing Heart

# 685
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
еййй, черни завистници бре!
аз пък искам с лимУзината да дойда.

# 686
  • Мнения: 29 341
Ква ша е гощавката?

# 687
  • Мнения: 22 867
Ехааа, развесилихти ма! Чита и са хиля, тенкю ви дружки кукундреляс! Joy
Добри, ма да беше утишла пу ино кайве да им земиш на банкеркити! Малеййй, ни сам вервала, чи ча толкуз на мислят и парити ни пазят! Ши спа спукойну! Simple Smile
И ви завидох на привознити средства! Пу игипитску на таквиз лимузини ли съ яхват? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 688
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Добриии  остай ти лимузината. С мпс всеки  може. Все си мисля,че у ваше село с ей туй си джиткате.


Пък ако намериш и едно ей таквоз.

И да излиза един релефен батко от там. Ехеееееее...... Че и желания да изпълнява разни Wink Joy много пъти ехееееей Joy


Шкембе чорба  Mask

Аре чакаме тук да сготвиш.Joy

# 689
  • Мнения: 22 867
Айдя! Наприготвих ви закуската, утре да едете кат ората, а не тук разни кайвета и чайуве! Да видити посля ка ше рабутити, като навити пружинки! Simple Smile



- И две филии хляб с шкембето!
- Нямаме на филии, само на питки.
- Еййй, кат, каза напитки, донеси и една голема ракия!

Общи условия

Активация на акаунт